Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2008/2009: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „IV liga 2008/2009, grupa: śląska I 1. Victoria Częstochowa 32 69 20 9 3 68-19 2. KS Częstochowa 32 66 20 6 6 55-23 3. Zieloni Żarki 32 56 18 2 1<ellipsis>”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 11 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
IV | '''Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2008/2009''' | ||
'''[[STRONA W BUDOWIE]]''' | |||
2. | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
4 | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria Częstochowa (A) | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|69 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
6 | |- | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|KS Częstochowa | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zieloni Żarki]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Wesoła | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Slavia Ruda Śląska | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębiak Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
12 | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|MK Górnik Katowice | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Olimpia Truskolasy | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Victoria Jaworzno]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|57 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik 09 Mysłowice | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
17 | |- | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Wyzwolenie Chorzów | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|45 | |||
GKS II Jastrzębie wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym Unia Rędziny zakwalifikowała się do barażów o utrzymanie w lidze. | |- | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków]] | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|ŁTS Łabędy | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Rędziny (B) | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|60 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] (S) | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|61 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=LEFT|MOSiR Sparta Zabrze (S) | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|68 | |||
|} | |||
* GKS II Jastrzębie wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym Unia Rędziny zakwalifikowała się do barażów o utrzymanie w lidze. | |||
* Awans do III Ligi: Victoria Częstochowa. Spadek do Klasy Okręgowej: Źródło Kromołów i MOSiR Sparta Zabrze. | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|Liga IV, (5) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa A (Sosnowiec)]], (7) | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2018]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria: Sezon piłkarski|2008/2009]] | |||
[[Kategoria: Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 2008/2009]] | |||
[[Kategoria: Liga IV|Sezon 2008/2009]] | |||
[[Kategoria: Liga IV, Grupa "śląska" I|Sezon 2008/20091]] | |||
[[Kategoria: Sezon 2008/2009|Liga IV] |
Aktualna wersja na dzień 11:57, 25 kwi 2022
Piłka nożna: Liga IV, Grupa "śląska" I - Sezon 2008/2009
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Victoria Częstochowa (A) | 32 | 69 | 20 | 9 | 3 | 58 | 19 |
2 | KS Częstochowa | 32 | 66 | 20 | 6 | 6 | 55 | 23 |
3 | Zieloni Żarki | 32 | 56 | 18 | 2 | 12 | 53 | 30 |
4 | Górnik Wesoła | 32 | 56 | 15 | 11 | 6 | 57 | 39 |
5 | Sarmacja Będzin | 32 | 55 | 17 | 4 | 11 | 53 | 36 |
6 | Slavia Ruda Śląska | 32 | 48 | 14 | 6 | 12 | 53 | 48 |
7 | Zagłębiak Dąbrowa Górnicza | 32 | 46 | 14 | 4 | 14 | 59 | 54 |
8 | MK Górnik Katowice | 32 | 46 | 13 | 7 | 12 | 39 | 44 |
9 | Olimpia Truskolasy | 32 | 44 | 12 | 8 | 12 | 45 | 44 |
10 | Victoria Jaworzno | 32 | 41 | 12 | 5 | 15 | 41 | 57 |
11 | Górnik 09 Mysłowice | 32 | 41 | 11 | 8 | 13 | 38 | 40 |
12 | Wyzwolenie Chorzów | 32 | 37 | 11 | 4 | 17 | 41 | 45 |
13 | MKS Myszków | 32 | 35 | 9 | 8 | 15 | 26 | 49 |
14 | ŁTS Łabędy | 32 | 35 | 8 | 11 | 13 | 41 | 47 |
15 | Unia Rędziny (B) | 32 | 32 | 9 | 5 | 18 | 34 | 60 |
16 | Źródło Kromołów (S) | 32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 37 | 61 |
17 | MOSiR Sparta Zabrze (S) | 32 | 23 | 6 | 5 | 21 | 24 | 68 |
- GKS II Jastrzębie wycofał się po zakończeniu rozgrywek, w związku z czym Unia Rędziny zakwalifikowała się do barażów o utrzymanie w lidze.
- Awans do III Ligi: Victoria Częstochowa. Spadek do Klasy Okręgowej: Źródło Kromołów i MOSiR Sparta Zabrze.
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Liga IV, (5) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A (Sosnowiec), (7) | 1 | ??? 2018 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
[[Kategoria: Sezon 2008/2009|Liga IV]