Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 2002/2003: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Liga III, Grupa III - Sezon 2002/2003”) |
|||
(Nie pokazano 8 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Piast Gliwice (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|65 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''61''' | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''49''' | |||
| ALIGN=center|'''15''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Lech/Zryw Zielona Góra | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|50 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Kietrz | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Odra Opole (Unia Opole) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Miedź Legnica | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Promień Żary | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|43 | |||
| ALIGN=center|49 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik MK Katowice | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Rozwój Katowice | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Carbo Gliwice | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|53 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Grunwald Ruda Śląska (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|46 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Pogoń Świebodzin (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|35 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|37 | |||
| ALIGN=center|40 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|'''14''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[MKS Myszków]]''' (S) | |||
| ALIGN=center|'''30''' | |||
| ALIGN=center|'''25''' | |||
| ALIGN=center|'''6''' | |||
| ALIGN=center|'''7''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''27''' | |||
| ALIGN=center|'''56''' | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Nysa Zgorzelec (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|54 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|Skalnik Gracze (S) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|} | |||
*Odra Opole w trakcie sezonu połączyła się z Unią Opole. | |||
*[[KS Myszków]] przed rozpoczęciem rundy wiosennej zmienił nazwę na [[MKS Myszków]]. | |||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie trzeciego poziomu|Sezon 2002/2003]] |
Aktualna wersja na dzień 17:24, 23 lip 2017
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piast Gliwice (A) | 30 | 65 | 20 | 5 | 5 | 54 | 26 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 30 | 61 | 18 | 7 | 5 | 49 | 15 |
3 | Lech/Zryw Zielona Góra | 30 | 58 | 16 | 10 | 4 | 50 | 28 |
4 | Włókniarz Kietrz | 30 | 56 | 16 | 8 | 6 | 56 | 20 |
5 | Odra Opole (Unia Opole) | 30 | 53 | 14 | 11 | 5 | 44 | 26 |
6 | Miedź Legnica | 30 | 43 | 12 | 7 | 11 | 41 | 37 |
7 | Promień Żary | 30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 43 | 49 |
8 | Górnik MK Katowice | 30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 30 | 38 |
9 | Rozwój Katowice | 30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 38 | 38 |
10 | Polonia Bytom | 30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 36 | 38 |
11 | Carbo Gliwice | 30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 37 | 53 |
12 | Grunwald Ruda Śląska (S) | 30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 37 | 46 |
13 | Pogoń Świebodzin (S) | 30 | 35 | 9 | 8 | 13 | 37 | 40 |
14 | MKS Myszków (S) | 30 | 25 | 6 | 7 | 17 | 27 | 56 |
15 | Nysa Zgorzelec (S) | 30 | 23 | 5 | 8 | 17 | 27 | 54 |
16 | Skalnik Gracze (S) | 30 | 15 | 4 | 3 | 23 | 24 | 66 |
- Odra Opole w trakcie sezonu połączyła się z Unią Opole.
- KS Myszków przed rozpoczęciem rundy wiosennej zmienił nazwę na MKS Myszków.