Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 6 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1975/1976 | [[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)]] - Sezon 1975/1976 | ||
= | |||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 16: | Linia 19: | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|ChKS KOMUNALNI Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | | ALIGN=LEFT|START Łódź | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|ODRA Wrocław | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|} | |||
==RUNDA I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|08.02.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|14.02.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|13-15 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15.02.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|ODRA Wrocław | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
|- | | ALIGN=center|15-5 | ||
| ALIGN=center|15-11 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|21.02.1976 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-2 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|22.02.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|28.02.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ChKS KOMUNALNI Łódź | |||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|4-15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|29.02.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
==TABELA PO RUNDZIE I== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 65: | Linia 218: | ||
! WIDTH=8%|SETY + | ! WIDTH=8%|SETY + | ||
! WIDTH=8%|SETY - | ! WIDTH=8%|SETY - | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|ChKS KOMUNALNI Łódź | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|ODRA Wrocław | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | |} | ||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|07.03.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|13.03.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|3-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|14.03.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ODRA Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|2-15 | |||
| ALIGN=center|5-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|22.03.1976 | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|AZS AWF Warszawa | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|23.03.1976 | |||
| ALIGN=center|17.30 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|11-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-7 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|27.03.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|28.03.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ChKS KOMUNALNI Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|7-15 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-4 | |||
| ALIGN=center|15-11 | |||
|} | |||
|- | =PUCHAR POLSKI= | ||
| | ==FINAŁ PUCHARU POLSKI SULECHÓW 22-26.10.1975== | ||
| | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
| | |||
| ALIGN=center| | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
| ALIGN=center| | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|22.10.1975 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|16-18 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|23.10.1975 | |||
| ALIGN=center|17.00 | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|14-16 | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|24.10.1975 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|12-15 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|15-9 | |||
| ALIGN=center|10-15 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|25.10.1975 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-8 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA FINAŁU PUCHARU POLSKI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|ZAWISZA Sulechów | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|WISŁA Kraków | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | |||
| ALIGN=center| | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|} | |||
=MECZE SPARINGOWE= | |||
==MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SIATKÓWKI W ŁODZI 05-07.12.1975== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|05.12.1975 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ChKS KOMUNALNI Łódź | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|06.12.1975 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|07.12.1975 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|START Łódź | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |||
==TABELA KOŃCOWA TURNIEJU W ŁODZI== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|START Łódź | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|-BGCOLOR=# | |-BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |-BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|ChKS KOMUNALNI Łódź | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |||
==TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ŚLĄSKIEJ DOKP KATOWICE 23-25.01.1976== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=15%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|23.01.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|15-12 | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|24.01.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|ODRA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|16-14 | |||
| ALIGN=center|15-0 | |||
| ALIGN=center|6-15 | |||
| ALIGN=center|15-6 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|25.01.1976 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|ODRA Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|15-10 | |||
| ALIGN=center|15-3 | |||
| ALIGN=center|8-15 | |||
| ALIGN=center|15-5 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA TURNIEJU W KATOWICACH== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice (piłka siatkowa)|Płomień Milowice]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|KOLEJARZ Katowice | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|ODRA Wrocław | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1975/1976]] | [[Kategoria:Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet)|Sezon 1975/1976]] |
Aktualna wersja na dzień 08:32, 22 gru 2021
Płomień Milowice (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 1975/1976
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ChKS KOMUNALNI Łódź | 14 | 11 | 11 | 3 | 37 | 24 |
2 | WISŁA Kraków | 14 | 10 | 10 | 4 | 35 | 18 |
3 | START Łódź | 14 | 10 | 10 | 4 | 34 | 18 |
4 | Płomień Milowice | 14 | 8 | 8 | 6 | 31 | 23 |
5 | AZS AWF Warszawa | 14 | 6 | 6 | 8 | 27 | 27 |
6 | KOLEJARZ Katowice | 14 | 5 | 5 | 9 | 22 | 32 |
7 | POLONIA Świdnica | 14 | 4 | 4 | 10 | 18 | 35 |
8 | ODRA Wrocław | 14 | 2 | 2 | 12 | 10 | 37 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08.02.1976 | ? | KOLEJARZ Katowice | Płomień Milowice | 2 : 3 | 15-12 | 10-15 | 12-15 | 15-6 | 7-15 |
2 | 14.02.1976 | ? | Płomień Milowice | POLONIA Świdnica | 3 : 1 | 13-15 | 15-4 | 15-7 | 15-4 | - |
3 | 15.02.1976 | ? | Płomień Milowice | ODRA Wrocław | 3 : 0 | 15-5 | 15-11 | 15-6 | - | - |
4 | 21.02.1976 | ? | WISŁA Kraków | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-10 | 15-8 | 15-2 | - | - |
5 | 22.02.1976 | ? | AZS AWF Warszawa | Płomień Milowice | 3 : 1 | 7-15 | 15-8 | 15-7 | 15-5 | - |
6 | 28.02.1976 | ? | Płomień Milowice | ChKS KOMUNALNI Łódź | 2 : 3 | 10-15 | 15-8 | 15-0 | 14-16 | 4-15 |
7 | 29.02.1976 | ? | Płomień Milowice | START Łódź | 3 : 0 | 15-0 | 15-9 | 15-5 | - | - |
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WISŁA Kraków | 7 | 5 | 5 | 2 | 17 | 9 |
2 | ChKS KOMUNALNI Łódź | 7 | 5 | 5 | 2 | 19 | 15 |
3 | AZS AWF Warszawa | 7 | 4 | 4 | 3 | 16 | 11 |
4 | KOLEJARZ Katowice | 7 | 4 | 4 | 3 | 16 | 12 |
5 | Płomień Milowice | 7 | 4 | 4 | 3 | 15 | 12 |
6 | START Łódź | 7 | 4 | 4 | 3 | 15 | 12 |
7 | POLONIA Świdnica | 7 | 1 | 1 | 6 | 7 | 20 |
8 | ODRA Wrocław | 7 | 1 | 1 | 6 | 5 | 19 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 07.03.1976 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | 15-7 | 15-10 | 15-7 | - | - |
9 | 13.03.1976 | ? | POLONIA Świdnica | Płomień Milowice | 3 : 2 | 16-14 | 3-15 | 15-5 | 7-15 | 15-12 |
10 | 14.03.1976 | ? | ODRA Wrocław | Płomień Milowice | 0 : 3 | 10-15 | 2-15 | 5-15 | - | - |
11 | 22.03.1976 | 17.30 | Płomień Milowice | AZS AWF Warszawa | 3 : 1 | 15-6 | 15-9 | 10-15 | 15-7 | - |
12 | 23.03.1976 | 17.30 | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 11-15 | 15-6 | 16-14 | 15-7 | - |
13 | 27.03.1976 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-4 | 15-13 | 15-0 | - | - |
14 | 28.03.1976 | ? | ChKS KOMUNALNI Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | 15-10 | 7-15 | 10-15 | 15-4 | 15-11 |
PUCHAR POLSKI
FINAŁ PUCHARU POLSKI SULECHÓW 22-26.10.1975
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 22.10.1975 | ? | Płomień Milowice | WISŁA Kraków | 3 : 1 | 16-18 | 15-12 | 15-8 | 15-6 | - |
2 | 23.10.1975 | 17.00 | Płomień Milowice | START Łódź | 0 : 3 | 12-15 | 14-16 | 12-15 | - | - |
3 | 24.10.1975 | ? | ZAWISZA Sulechów | Płomień Milowice | 3 : 2 | 12-15 | 15-9 | 15-9 | 10-15 | 15-12 |
4 | 25.10.1975 | ? | POLONIA Świdnica | Płomień Milowice | 3 : 0 | 15-8 | 15-13 | 15-12 | - | - |
TABELA KOŃCOWA FINAŁU PUCHARU POLSKI
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZAWISZA Sulechów | 4 | 3 | 3 | 1 | 11 | 6 |
2 | START Łódź | 4 | 3 | 3 | 1 | 10 | 7 |
3 | WISŁA Kraków | 4 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 |
4 | POLONIA Świdnica | 4 | 1 | 1 | 3 | 5 | 9 |
5 | Płomień Milowice | 4 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 |
MECZE SPARINGOWE
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SIATKÓWKI W ŁODZI 05-07.12.1975
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 05.12.1975 | ? | Płomień Milowice | ChKS KOMUNALNI Łódź | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
2 | 06.12.1975 | ? | Płomień Milowice | POLONIA Świdnica | 3 : 1 | - | - | - | - | - |
3 | 07.12.1975 | ? | START Łódź | Płomień Milowice | 3 : 2 | - | - | - | - | - |
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU W ŁODZI
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | START Łódź | 3 | 3 | 3 | 0 | ||
2 | Płomień Milowice | 3 | 2 | 2 | 1 | 8 | 5 |
3 | ChKS KOMUNALNI Łódź | 3 | 1 | 1 | 2 | ||
4 | POLONIA Świdnica | 3 | 0 | 0 | 3 |
TURNIEJ O PUCHAR DYREKTORA ŚLĄSKIEJ DOKP KATOWICE 23-25.01.1976
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 23.01.1976 | ? | Płomień Milowice | KOLEJARZ Katowice | 3 : 0 | 15-12 | 16-14 | 15-10 | - | - |
2 | 24.01.1976 | ? | Płomień Milowice | ODRA Wrocław | 3 : 1 | 16-14 | 15-0 | 6-15 | 15-6 | - |
3 | 25.01.1976 | ? | KOLEJARZ Katowice | ODRA Wrocław | 3 : 1 | 15-10 | 15-3 | 8-15 | 15-5 | - |
TABELA KOŃCOWA TURNIEJU W KATOWICACH
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice | 2 | 2 | 2 | 0 | 6 | 1 |
2 | KOLEJARZ Katowice | 2 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 |
3 | ODRA Wrocław | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 6 |