MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 617: | Linia 617: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=16%|data | ||
! WIDTH=5%|godz. | ! WIDTH=5%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=19%|goście | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=7%|wynik | ||
! WIDTH=4%| | ! WIDTH=4%|kw. 1 | ||
! WIDTH=4%| | ! WIDTH=4%|kw. 2 | ||
! WIDTH=4%| | ! WIDTH=4%|kw. 3 | ||
! WIDTH=4%| | ! WIDTH=4%|kw. 4 | ||
! WIDTH=4%| | ! WIDTH=4%|X | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''000 : 000''' | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|00:00 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|[[--------]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 642: | Linia 681: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 655: | Linia 694: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 668: | Linia 707: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 681: | Linia 720: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 694: | Linia 733: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 707: | Linia 746: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 720: | Linia 759: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 733: | Linia 772: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 746: | Linia 785: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 759: | Linia 798: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 772: | Linia 811: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 785: | Linia 824: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | | ALIGN=center|[[????]] [[2015]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[--------]] | | ALIGN=center|[[--------]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
Linia 798: | Linia 837: | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: | [[Kategoria:MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn)|Sezon 2015/2016]] |
Wersja z 21:17, 5 gru 2015
MKS Dąbrowa Górnicza (piłka koszykowa mężczyzn) - Sezon 2015/2016
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 26 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA I
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | P (0) | Z (2) | P (1) | Sety + | Sety - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ********************** | 13 | ? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |