Piłka nożna: Klasa B (Zawiercie) - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Klasa B (Zawiercie) - Sezon 1954”) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SKŁAD KLASY B== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=55%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=35%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Budowlani Wysoka]] | |||
| ALIGN=center|[[Wysoka (gm. Łazy)|Wysoka]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Huta Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Łazy]] | |||
| ALIGN=center|[[Łazy]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Kromołów]] | |||
| ALIGN=center|[[Kromołów (Zawiercie)|Kromołów]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Mrzygłód]] | |||
| ALIGN=center|[[Mrzygłód (Myszków)|Mrzygłód]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Siewierz]] | |||
| ALIGN=center|[[Siewierz]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Borowe Pole]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba]] | |||
| ALIGN=center|[[Poręba]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Światowit]] | |||
| ALIGN=center|[[Myszków]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stal II Zawiercie|Stal II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Myszków]] | |||
| ALIGN=center|[[Myszków]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|[[Zawiercie]] | |||
|} | |||
*[[Stal II Zawiercie|Stal II Zawiercie]] - [[Stal Poręba]] 0 : 3 | |||
*[[Włókniarz Zawiercie]] - [[Stal Borowe Pole]] 4 : 3 | |||
*[[Kolejarz Łazy]] - [[LZS Siewierz]] 9 : 0 | |||
*[[LZS Mrzygłód]] - [[Huta Zawiercie]] 1 : 2 |
Wersja z 11:23, 5 lis 2013
SKŁAD KLASY B
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Budowlani Wysoka | Wysoka |
2 | Huta Zawiercie | Zawiercie |
3 | Kolejarz Łazy | Łazy |
4 | LZS Kromołów | Kromołów |
5 | LZS Mrzygłód | Mrzygłód |
6 | LZS Siewierz | Siewierz |
7 | Stal Borowe Pole | Zawiercie |
8 | Stal Poręba | Poręba |
9 | Stal Światowit | Myszków |
10 | Stal II Zawiercie | Zawiercie |
11 | Unia Myszków | Myszków |
12 | Unia Zawiercie | Zawiercie |
13 | Włókniarz Zawiercie | Zawiercie |
- Stal II Zawiercie - Stal Poręba 0 : 3
- Włókniarz Zawiercie - Stal Borowe Pole 4 : 3
- Kolejarz Łazy - LZS Siewierz 9 : 0
- LZS Mrzygłód - Huta Zawiercie 1 : 2