Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2005/2006: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2005/2006”) |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2005/2006 | '''[[Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2005/2006]]''' | ||
* Awans do IV Ligi Katowice: Milenium Wojkowice. Spadek do Klasy A: Szczakowianka II Jaworzno, Zapora Przeczyce. Jednak w przyszłym sezonie 2006/2007 Zapora Przeczyce zrezygnowała z gry w Klasie A i zgłosiła się do rozgrywek Klasy B Sosnowiec. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Przed sezonem wycofał się spadkowicz z IV Ligi - [[MKS Sławków]], stąd nieparzysta ilość drużyn. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Milenium Wojkowice]] (A) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wawel Wirek]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Wyzwolenia Chorzów]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Siemianowiczanka Siemianowice Śląskie|MKS Siemianowice Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Andaluzja Piekary Śląskie]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podlesianka Katowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Kolejarz 24 Katowice]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce|Unia Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Szczakowianka Jaworzno|Szczakowianka II Jaworzno]] (S) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce]] (S) | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|} | |||
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga2056.html | |||
[[Kategoria:Sezon piłkarski|2005/2006]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 2005/2006]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa|Sezon 2005/2006]] | |||
[[Kategoria:Klasa Okręgowa (Katowice)|Sezon 2005/2006]] | |||
[[Kategoria:Sezon 2005/2006|Klasa Okręgowa]] |
Aktualna wersja na dzień 11:11, 26 paź 2022
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 2005/2006
- Awans do IV Ligi Katowice: Milenium Wojkowice. Spadek do Klasy A: Szczakowianka II Jaworzno, Zapora Przeczyce. Jednak w przyszłym sezonie 2006/2007 Zapora Przeczyce zrezygnowała z gry w Klasie A i zgłosiła się do rozgrywek Klasy B Sosnowiec. Za zwycięstwo 3 pkt, za remis 1 pkt.
- Przed sezonem wycofał się spadkowicz z IV Ligi - MKS Sławków, stąd nieparzysta ilość drużyn.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milenium Wojkowice (A) | 28 | 60 | 19 | 3 | 6 | 55 | 26 |
2 | Wawel Wirek | 28 | 55 | 17 | 4 | 7 | 73 | 30 |
3 | Unia Ząbkowice | 28 | 55 | 17 | 4 | 7 | 56 | 33 |
4 | Wyzwolenia Chorzów | 28 | 54 | 16 | 6 | 6 | 55 | 37 |
5 | MKS Siemianowice Śląskie | 28 | 46 | 13 | 7 | 8 | 57 | 37 |
6 | Andaluzja Piekary Śląskie | 28 | 44 | 12 | 8 | 8 | 37 | 24 |
7 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 28 | 44 | 12 | 8 | 8 | 52 | 43 |
8 | Górnik Jaworzno | 28 | 43 | 13 | 4 | 11 | 53 | 49 |
9 | Podlesianka Katowice | 28 | 39 | 11 | 6 | 11 | 43 | 39 |
10 | AKS Niwka Sosnowiec | 28 | 30 | 8 | 6 | 14 | 37 | 40 |
11 | Kolejarz 24 Katowice | 28 | 28 | 5 | 3 | 10 | 23 | 41 |
12 | Błękitni Sarnów | 28 | 27 | 7 | 6 | 15 | 30 | 59 |
13 | Unia Dąbrowa Górnicza | 28 | 26 | 7 | 5 | 16 | 30 | 59 |
14 | Szczakowianka II Jaworzno (S) | 28 | 25 | 6 | 7 | 15 | 36 | 57 |
15 | Zapora Przeczyce (S) | 28 | 9 | 2 | 3 | 23 | 25 | 88 |
Wyniki wszystkich meczy, tabele "u siebie" i "na wyjeździe": http://www.90minut.pl/liga/0/liga2056.html