Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1979/1980: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
mNie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1979/1980''' | |||
* Do Klasy Okręgowej grupa Katowice awans wywalczyło RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Do Klasy "A" spadły: Płomień Milowice, Unia Ząbkowice, Sarmacja II Będzin. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 15: | Linia 19: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|57 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Pilica Wierbka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Hutnik Trzebinia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Poręba|Stal Poręba]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|48 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MZKS Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Olkusz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Niwka II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|31 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS II Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Jaroszowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Milowice]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|34 | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
Linia 347: | Linia 338: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Klasa Terenowa|Sezon 1979/1980]] | [[Kategoria:Klasa Terenowa|Sezon 1979/1980]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie piątego poziomu|Sezon 1979/1980]] |
Aktualna wersja na dzień 08:33, 9 mar 2023
Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1979/1980
- Do Klasy Okręgowej grupa Katowice awans wywalczyło RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Do Klasy "A" spadły: Płomień Milowice, Unia Ząbkowice, Sarmacja II Będzin. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (A) | 26 | 39 | ? | ? | ? | 57 | 26 |
2 | Pilica Wierbka | 26 | 35 | ? | ? | ? | 35 | 23 |
3 | Hutnik Trzebinia | 26 | 32 | ? | ? | ? | 52 | 33 |
4 | Stal Poręba | 26 | 31 | ? | ? | ? | 48 | 30 |
5 | MZKS Dąbrowa Górnicza | 26 | 31 | ? | ? | ? | 27 | 23 |
6 | KS Olkusz | 26 | 30 | ? | ? | ? | 37 | 24 |
7 | AKS Niwka II Sosnowiec | 26 | 29 | ? | ? | ? | 39 | 31 |
8 | MCKS II Czeladź | 26 | 26 | ? | ? | ? | 40 | 33 |
9 | RKS Grodziec | 26 | 25 | ? | ? | ? | 23 | 22 |
10 | Górnik II Sosnowiec | 26 | 25 | ? | ? | ? | 47 | 49 |
11 | Unia Jaroszowiec | 26 | 24 | ? | ? | ? | 30 | 33 |
12 | Płomień Milowice (S) | 26 | 23 | ? | ? | ? | 30 | 34 |
13 | Unia Ząbkowice (S) | 26 | 10 | ? | ? | ? | 17 | 54 |
14 | Sarmacja II Będzin (S) | 26 | 4 | ? | ? | ? | 13 | 88 |
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | - | ??? | - | ? : ? (?:?) |
AKS II Niwka Sarmacja II Będzin (b) GKS Dąbrowa Górnicza Przebój Wolbrom Pilica Wierbka Płomień Milowice Górnik II Sosnowiec KS Olkusz Czarni Sosnowiec Górnik Kazimierz Stal Poręba MCKS II Czeladź RKS Grodziec RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa Terenowa (?) | 1 | ??? 1978 (?) | - | ??? | - | ? : ? (?:?) |