Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
m (1959 Klasa A, Grupa II - Zagłębie przeniesiono do Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1959) |
|||
Linia 1538: | Linia 1538: | ||
| ALIGN=center|77 | | ALIGN=center|77 | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Klasa A|1959]] | |||
[[Kategoria: Klasa A OZZPN|1959]] |
Wersja z 10:14, 6 paź 2013
1959 Klasa A, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (A) 1959
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara Częstochowa | Częstochowa |
2 | CKS Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | Dąbrowa Gór. |
4 | Hutnik Będzin | Będzin |
5 | LZS Mrzygłód | Mrzygłód |
6 | Orzeł Bobrowniki | Bobrowniki |
7 | Polonia Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | RKS Grodziec | Grodziec |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
10 | Victoria II Częstochowa | Częstochowa |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 1 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1959 | ??? | Unia Ząbkowice | Barbara Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1959 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1959 | ??? | Victoria II Częstochowa | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1959 | ??? | Stal Cedler Polonia Sosnowiec | LZS Mrzygłód | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Barbara Częstochowa | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | 1 : 6 (1:3) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Polonia Sosnowiec | 7 : 0 (4:0) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Unia Ząbkowice | LZS Mrzygłód | 6 : 1 (4:0) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Hutnik Będzin | RKS Grodziec | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Victoria II Częstochowa | CKS Czeladź | 2 : 1 (1:0) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | LZS Mrzygłód | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Polonia Sosnowiec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Victoria II Częstochowa | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | CKS Czeladź | Barbara Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik ZNME Dąbrowa Gór. RKS Grodziec
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | CKS Czeladź | Polonia Sosnowiec | 0 : 1 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | Orzeł Bobrowniki | RKS Grodziec | 4 : 1 (1:0) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | Unia Ząbkowice | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | 0 : 2 (0:2) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | Hutnik Będzin | Barbara Częstochowa | 7 : 2 (3:2) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | Victoria II Częstochowa | LZS Mrzygłód | 3 : 0 (wo) |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | Hutnik Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | Polonia Sosnowiec | Victoria II Częstochowa | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | RKS Grodziec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | LZS Mrzygłód | Orzeł Bobrowniki | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | Barbara Częstochowa | CKS Czeladź | ? : ? (?:?) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 18 | 29 | ? | ? | ? | 42 | 6 |
2 | Hutnik Będzin | 18 | 26 | ? | ? | ? | 36 | 15 |
3 | Polonia Sosnowiec | 18 | 24 | ? | ? | ? | 46 | 29 |
4 | Orzeł Bobrowniki | 18 | 20 | ? | ? | ? | 41 | 22 |
5 | Unia Ząbkowice | 18 | 19 | ? | ? | ? | 31 | 30 |
6 | CKS Czeladź | 18 | 18 | ? | ? | ? | 25 | 26 |
7 | RKS Grodziec | 18 | 14 | ? | ? | ? | 28 | 24 |
8 | Victoria II Częstochowa | 18 | 13 | ? | ? | ? | 19 | 27 |
9 | Barbara Częstochowa | 18 | 12 | ? | ? | ? | 26 | 41 |
10 | LZS Mrzygłód | 18 | 1 | ? | ? | ? | 5 | 77 |