Kotlarz Sosnowiec: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 50: | Linia 50: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1960|'''1960''']] | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1960|'''1960''']] | ||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1960/1961|'''1960/1961''']] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? |
Wersja z 23:11, 12 lis 2014
KS Kotlarz Sosnowiec | |
Data powstania | ??? |
Poprzednie nazwy | |
Barwy | |
Adres | |
Stadion | |
Hala sportowa | |
Sekcje sportowe | |
[ Strona internetowa] |
Klub Sportowy Kotlarz Sosnowiec
- Stal Budowa Kotłów Sosnowiec
- Stal Kotły Sosnowiec
- Kotlarz Sosnowiec
Sezony piłkarskie
Drużyna I
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
---|---|---|---|
1957 | Klasa B, Grupa I | ? | - |
1958 | Klasa B, Grupa I | ? | - |
1959 | Klasa B, Grupa I | ? | - |
1960 | ??? | ? | - |
1960/1961 | ??? | ? | - |
Drużyna II
SEZON | POZIOM ROZGRYWKOWY | MIEJSCE | UWAGI |
---|---|---|---|
1957 | Klasa C, Grupa II | ? | - |
1958 | Klasa C, Grupa II | ? | - |
1959 | Klasa C, Grupa II | ? | - |
1960 | Klasa C, Grupa II | ? | - |