Piłka nożna: Eliminacje - Grupa III (Zagłębie) - Sezon 1945: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 387: | Linia 387: | ||
| ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[24 czerwca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza| TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | | ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 396: | Linia 396: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|[[Naprzód]] | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze |Naprzód Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 429: | Linia 429: | ||
| ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[1 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Naprzód]] | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze |Naprzód Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[ZZK Strzemieszyce]] | | ALIGN=center|[[ZZK Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 438: | Linia 438: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | | ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza| TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 464: | Linia 464: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | | ALIGN=center|[[RKS Przyszłość Żychcice]] | ||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza| TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 471: | Linia 471: | ||
| ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[8 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Naprzód]] | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze |Naprzód Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | | ALIGN=center|[[Warta Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 490: | Linia 490: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | | ALIGN=center|[[Solvay Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Naprzód]] | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze |Naprzód Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Linia 497: | Linia 497: | ||
| ALIGN=center|[[15 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[15 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza| TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ZZK Strzemieszyce]] | | ALIGN=center|[[ZZK Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|'''7 : 2''' (5:1) | | ALIGN=center|'''7 : 2''' (5:1) | ||
Linia 531: | Linia 531: | ||
| ALIGN=center|[[22 lipca]] [[1945]] | | ALIGN=center|[[22 lipca]] [[1945]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Naprzód]] | | ALIGN=center|[[Górnik Zagórze |Naprzód Zagórze]] | ||
| ALIGN=center|[[TS Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[TS Dąbrowa Dąbrowa Górnicza| TS Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
Wersja z 18:19, 14 gru 2014
Piłka nożna: Eliminacje - Grupa III (Zagłębie) - Sezon 1945
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 10 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
ROZGRYWKI
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) | ||
1 | 8 kwietnia 1945 | ? | ? : ? (?:?) |
Solvay Grodziec Naprzód RKS Przyszłość Żychcice ZZK Strzemieszyce Warta Zawiercie TS Dąbrowa
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
2 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Solvay Grodziec Naprzód RKS Przyszłość Żychcice ZZK Strzemieszyce Warta Zawiercie TS Dąbrowa
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
3 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Solvay Grodziec Naprzód RKS Przyszłość Żychcice ZZK Strzemieszyce Warta Zawiercie TS Dąbrowa
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
4 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Solvay Grodziec Naprzód RKS Przyszłość Żychcice ZZK Strzemieszyce Warta Zawiercie TS Dąbrowa
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) | ||
5 | ? | ? | ? : ? (?:?) |
Solvay Grodziec Naprzód RKS Przyszłość Żychcice ZZK Strzemieszyce Warta Zawiercie TS Dąbrowa
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TS Dąbrowa | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 5 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
6 | 24 czerwca 1945 | ? | TS Dąbrowa | Solvay Grodziec | ? : ? (?:?) |
6 | 24 czerwca 1945 | ? | RKS Przyszłość Żychcice | Naprzód Zagórze | ? : ? (?:?) |
6 | 24 czerwca 1945 | ? | ZZK Strzemieszyce | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
7 | 1 lipca 1945 | ? | Solvay Grodziec | RKS Przyszłość Żychcice | ? : ? (?:?) |
7 | 1 lipca 1945 | ? | Naprzód Zagórze | ZZK Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
7 | 1 lipca 1945 | ? | Warta Zawiercie | TS Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
8 | 8 lipca 1945 | ? | ZZK Strzemieszyce | Solvay Grodziec | ? : ? (?:?) |
8 | 8 lipca 1945 | ? | RKS Przyszłość Żychcice | TS Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
8 | 8 lipca 1945 | ? | Naprzód Zagórze | Warta Zawiercie | ? : ? (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
9 | 15 lipca 1945 | ? | Solvay Grodziec | Naprzód Zagórze | ? : ? (?:?) |
9 | 15 lipca 1945 | ? | TS Dąbrowa | ZZK Strzemieszyce | 7 : 2 (5:1) |
9 | 15 lipca 1945 | ? | Warta Zawiercie | RKS Przyszłość Żychcice | ? : ? (?:?) |
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
10 | 22 lipca 1945 | ? | Warta Zawiercie | Solvay Grodziec | ? : ? (?:?) |
10 | 22 lipca 1945 | ? | Naprzód Zagórze | TS Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
10 | 22 lipca 1945 | ? | ZZK Strzemieszyce | RKS Przyszłość Żychcice | ? : ? (?:?) |