Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 191: | Linia 191: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Kopalnia Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] | |||
===Kolejka 2=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | |||
[[Brynica Czeladź]] | |||
[[Górnik Klimontów]] | |||
[[Górnik Zagórze]] | |||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | |||
[[Kopalnia Sosnowiec]] | |||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Zew Ostrowy Górnicze]] |
Wersja z 21:06, 22 wrz 2013
1959 Klasa B, Grupa I - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY I (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | AKS II Niwka | Sosnowiec |
2 | Brynica Czeladź | Czeladź |
3 | Górnik Klimontów | Klimontów |
4 | Górnik Zagórze | Zagórze |
5 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Dąbrowa Górnicza |
6 | Kopalnia Sosnowiec | Sosnowiec |
7 | Stal Kotły Sosnowiec | Sosnowiec |
8 | Stal Huta Buczka Sosnowiec | Sosnowiec |
9 | Unia II Ząbkowice | Sosnowiec |
10 | Zew Ostrowy Górnicze | Ostrowy Górnicze |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 (n) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kopalnia Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kopalnia Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1959 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Brynica Czeladź Górnik Klimontów Górnik Zagórze Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Kopalnia Sosnowiec Kotlarz Sosnowiec Stal Huta Buczek Sosnowiec Unia II Ząbkowice Zew Ostrowy Górnicze