Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015 (09): Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 54: | Linia 54: | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO 5 KOLEJCE== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (B) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (S) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ENERGETYK ROW RYBNIK|Energetyk ROW Rybnik]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL STALOWA WOLA|Stal Stalowa Wola]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI|Błękitni Stargard Szczeciński]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RAKÓW CZĘSTOCHOWA|Raków Częstochowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SIARKA TARNOBRZEG|Siarka Tarnobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#NADWIŚLAN GÓRA|Nadwiślan Góra]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIONOVIA LEGIONOWO|Legionovia Legionowo]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#OKOCIMSKI BRZESKO|Okocimski Brzesko]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA PUŁAWY|Wisła Puławy]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#KOTWICA KOŁOBRZEG|Kotwica Kołobrzeg]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LIMANOVIA LIMANOWA|Limanovia Limanowa]] | |||
[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK WAŁBRZYCH|Górnik Wałbrzych]] | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2014/2015|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 17:49, 20 cze 2015
Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg 3:2 (1:2) |
---|
Sezon 2014/2015 - II Liga (3 poz.) - Kolejka 9: 19 września 2014 (??, godz. 18.00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Kamil Adamski - Daniel Krajewski, Marcin Zagraj (Kielce) 0 : 1 Dariusz Frankiewicz (3') - rzut karny |
22.Mateusz Matracki
7. Marcin Sierczyński
19. Sławomir Jarczyk
10. Krzysztof Markowski
3. Radosław Kursa
16. Dawid Ryndak (76' 77. Miłosz Kozak)
29. Łukasz Matusiak
17. Sebastian Dudek
8. Tomasz Szatan (63' 27. Przemysław Mizgała)
9. Mateusz Wrzesień 42' (63' 23. Hubert Tylec 90+3' )
18. Jakub Arak (63' 88. Piotr Giel)
Trener: Mirosław Smyła
12. Oskar Pogorzelec 40'
10. Konrad Stępień 66'
25. Mirosław Baran
24. Łukasz Nadolski
19. Bartosz Sulkowski
8. Daniel Koczon
6. Robert Tunkiewicz
9. Marcin Stefanik 36'
5. Dariusz Frankiewicz (69' 14. Robert Chwastek)
17. Rafał Parobczyk (78' 15. Michał Paluch 81' )
18. Tomasz Ciećko (78' 7. Tamaz Czargeiszwili)
Trener: Ryszard Kuźma
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Siarka Tarnobrzeg |
TABELA PO 5 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? (B) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
17 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
18 | ??? (S) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice Energetyk ROW Rybnik Stal Stalowa Wola MKS Kluczbork Stal Mielec Błękitni Stargard Szczeciński Raków Częstochowa Siarka Tarnobrzeg Znicz Pruszków Nadwiślan Góra Legionovia Legionowo Okocimski Brzesko Puszcza Niepołomice Wisła Puławy Kotwica Kołobrzeg Limanovia Limanowa Górnik Wałbrzych