Zagłębie Sosnowiec (koszykówka) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 19 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 142: | Linia 142: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |||
=RUNDA I= | |||
==ROZGRYWKI RUNDY I== | |||
[[HASŁO W BUDOWIE]] | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=19%|Rozgrywki (poziom) | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=16%|data | |||
! WIDTH=6%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=15%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|ROW Rybnik | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''61 : 73''' (32:38) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|ROW Rybnik | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''51 : 65''' (32:33) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Resovia II Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''93 : 62''' (47:26) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Resovia II Rzeszów | |||
| ALIGN=center|'''97 : 58''' (50:24) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Piast Brzeg | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''65 : 93''' (33:38) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Piast Brzeg | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''82 : 93''' (46:48) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Katowice | |||
| ALIGN=center|'''88 : 69''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Katowice | |||
| ALIGN=center|'''91 : 65''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Pogoń Prudnik | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''59 : 78''' (27:43) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Pogoń Prudnik | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''72 : 82''' (36:38) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Unia Tarnów | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''78 : 69''' (34:33) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Unia Tarnów | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''63 : 79''' (29:41) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|'''65 : 64''' (36:29) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|10.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|'''82 : 43''' (37:25) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''59 : 64''' (27:31) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|AZS Gliwice | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''68 : 77''' (40:30) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[29 listopada]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Hutnik Kraków | |||
| ALIGN=center|'''88 : 61''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[30 listopada]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|10.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Hutnik Kraków | |||
| ALIGN=center|'''91 : 43''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Pogoń Ruda Śląska | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''86 : 81''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Pogoń Ruda Śląska | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''85 : 83''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (s) | |||
| ALIGN=center|18.00 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Opole | |||
| ALIGN=center|'''82 : 52''' (??:??) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Liga Międzywojewódzka]] (3) | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1975]] (n) | |||
| ALIGN=center|10.30 | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Opole | |||
| ALIGN=center|'''88 : 79''' (??:??) | |||
|} | |} | ||
Linia 158: | Linia 368: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka koszykowa mężczyzn)|Zagłębie Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|1793 | |||
| ALIGN=center|1417 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Unia Tarnów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 176: | Linia 386: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ROW Rybnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 185: | Linia 395: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Hutnik Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 194: | Linia 404: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 203: | Linia 413: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pogoń Ruda Śląska | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 212: | Linia 422: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Opole | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 221: | Linia 431: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Gliwice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 230: | Linia 440: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Resovia II Rzeszów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 239: | Linia 449: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|AZS Katowice | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 248: | Linia 458: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Piast Brzeg | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 257: | Linia 467: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Pogoń Prudnik | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|1435 | |||
| ALIGN=center|1847 | |||
|} | |||
| | [[Kategoria: Piłka koszykowa|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (koszykówka)|Sezon 1975/1976]] | ||
Aktualna wersja na dzień 12:07, 2 kwi 2020
Rozgrywki o wejście do II Ligi
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
ROZGRYWKI RUNDY I
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga Międzywojewódzka (3) | 1 | ??? 1975 (s) | ? | ROW Rybnik | Zagłębie Sosnowiec | 61 : 73 (32:38) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 2 | ??? 1975 (s) | ? | ROW Rybnik | Zagłębie Sosnowiec | 51 : 65 (32:33) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 3 | ??? 1975 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Resovia II Rzeszów | 93 : 62 (47:26) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 4 | ??? 1975 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | Resovia II Rzeszów | 97 : 58 (50:24) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 5 | ??? 1975 (s) | ? | Piast Brzeg | Zagłębie Sosnowiec | 65 : 93 (33:38) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 6 | ??? 1975 (n) | ? | Piast Brzeg | Zagłębie Sosnowiec | 82 : 93 (46:48) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 7 | ??? 1975 (s) | ? | Zagłębie Sosnowiec | AZS Katowice | 88 : 69 (??:??) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 8 | ??? 1975 (n) | ? | Zagłębie Sosnowiec | AZS Katowice | 91 : 65 (??:??) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 9 | ??? 1975 (s) | ? | Pogoń Prudnik | Zagłębie Sosnowiec | 59 : 78 (27:43) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 10 | ??? 1975 (n) | ? | Pogoń Prudnik | Zagłębie Sosnowiec | 72 : 82 (36:38) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 11 | ??? 1975 (s) | ? | Unia Tarnów | Zagłębie Sosnowiec | 78 : 69 (34:33) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 12 | ??? 1975 (n) | ? | Unia Tarnów | Zagłębie Sosnowiec | 63 : 79 (29:41) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 13 | ??? 1975 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | Polonia Bytom | 65 : 64 (36:29) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 14 | ??? 1975 (n) | 10.30 | Zagłębie Sosnowiec | Polonia Bytom | 82 : 43 (37:25) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 15 | ??? 1975 (s) | ? | AZS Gliwice | Zagłębie Sosnowiec | 59 : 64 (27:31) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 16 | ??? 1975 (s) | ? | AZS Gliwice | Zagłębie Sosnowiec | 68 : 77 (40:30) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 17 | 29 listopada 1975 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | Hutnik Kraków | 88 : 61 (??:??) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 18 | 30 listopada 1975 (n) | 10.00 | Zagłębie Sosnowiec | Hutnik Kraków | 91 : 43 (??:??) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 19 | ??? 1975 (s) | ? | Pogoń Ruda Śląska | Zagłębie Sosnowiec | 86 : 81 (??:??) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 20 | ??? 1975 (n) | ? | Pogoń Ruda Śląska | Zagłębie Sosnowiec | 85 : 83 (??:??) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 21 | ??? 1975 (s) | 18.00 | Zagłębie Sosnowiec | AZS Opole | 82 : 52 (??:??) |
Liga Międzywojewódzka (3) | 22 | ??? 1975 (n) | 10.30 | Zagłębie Sosnowiec | AZS Opole | 88 : 79 (??:??) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | MPKT+ | MPKT- |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zagłębie Sosnowiec (A) | 22 | 41 | ? | ? | 1793 | 1417 |
2 | Unia Tarnów | 22 | 38 | ? | ? | ? | ? |
3 | ROW Rybnik | 22 | 36 | ? | ? | ? | ? |
4 | Hutnik Kraków | 22 | 37 | ? | ? | ? | ? |
5 | Polonia Bytom | 22 | 36 | ? | ? | ? | ? |
6 | Pogoń Ruda Śląska | 22 | 34 | ? | ? | ? | ? |
7 | AZS Opole | 22 | 32 | ? | ? | ? | ? |
8 | AZS Gliwice | 22 | 29 | ? | ? | ? | ? |
9 | Resovia II Rzeszów | 22 | 29 | ? | ? | ? | ? |
10 | AZS Katowice | 22 | 26 | ? | ? | ? | ? |
11 | Piast Brzeg | 22 | 26 | ? | ? | ? | ? |
12 | Pogoń Prudnik | 22 | 26 | ? | ? | 1435 | 1847 |