Piłka nożna: Klasa A, Grupa III - Sezon 1955: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 172: | Linia 172: | ||
Od [[8 maja]] [[1955]] r. na mocy zarządzenia przewodniczącego GKKF o możliwości powrotu do tradycyjnych nazw, niektóre z klubów zaczęły sukcesywnie wracać do swoich historycznych nazw. | Od [[8 maja]] [[1955]] r. na mocy zarządzenia przewodniczącego GKKF o możliwości powrotu do tradycyjnych nazw, niektóre z klubów zaczęły sukcesywnie wracać do swoich historycznych nazw. | ||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal BZWN Będzin]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Będzin]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Budowlani Grodziec]] | |||
| ALIGN=center|Górnik Mysłowice | |||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Warta Zawiercie|Stal Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 4''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Górnik Stalinogród | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Kolejarz Stalinogród | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[6 marca]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Stal Wełnowiec | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Częstochowa | |||
| ALIGN=center|'''0 : 4''' (?:?) | |||
|} | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 4=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 5=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 6=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 7=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 9=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 12=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
===Kolejka 13=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=21%|gospodarze | |||
! WIDTH=21%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1955]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Budowlani Grodziec]] | |||
Górnik 09 Mysłowice | |||
[[Górnik Piaski]] | |||
Górnik Stalinogród | |||
[[Huta Będzin]] | |||
[[Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
Kolejarz Stalinogród | |||
[[Sarmacja Będzin]] | |||
[[Stal Myszków]] | |||
[[Stal Poręba]] | |||
Stal Wełnowiec | |||
[[Warta Zawiercie]] | |||
Włókniarz Częstochowa | |||
[[Zagłębianka Będzin]] | |||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== |
Wersja z 23:58, 5 sty 2014
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kolejarz Stalinogród (A) | 26 | 37 | ? | ? | ? | 69 | 30 |
2 | Górnik 09 Mysłowice | 26 | 35 | ? | ? | ? | 62 | 31 |
3 | Budowlani Grodziec | 26 | 35 | ? | ? | ? | 47 | 28 |
4 | Zagłębianka Będzin | 26 | 35 | ? | ? | ? | 60 | 43 |
5 | Włókniarz Częstochowa | 26 | 33 | ? | ? | ? | 68 | 42 |
6 | Warta Zawiercie | 26 | 33 | ? | ? | ? | 73 | 48 |
7 | Stal Poręba | 26 | 25 | ? | ? | ? | 44 | 38 |
8 | Sarmacja Będzin | 26 | 21 | ? | ? | ? | 48 | 64 |
9 | Górnik Piaski | 26 | 21 | ? | ? | ? | 35 | 61 |
10 | Stal Myszków | 26 | 20 | ? | ? | ? | 43 | 60 |
11 | Stal Huta Będzin (S) | 26 | 19 | ? | ? | ? | 24 | 42 |
12 | Górnik (Kopalnia 20) Stalinogród (S) | 26 | 18 | ? | ? | ? | 40 | 58 |
13 | Orzeł (Stal) Wełnowiec (S) | 26 | 16 | ? | ? | ? | 24 | 53 |
14 | Stal Huta Cedler Sosnowiec (S) | 26 | 16 | ? | ? | ? | 31 | 70 |
Klasa A, Grupa III - Sezon 1955
Od 8 maja 1955 r. na mocy zarządzenia przewodniczącego GKKF o możliwości powrotu do tradycyjnych nazw, niektóre z klubów zaczęły sukcesywnie wracać do swoich historycznych nazw.
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Górnik Piaski | Stal Huta Będzin | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal BZWN Będzin | Górnik Będzin | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Mysłowice | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Myszków | Stal Zawiercie | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Huta Cedler Sosnowiec | Górnik Stalinogród | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Kolejarz Stalinogród | Stal Poręba | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Wełnowiec | Włókniarz Częstochowa | 0 : 4 (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Górnik Piaski | Stal Huta Będzin | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal BZWN Będzin | Górnik Będzin | 0 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Budowlani Grodziec | Górnik Mysłowice | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Myszków | Stal Zawiercie | 2 : 4 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Huta Cedler Sosnowiec | Górnik Stalinogród | 1 : 1 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Kolejarz Stalinogród | Stal Poręba | 0 : 2 (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | 6 marca 1955 (n) | ??? | Stal Wełnowiec | Włókniarz Częstochowa | 0 : 4 (?:?) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa III | 1 | ??? 1955 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik 09 Mysłowice Górnik Piaski Górnik Stalinogród Huta Będzin Huta Cedler Sosnowiec Kolejarz Stalinogród Sarmacja Będzin Stal Myszków Stal Poręba Stal Wełnowiec Warta Zawiercie Włókniarz Częstochowa Zagłębianka Będzin