Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
m (1959 Klasa B, Grupa I - Zagłębie przeniesiono do Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959) |
|
(Brak różnic)
|
Wersja z 08:59, 26 paź 2013
1959 Klasa B, Grupa I - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AKS II Niwka | Sosnowiec |
2 | Brynica Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Górnik Zagórze | Zagórze |
5 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
6 | Kopalnia Sosnowiec | Sosnowiec |
7 | Stal Kotły (Kotlarz) Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | Stal Huta Buczka Sosnowiec | Sosnowiec |
9 | Unia II Ząbkowice | Sosnowiec |
10 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kopalnia Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kopalnia Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka ???
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | AKS II Niwka | Górnik (Kopalnia) Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Zagórze | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Unia II Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | ??? | ?? maj 1959 | ??? | Górnik Klimontów | Brynica Czeladź | ? : ? (?:?) |
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Górnik (Kopalnia) Sosnowiec | Górnik Zagórze | 6 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | AKS II Niwka | Brynica Czeladź | 1 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 0 : 0 (0:0) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Klimontów | 7 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | Unia II Ząbkowice | 6 : 0 (0:0) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik Zagórze | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Unia II Ząbkowice | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Brynica Czeladź | Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | ? : ? (?:?) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME II Dąbrowa Gór. Górnik (Kopalnia) Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
BARAŻ O KLASĘ A
Turniej barażowy o awans do Klasy A w sezonie 1960:
Zgodnie z regulaminem Zagłębiowskiego OZPN mistrzowie czterech grup Klasy B w sezonie 1959 rozegrały mecze eliminacyjne w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny tych eliminacji uzyskały promocję do Klasy
Stal Rogoźnik Górnik Sosnowiec Budowlani Ogrodzieniec Skra II Częstochowa
TABELA TURNIEJU BARAŻOWEGO
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 6 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |