Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1977/1978 | '''Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1977/1978''' | ||
* Awans do Klasy Terenowej Katowice: Sarmacja II Będzin. Spadek do Klasy B Sosnowiec: MCKS III Czeladź. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Drużyna MCKS III Czeladź wycofała się z rozgrywek po 6 kolejce, jego mecze zostały anulowane. | |||
* Górnik III Sosnowiec jest drużyną, która powstała z połączenia Górnika Klimontów (w sezonie 1976/1977 w Klasie A grał Górnik II Klimontów) i Górnika Zagórze (w sezonie 1976/1977 wywalczył awans do Klasy A jako mistrz Klasy B grupy II Górnik II Zagórze). | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
Linia 17: | Linia 23: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|62 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|55 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|34 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Łazowianka Łazy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Iskra Psary|LZS Iskra Psary]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Pionier Ujejsce|LZS Pionier Ujejsce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|55 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|45 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz|LZS Przemsza Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zapora Przeczyce|LZS Zapora Przeczyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|52 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[KS Wysoka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|MCKS III Czeladź]] (S) - wycofany po 6 kolejce. Jego mecze zostały anulowane | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center | | ALIGN=center|- | ||
|} | |||
|- | |||
| | |||
===Kolejka 1=== | |||
| | [[Sarmacja Będzin|Sarmacja II Będzin]] | ||
| | [[Polonia Sosnowiec]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
| | [[Łazowianka Łazy]] | ||
| | [[Unia Strzemieszyce]] | ||
| | [[Iskra Psary|LZS Iskra Psary]] | ||
| | [[Pionier Ujejsce|LZS Pionier Ujejsce]] | ||
[[Górnik Sosnowiec (Zagórze)|Górnik III Sosnowiec]] | |||
| | [[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| | [[Przemsza Siewierz|LZS Przemsza Siewierz]] | ||
[[Zapora Przeczyce|LZS Zapora Przeczyce]] | |||
[[KS Wysoka]] | |||
[[Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | |||
[[CKS Czeladź|MCKS III Czeladź]] | |||
[[Kategoria:Klasa A|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Klasa A|Sezon 1977/1978]] | ||
[[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 1977/1978]] | [[Kategoria:Klasa A (Sosnowiec)|Sezon 1977/1978]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie szóstego poziomu|Sezon 1977/1978]] |
Aktualna wersja na dzień 23:24, 29 lip 2022
Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1977/1978
- Awans do Klasy Terenowej Katowice: Sarmacja II Będzin. Spadek do Klasy B Sosnowiec: MCKS III Czeladź. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Drużyna MCKS III Czeladź wycofała się z rozgrywek po 6 kolejce, jego mecze zostały anulowane.
- Górnik III Sosnowiec jest drużyną, która powstała z połączenia Górnika Klimontów (w sezonie 1976/1977 w Klasie A grał Górnik II Klimontów) i Górnika Zagórze (w sezonie 1976/1977 wywalczył awans do Klasy A jako mistrz Klasy B grupy II Górnik II Zagórze).
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sarmacja II Będzin (A) | 24 | 37 | ? | ? | ? | 62 | 29 |
2 | Polonia Sosnowiec | 24 | 32 | ? | ? | ? | 55 | 25 |
3 | Unia Ząbkowice | 24 | 32 | ? | ? | ? | 34 | 28 |
4 | Łazowianka Łazy | 24 | 30 | ? | ? | ? | 43 | 30 |
5 | Unia Strzemieszyce | 24 | 27 | ? | ? | ? | 52 | 35 |
6 | LZS Iskra Psary | 24 | 26 | ? | ? | ? | 40 | 25 |
7 | LZS Pionier Ujejsce | 24 | 24 | ? | ? | ? | 56 | 55 |
8 | Górnik III Sosnowiec | 24 | 23 | ? | ? | ? | 45 | 39 |
9 | Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza | 24 | 22 | ? | ? | ? | 41 | 47 |
10 | LZS Przemsza Siewierz | 24 | 21 | ? | ? | ? | 40 | 50 |
11 | LZS Zapora Przeczyce | 24 | 15 | ? | ? | ? | 52 | 66 |
12 | KS Wysoka | 24 | 15 | ? | ? | ? | 31 | 51 |
13 | Warta II Zawiercie | 24 | 9 | ? | ? | ? | 17 | 35 |
14 | MCKS III Czeladź (S) - wycofany po 6 kolejce. Jego mecze zostały anulowane | - | - | - | - | - | - | - |
Kolejka 1
Sarmacja II Będzin Polonia Sosnowiec Unia Ząbkowice Łazowianka Łazy Unia Strzemieszyce LZS Iskra Psary LZS Pionier Ujejsce Górnik III Sosnowiec Zagłębianka II Dąbrowa Górnicza LZS Przemsza Siewierz LZS Zapora Przeczyce KS Wysoka Warta II Zawiercie MCKS III Czeladź