Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2019/2020 (kolejka 11) 28.09.2019: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 157: | Linia 157: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b) | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RADOMIAK RADOM|Radomiak Radom]] (b) | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 |
Aktualna wersja na dzień 13:53, 6 paź 2019
SPRAWOZDANIE
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1) |
---|
Sezon 2019/2020 – I Liga - Kolejka 11: 29 września 2019 (niedziela, godz. 18:00), Opole, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Piotr Urban (Warszawa) - Bolesław Rosa (Warszawa), Michał Gajda (Łódź). Techniczny: Kamil Chmielewski (Warszawa) 0:1 Fabian Piasecki 32' |
23. Kacper Rosa
9. Tomáš Mikinič
27. Mateusz Kamiński
2. Piotr Żemło
17. Bartłomiej Wdowik
22. Dawid Błanik (79' 11. Franciszek Wróblewski)
66. Miłosz Trojak
10. Martin Adamec 80'
14. Sebastian Bonecki
7. Krzysztof Janus (72' 77. Patryk Janasik)
8. Hubert Sobol (73' 20. Szymon Skrzypczak)
Trener: Piotr Plewnia
23. Matko Perdijić
16. Dawid Ryndak
25. Piotr Polczak
27. Rafał Grzelak
98. Wojciech Słomka 56'
9. Mateusz Szwed (90+3' 20. Jakub Sinior)
21. Tomasz Hołota
11. Patryk Mularczyk (90+2' 7. Tomasz Nawotka)
8. Szymon Pawłowski
10. Stanisław Biłeńkyj 58'86' Szablon:CZk86'
99. Fabian Piasecki (67' 77. Błażej Radwanek)
Trener: Michal Farkaš
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole |
POZOSTAŁE MECZE 11 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 27 września 2019 | Sandecja Nowy Sącz | Chrobry Głogów | 3:2 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 28 września 2019 | GKS Tychy | Olimpia Grudziądz | 2:3 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 28 września 2019 | Stomil Olsztyn | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 1:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 28 września 2019 | Radomiak Radom | Stal Mielec | 2:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 29 września 2019 | Puszcza Niepołomice | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 0:3 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 29 września 2019 | GKS Bełchatów | Wigry Suwałki | 3:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 29 września 2019 | Warta Poznań | Miedź Legnica | 2:1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | 29 września 2019 | Chojniczana Chojnice | GKS 1962 Jastrzębie | 3:1 (1:1) |
TABELA PO 11 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Warta Poznań | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 18 | 10 |
2 | Radomiak Radom (b) | 11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 16 | 11 |
3 | Stomil Olsztyn | 11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 11 | 10 |
4 | Stal Mielec | 11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 12 | 12 |
5 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 16 | 12 |
6 | Olimpia Grudziądz (b) | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 20 | 17 |
7 | GKS 1962 Jastrzębie | 11 | 17 | 4 | 5 | 2 | 16 | 13 |
8 | Miedź Legnica (s) | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 14 | 11 |
9 | GKS Tychy | 11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 22 | 16 |
10 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 13 | 9 |
11 | Chojniczana Chojnice | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 16 | 17 |
12 | Sandecja Nowy Sącz | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 12 | 15 |
13 | Puszcza Niepołomice | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 8 | 12 |
14 | GKS Bełchatów (b) | 11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 14 | 11 |
15 | Zagłębie Sosnowiec (s) | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 13 | 15 |
16 | Wigry Suwałki | 11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 11 | 15 |
17 | Chrobry Głogów | 11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 9 | 23 |
18 | Odra Opole | 11 | 4 | 0 | 4 | 7 | 5 | 17 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK