Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 209: | Linia 209: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 218: | Linia 218: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 227: | Linia 227: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 236: | Linia 236: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 245: | Linia 254: | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME DG]] | ||
[[ | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 265: | Linia 276: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 274: | Linia 294: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 283: | Linia 303: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 292: | Linia 312: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 301: | Linia 321: | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME DG]] | ||
[[ | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 321: | Linia 343: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 330: | Linia 361: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 339: | Linia 370: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 348: | Linia 379: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 357: | Linia 388: | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME DG]] | ||
[[ | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 377: | Linia 410: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 386: | Linia 428: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 395: | Linia 437: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 404: | Linia 446: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 413: | Linia 455: | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME DG]] | ||
[[ | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 433: | Linia 477: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 442: | Linia 486: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 451: | Linia 495: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 460: | Linia 504: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 469: | Linia 522: | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME DG]] | ||
[[ | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 489: | Linia 544: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 498: | Linia 562: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 507: | Linia 571: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 516: | Linia 580: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik Kazimierz]] | |||
[[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME DG]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Stal Będzin]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Górnik Kazimierz]] | |||
[[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME DG]] | |||
[[Czarni Sosnowiec]] | |||
[[Częstochówka Częstochowa]] | |||
[[AKS Niwka]] | |||
[[Stal Będzin]] | |||
[[Unia Myszków]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa II]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
Linia 525: | Linia 723: | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Górnik Kazimierz]] | ||
[[ | [[Górnik ZNME Dabrowa Górnicza|Górnik ZNME DG]] | ||
[[ | [[Czarni Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Częstochówka Częstochowa]] | ||
[[ | [[AKS Niwka]] | ||
[[ | [[Stal Będzin]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[Górnik Zagórze]] | ||
[[RKS Grodziec]] | |||
[[Polonia Sosnowiec]] | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== |
Wersja z 08:28, 13 lis 2014
Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1961/1962 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 1 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 2 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 3 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 4 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 5 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 6 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 7 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa II | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Górnik ZNME DG Czarni Sosnowiec Częstochówka Częstochowa AKS Niwka Stal Będzin Unia Myszków Górnik Zagórze RKS Grodziec Polonia Sosnowiec
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Kazimierz | Kotlarz Sosnowiec | 7 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | 2 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Zagłębianka II DG | Górnik ZNME II DG | 5 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik II Sosnowiec | RKS Zagłębie II DG | 1 : 6 (1:3) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG