Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 3: | Linia 3: | ||
* 10 drużyn | * 10 drużyn | ||
Awans do Klasy A Sosnowiec: Płomień Niegowonice. Vicemistrz Olimpia Blanowice miała grać baraż z 14-tą drużyną sosnowieckiej Klasy A: Podłężem Jaworzno, ale ostatecznie oddała oba mecze walkowerem. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 20: | Linia 21: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Niegowonice]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Huragan Kocikowa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Niwy Brudzowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Skalniak Kroczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Giebło]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Włodowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba]] | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|} | |||
===BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W / AWANS DO KLASY A SOSNOWIEC=== | |||
Wzięły w nim udział: [[Podłęże Jaworzno]] - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i [[Trzy Korony Żarnowiec]] - 15 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: [[KS Wysoka|LKS Wysoka]] i [[Olimpia Blanowice]] rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczył [[KS Wysoka|LKS Wysoka]], a [[Podłęże Jaworzno]] utrzymało się w Klasie A. Trzy Korony Żarnowiec od nastepnego sezonu tj. 2004/2005 przeniosło się do rozgrywek Podokręgu Olkusz Wadowickiego OZPN (Małopolska) do tamtejszej Klasy A. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Klasa B gr. I Sosnowiec]]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[20 czerwca]] [[2004]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004]] [[Klasa B gr. I Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[27 czerwca]] [[2004]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Trzy Korony Żarnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[KS Wysoka|LKS Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[Klasa B gr. I Sosnowiec]]] [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[20 czerwca]] [[2004]] | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Podłęże Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' walkower | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004]] [[Klasa B gr. I Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[27 czerwca]] [[2004]] | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Podłęże Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|[[Olimpia Blanowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' walkower | |||
|} | |} | ||
Olimpia Blanowice zrezygnowała z udziału w barażu. | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga905.html | |||
Wersja z 11:09, 1 kwi 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004
- 10 drużyn
Awans do Klasy A Sosnowiec: Płomień Niegowonice. Vicemistrz Olimpia Blanowice miała grać baraż z 14-tą drużyną sosnowieckiej Klasy A: Podłężem Jaworzno, ale ostatecznie oddała oba mecze walkowerem. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Niegowonice (A) | 18 | 37 | 12 | 1 | 5 | 56 | 26 |
2 | Olimpia Blanowice (B) | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 41 | 24 |
3 | Ostoja Żelisławice | 18 | 33 | 9 | 6 | 3 | 40 | 25 |
4 | Huragan Kocikowa | 18 | 26 | 7 | 5 | 6 | 25 | 27 |
5 | Niwy Brudzowice | 18 | 26 | 7 | 5 | 6 | 37 | 35 |
6 | Łazowianka Łazy | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 41 | 32 |
7 | Skalniak Kroczyce | 18 | 26 | 7 | 5 | 6 | 36 | 32 |
8 | KS Giebło | 18 | 19 | 4 | 7 | 7 | 28 | 42 |
9 | Olimpia Włodowice | 18 | 15 | 4 | 3 | 11 | 28 | 52 |
10 | MKS Poręba | 18 | 6 | 1 | 3 | 14 | 19 | 56 |
BARAŻE O UTRZYMANIE SIĘ W / AWANS DO KLASY A SOSNOWIEC
Wzięły w nim udział: Podłęże Jaworzno - 14 drużyna sosnowieckiej klasy A i Trzy Korony Żarnowiec - 15 drużyna sosnowieckiej Klasy A oraz vicemistrzowie grup Klasy B Sosnowiec: LKS Wysoka i Olimpia Blanowice rozgrywając mecz i rewanż. W wyniku barażu awans do Klasy A Sosnowiec wywalczył LKS Wysoka, a Podłęże Jaworzno utrzymało się w Klasie A. Trzy Korony Żarnowiec od nastepnego sezonu tj. 2004/2005 przeniosło się do rozgrywek Podokręgu Olkusz Wadowickiego OZPN (Małopolska) do tamtejszej Klasy A.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B gr. I Sosnowiec] Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004 | BARAŻ | 20 czerwca 2004 | ? | LKS Wysoka | Trzy Korony Żarnowiec | 0 : 0 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004 Klasa B gr. I Sosnowiec | BARAŻ | 27 czerwca 2004 | ? | Trzy Korony Żarnowiec | LKS Wysoka | 1 : 3 (?:?) |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B gr. I Sosnowiec] Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004 | BARAŻ | 20 czerwca 2004 | ? | Olimpia Blanowice | Podłęże Jaworzno | 0 : 3 walkower |
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 2003/2004 Klasa B gr. I Sosnowiec | BARAŻ | 27 czerwca 2004 | ? | Podłęże Jaworzno | Olimpia Blanowice | 3 : 0 walkower |
Olimpia Blanowice zrezygnowała z udziału w barażu.
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga905.html
1. Płomień Niegowonice 18 37 12 1 5 56-26 7 0 2 34-11 5 1 3 22-15
2. Olimpia Blanowice 18 36 11 3 4 41-24 7 1 1 23-11 4 2 3 18-13
3. Ostoja Żelisławice 18 33 9 6 3 40-25 5 3 1 15-10 4 3 2 25-15
4. Huragan Kocikowa 18 26 7 5 6 25-27 4 3 2 13-11 3 2 4 12-16 6 9 2 3 1 9-7
5. Niwy Brudzowice 18 26 7 5 6 37-35 5 4 0 22-10 2 1 6 15-25 6 8 2 2 2 11-10
6. Łazowianka Łazy (k. Zawiercia) 18 26 8 2 8 41-32 5 0 4 26-15 3 2 4 15-17 6 8 2 2 2 10-10
7. Skalniak Kroczyce 18 26 7 5 6 36-32 4 3 2 19-13 3 2 4 17-19 6 6 1 3 2 10-13
8. KS Giebło 18 19 4 7 7 28-42 3 4 2 17-15 1 3 5 11-27
9. Olimpia Włodowice 18 15 4 3 11 28-52 2 2 5 17-30 2 1 6 11-22
10. MKS Poręba 18 6 1 3 14 19-56 0 0 9 11-28 1 3 5 8-28
- 1 - awans
- 2 - baraż
Finał - 20 czerwca, 27 czerwca
LKS Wysoka 0-0 Trzy Korony Żarnowiec Olimpia Blanowice 0-3 Podłęże Jaworzno (wo) Olimpia Blanowice zrezygnowała z udziału w barażach Trzy Korony Żarnowiec 1-3 LKS Wysoka Podłęże Jaworzno - Olimpia Blanowice