Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1977/1978: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 18 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1977/1978''' | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1977/1978''' | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Włókniarz Zawiercie|Włókniarz II Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|67 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|71 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LZS | | ALIGN=LEFT|[[Ostoja Żelisławice|LZS Ostoja Żelisławice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|51 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LZS | | ALIGN=LEFT|[[Błękitni Sarnów|LZS Błękitni Sarnów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice|LZS Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Niwy Brudzowice|LZS Brudzowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Grom Chruszczobród|LZS Grom Chruszczobród]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LZS Ciągowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|48 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
|} | |||
*Do [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1978/1979|Klasy A na sezon 1978/1979]] awansował z 2 miejsca klub [[Strażak Mierzęcice|Strażak Nowa Wieś]], gdyż rezerwowa drużyna [[Włókniarz Zawiercie|Włókniarza Zawiercie]] utraciła prawo awansu z powodu jednoczesnego spadku I drużyny [[Włókniarz Zawiercie|tego klubu]] z [[Piłka nożna: Klasa Terenowa, Grupa I (Katowice) - Sezon 1977/1978|Klasy Terenowej]] do [[Piłka nożna: Klasa A (Sosnowiec) - Sezon 1978/1979|Klasy A]]. | |||
===Kolejka 1=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B (Sosnowiec)]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1977]] (?) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |} | ||
[[Włókniarz Zawiercie|Włókniarz II Zawiercie]] | |||
[[Strażak Nowa Wieś]] | |||
[[Źródło Kromołów]] | |||
[[Ostoja Żelisławice|LZS Żelisławice]] | |||
[[Błękitni Sarnów|LZS Błękitni Sarnów]] | |||
[[Olimpia Blanowice|LZS Olimpia Blanowice]] | |||
[[LZS Brudzowice]] | |||
[[Grom Chruszczobród|LZS Grom Chruszczobród]] | |||
[[LZS Ciągowice]] | |||
[[Unia Ząbkowice|Unia II Ząbkowice]] | |||
[[Kategoria:Klasa B|Sezon 1977/1978]] | |||
[[Kategoria:Klasa B (Sosnowiec)|Sezon 1977/1978]] | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie siódmego poziomu|Sezon 1977/1978]] |
Aktualna wersja na dzień 05:56, 1 kwi 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II - Sezon 1977/1978
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz II Zawiercie | 18 | 27 | ? | ? | ? | 67 | 29 |
2 | Strażak Nowa Wieś (A) | 18 | 27 | ? | ? | ? | 71 | 30 |
3 | Źródło Kromołów | 18 | 24 | ? | ? | ? | 43 | 26 |
4 | LZS Ostoja Żelisławice | 18 | 23 | ? | ? | ? | 51 | 33 |
5 | LZS Błękitni Sarnów | 18 | 21 | ? | ? | ? | 40 | 28 |
6 | LZS Olimpia Blanowice | 18 | 18 | ? | ? | ? | 53 | 50 |
7 | LZS Brudzowice | 18 | 13 | ? | ? | ? | 26 | 48 |
8 | LZS Grom Chruszczobród | 18 | 12 | ? | ? | ? | 27 | 75 |
9 | LZS Ciągowice | 18 | 9 | ? | ? | ? | 22 | 48 |
10 | Unia II Ząbkowice | 18 | 6 | ? | ? | ? | 26 | 59 |
- Do Klasy A na sezon 1978/1979 awansował z 2 miejsca klub Strażak Nowa Wieś, gdyż rezerwowa drużyna Włókniarza Zawiercie utraciła prawo awansu z powodu jednoczesnego spadku I drużyny tego klubu z Klasy Terenowej do Klasy A.
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1977 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B (Sosnowiec) | 1 | ??? 1977 (?) | - | ??? | - | ? : ? (?:?) |
Włókniarz II Zawiercie Strażak Nowa Wieś Źródło Kromołów LZS Żelisławice LZS Błękitni Sarnów LZS Olimpia Blanowice LZS Brudzowice LZS Grom Chruszczobród LZS Ciągowice Unia II Ząbkowice