Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 2002/2003: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |||
|'''Miejsce||'''Drużyna'''||'''Ilość meczów'''||'''Punkty'''||'''Bilans bramek'''||'''Zwycięstwa'''||'''Remisy'''||'''Porażki''' | |||
|- | |||
|1.||Piast Gliwice||30||65||54-26||20||5||5 | |||
|- | |||
|'''2.'''||'''Zagłębie Sosnowiec'''||'''30'''||'''61'''||'''49-15'''||'''18'''||'''7'''||'''5''' | |||
|- | |||
|3.||Lech/Zryw Zielona Góra||30||58||50-28||16||10||4 | |||
|- | |||
|4.||Włókniarz Kietrz||30||56||56-20||16||8||6 | |||
|- | |||
|5.||Odra/Unia Opole||30||53||44-26||14||11||5 | |||
|- | |||
|6.||Miedź Legnica||30||43||41-37||12||7||11 | |||
|- | |||
|7.||Promień Żary||30||39||43-49||11||6||13 | |||
|- | |||
|8.||Górnik MK Katowice||30||38||30-38||10||8||12 | |||
|- | |||
|9.||Rozwój Katowice||30||37||38-38||9||10||11 | |||
|- | |||
|10.||Polonia Bytom||30||37||36-38||10||7||13 | |||
|- | |||
|11.||Carbo Gliwice||30||37||37-53||9||10||11 | |||
|- | |||
|12.||Grunwald Ruda Śląska||30||36||37-46||9||9||12 | |||
|- | |||
|13.||Pogoń Świebodzin||30||35||37-40||9||8||13 | |||
|- | |||
|14.||[[MKS Myszków]]||30||25||27-56||6||7||17 | |||
|- | |||
|15.||Nysa Zgorzelec||30||23||27-54||5||8||17 | |||
|- | |||
|16.||Skalnik Gracze||30||15||24-66||4||3||23 | |||
|} | |||
Do II ligi awansował Piast Gliwice.<br> | |||
Do IV ligi spadły: Grunwald Ruda Śląska, Pogoń Świebodzin, [[MKS Myszków]], Nysa Zgorzelec i Skalnik Gracze.<br> | |||
<br> | |||
Odra Opole połączyła się z Unią Opole, a [[KS Myszków]] zmienił nazwę na [[MKS Myszków]] przed rozpoczęciem rundy wiosennej. | |||
Po sezonie: z … awansowały:…., a z … ligi spadł: … | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 2002/2003]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 2002/2003]] |
Wersja z 15:46, 23 lip 2017
TABELA KOŃCOWA
Miejsce | Drużyna | Ilość meczów | Punkty | Bilans bramek | Zwycięstwa | Remisy | Porażki |
1. | Piast Gliwice | 30 | 65 | 54-26 | 20 | 5 | 5 |
2. | Zagłębie Sosnowiec | 30 | 61 | 49-15 | 18 | 7 | 5 |
3. | Lech/Zryw Zielona Góra | 30 | 58 | 50-28 | 16 | 10 | 4 |
4. | Włókniarz Kietrz | 30 | 56 | 56-20 | 16 | 8 | 6 |
5. | Odra/Unia Opole | 30 | 53 | 44-26 | 14 | 11 | 5 |
6. | Miedź Legnica | 30 | 43 | 41-37 | 12 | 7 | 11 |
7. | Promień Żary | 30 | 39 | 43-49 | 11 | 6 | 13 |
8. | Górnik MK Katowice | 30 | 38 | 30-38 | 10 | 8 | 12 |
9. | Rozwój Katowice | 30 | 37 | 38-38 | 9 | 10 | 11 |
10. | Polonia Bytom | 30 | 37 | 36-38 | 10 | 7 | 13 |
11. | Carbo Gliwice | 30 | 37 | 37-53 | 9 | 10 | 11 |
12. | Grunwald Ruda Śląska | 30 | 36 | 37-46 | 9 | 9 | 12 |
13. | Pogoń Świebodzin | 30 | 35 | 37-40 | 9 | 8 | 13 |
14. | MKS Myszków | 30 | 25 | 27-56 | 6 | 7 | 17 |
15. | Nysa Zgorzelec | 30 | 23 | 27-54 | 5 | 8 | 17 |
16. | Skalnik Gracze | 30 | 15 | 24-66 | 4 | 3 | 23 |
Do II ligi awansował Piast Gliwice.
Do IV ligi spadły: Grunwald Ruda Śląska, Pogoń Świebodzin, MKS Myszków, Nysa Zgorzelec i Skalnik Gracze.
Odra Opole połączyła się z Unią Opole, a KS Myszków zmienił nazwę na MKS Myszków przed rozpoczęciem rundy wiosennej.
Po sezonie: z … awansowały:…., a z … ligi spadł: …