Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1976/1977 (kolejka 24) 20.04.1977: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 7 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SZOMBIERKI BYTOM|Szombierki Bytom]]<br>1:0 (0:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1976/1977|Sezon 1976/19771]] – I Liga - Kolejka 24: [[20 kwietnia]] [[1977]] (niedziela, godz. 17:30), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: 12.000) | ||
----- | ----- | ||
Sędzia: Bogdan Hirsch (Poznań) | |||
----- | ----- | ||
{{gol}} ''' 1:0 ''' [[ | {{gol}} ''' 1:0 ''' [[Włodzimierz Mazur]] 73' (głową)<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
[[Zdzisław Kostrzewa]]<br> | |||
[[Jerzy Zarychta]] (66' [[Jan Leszczyński]])<br> | |||
[[Eugeniusz Wieńcierz]]<br> | |||
[[Zbigniew Seweryn]]<br> | |||
[[Wojciech Rudy]]<br> | |||
[[Witold Kasperski]]<br> | |||
[[Zbigniew Sączek]]<br> | |||
[[Zdzisław Napieracz]] (56' [[Edward Maleńki]])<br> | |||
[[Tadeusz Narbutowicz]]<br> | |||
[[Władysław Szaryński]]<br> | |||
[[Włodzimierz Mazur]]<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Józef Gałeczka]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SZOMBIERKI BYTOM|'''SZOMBIERKI BYTOM''']] | ||
----- | ----- | ||
Jan Karwecki<br> | |||
Henryk Sośnica<br> | |||
Bogdan Włodarczak<br> | |||
Stanisław Bykowski<br> | |||
Rudolf Wojtowicz<br> | |||
Stanisław Grzywaczewski (82' Jan Pietryga)<br> | |||
Paweł Janik<br> | |||
Eugeniusz Nagiel (82' Andrzej Mierzwiak)<br> | |||
Stefan Herisz<br> | |||
Stanisław Kwaśniowski<br> | |||
Janusz Sroka<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: Jan Boroń | |||
Trener: | |||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 51: | Linia 49: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SZOMBIERKI BYTOM|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Szombierki Bytom''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 24 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=20%|Rozgrywki | ! WIDTH=20%|Rozgrywki | ||
Linia 66: | Linia 63: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga ( | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1977]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | |||
| ALIGN=center|'''5 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1977]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga ( | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1977]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | ||
| ALIGN=center|''' 0: | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga ( | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1977]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROW RYBNIK|ROW Rybnik]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center|''' 1 | | ALIGN=center|'''0 : 1''' ((?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga ( | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1977]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZEW ŁÓD|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga ( | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1977]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LEGIA WARSZAWA|Legia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga ( | | ALIGN=center|[[I Liga (1 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[20 kwietnia]] [[1977]] | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[ | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 24 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 145: | Linia 134: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ŚLĄSK WROCŁAW|Śląsk Wrocław]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ŁKS ŁÓDŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GÓRNIK ZABRZE|Górnik Zabrze]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#POGOŃ SZCZECIN|Pogoń Szczecin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WIDZEW ŁÓDŻ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#STAL MIELEC|Stal Mielec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#RUCH CHORZÓW|Ruch Chorzów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#SZOMBIERKI BYTOM|Szombierki Bytom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LEGIA WARSZAWA|Legia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ROW RYBNIK|ROW Rybnik]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#LECH POZNAŃ|Lech Poznań]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
|} | |||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 1976/1997|Kolejka]] | ||
Aktualna wersja na dzień 21:21, 15 kwi 2021
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Szombierki Bytom 1:0 (0:0) |
---|
Sezon 1976/19771 – I Liga - Kolejka 24: 20 kwietnia 1977 (niedziela, godz. 17:30), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: 12.000) Sędzia: Bogdan Hirsch (Poznań) 1:0 Włodzimierz Mazur 73' (głową) |
SZOMBIERKI BYTOM
Jan Karwecki
Henryk Sośnica
Bogdan Włodarczak
Stanisław Bykowski
Rudolf Wojtowicz
Stanisław Grzywaczewski (82' Jan Pietryga)
Paweł Janik
Eugeniusz Nagiel (82' Andrzej Mierzwiak)
Stefan Herisz
Stanisław Kwaśniowski
Janusz Sroka
Trener: Jan Boroń
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Szombierki Bytom |
POZOSTAŁE MECZE 24 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (1 poziom rozgr.) | 24 | 20 kwietnia 1977 | GKS Tychy | Pogoń Szczecin | 5 : 0 (?:?) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 24 | 20 kwietnia 1977 | Arka Gdynia | Stal Mielec | 2 : 1 (?:?) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 24 | 20 kwietnia 1977 | ŁKS Łódź | Ruch Chorzów | 0 : 2 (?:?) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 24 | 20 kwietnia 1977 | ROW Rybnik | Górnik Zabrze | 0 : 1 ((?:?) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 24 | 20 kwietnia 1977 | Lech Poznań | Widzew Łódź | 1 : 0 (?:?) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 24 | 20 kwietnia 1977 | Legia Warszawa | Śląsk Wrocław | 0 : 1 (?:?) |
I Liga (1 poziom rozgr.) | 24 | 20 kwietnia 1977 | Odra Opole | Wisła Kraków | 2 : 0 (?:?) |
TABELA PO 24 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląsk Wrocław | 24 | 32 | 13 | 6 | 5 | 29 | 27 |
2 | ŁKS Łódź | 24 | 31 | 11 | 9 | 4 | 31 | 19 |
3 | Górnik Zabrze | 24 | 29 | 12 | 5 | 7 | 30 | 25 |
4 | Pogoń Szczecin | 24 | 28 | 11 | 6 | 7 | 30 | 31 |
5 | Widzew Łódź | 24 | 27 | 9 | 9 | 6 | 39 | 30 |
6 | Stal Mielec | 24 | 27 | 9 | 9 | 6 | 39 | 30 |
7 | Zagłębie Sosnowiec | 24 | 26 | 8 | 10 | 6 | 27 | 23 |
8 | Ruch Chorzów | 24 | 25 | 8 | 9 | 7 | 29 | 29 |
9 | Szombierki Bytom | 24 | 23 | 9 | 5 | 10 | 26 | 28 |
10 | Odra Opole | 24 | 22 | 8 | 6 | 10 | 32 | 30 |
11 | Wisła Kraków | 24 | 22 | 7 | 8 | 9 | 27 | 27 |
12 | Legia Warszawa | 24 | 22 | 8 | 6 | 10 | 30 | 32 |
13 | Arka Gdynia | 24 | 22 | 9 | 4 | 11 | 23 | 26 |
14 | GKS Tychy | 24 | 18 | 4 | 10 | 10 | 27 | 31 |
15 | ROW Rybnik | 24 | 15 | 4 | 7 | 13 | 23 | 36 |
16 | Lech Poznań | 24 | 15 | 5 | 5 | 14 | 23 | 40 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK