Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 10) 25.09.2015: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#???|Olimpia | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#???|Olimpia Grudziądz]]<br>0:0 (0:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
Linia 26: | Linia 26: | ||
Trener: [[Artur Derbin]] | Trener: [[Artur Derbin]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#???|'''Olimpia | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#???|'''Olimpia Grudziądz''']] | ||
----- | ----- | ||
26. Bartosz Fabiniak<br> | 26. Bartosz Fabiniak<br> | ||
Linia 48: | Linia 48: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#???|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#???|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz''']] | ||
|} | |} | ||
Wersja z 11:29, 17 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz 0:0 (0:0) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 1: 25 września 2015 (piątek, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin) - Andrzej Zbytniewski (Lublin), Krzysztof Stępień (Opole) |
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
4. Łukasz Sołowiej (78' 87. Adrian Paluchowski)
10. Krzysztof Markowski 53'
22. Žarko Udovičić
16. Dawid Ryndak
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek
8. Tomasz Szatan (46' 9. Michał Fidziukiewicz 68' 00' )
19. Martin Pribula
18. Jakub Arak
Trener: Artur Derbin
26. Bartosz Fabiniak
3. Adrian Bielawski
2. Michał Łabędzki
28. Michal Piter-Bučko 20' , 28'
27. Marcin Woźniak 90+3'
9. Marcin Kaczmarek
19. Wojciech Reiman (32' 4. Tomasz Lewandowski)
11. Marcin Smoliński 80'
8. Kamil Kurowski
7. Robert Szczot (77' 6. Adam Banasiak)
99. Donald Djoussé (70' 21. Fabian Pawela)
Trener: Artur Skowronek
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz |
POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2015 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2015 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2015 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2015 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2015 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2015 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2015 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 23 | ??? 2015 | xxx | xxx | 0 : 0 (0:0) |
Kolejka 10 - 26-27 września
Wigry Suwałki 0-1 Dolcan Ząbki 27 września, 12:45 (1327) Damian Kądzior 64 Chrobry Głogów 0-1 Chojniczanka Chojnice 27 września, 17:00 (850) Paweł Zawistowski 10 W 73. minucie Maciej Rogalski (Chojniczanka Chojnice) nie wykorzystał rzutu karnego. Zawisza Bydgoszcz 3-0 Stomil Olsztyn 27 września, 18:00 (2111) Szymon Lewicki 44, 81, Sylwester Patejuk 61 Wisła Płock 2-1 Bytovia Bytów 26 września, 18:00 (540) Arkadiusz Reca 26, Mikołaj Lebedyński 76 - Mateusz Klichowicz 75 GKS Katowice 2-2 Rozwój Katowice 25 września, 18:00 (1800) Bartosz Iwan 10, Oliver Práznovský 38 - Łukasz Kopczyk 26, Tomasz Wróbel 55 Zagłębie Sosnowiec 0-0 Olimpia Grudziądz 25 września, 18:00 (2000) Arka Gdynia 2-1 Sandecja Nowy Sącz 26 września, 17:30 (3619) Paweł Abbott 46, Michał Nalepa 60 - Arkadiusz Aleksander 21 MKS Kluczbork 0-0 GKS Bełchatów 27 września, 15:00 (1000) Miedź Legnica 1-1 Pogoń Siedlce 25 września, 18:00 (1541) Wojciech Łobodziński 89 - Kamil Dmowski 34
TABELA PO 17 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (B) | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 2 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |