RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 5 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[RKS Grodziec]] (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975''' | '''[[RKS Grodziec]] (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975 (Klasa Okręgowa)''' | ||
Linia 20: | Linia 20: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|21 | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|64 | | ALIGN=center|64 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
Linia 30: | Linia 30: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|19 | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|61 | | ALIGN=center|61 | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
Linia 40: | Linia 40: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|55 | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center|31 | | ALIGN=center|31 | ||
Linia 50: | Linia 50: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|52 | | ALIGN=center|52 | ||
| ALIGN=center|33 | | ALIGN=center|33 | ||
Linia 60: | Linia 60: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|43 | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center|41 | | ALIGN=center|41 | ||
Linia 70: | Linia 70: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|39 | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
Linia 80: | Linia 80: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|40 | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center|44 | | ALIGN=center|44 | ||
Linia 90: | Linia 90: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|38 | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center|47 | | ALIGN=center|47 | ||
Linia 100: | Linia 100: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|29 | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center|53 | | ALIGN=center|53 | ||
Linia 110: | Linia 110: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|35 | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center|52 | | ALIGN=center|52 | ||
Linia 120: | Linia 120: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center|56 | | ALIGN=center|56 | ||
Linia 130: | Linia 130: | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|63 | | ALIGN=center|63 | ||
Linia 210: | Linia 210: | ||
|} | |} | ||
='''TURNIEJ FINAŁOWY'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! WIDTH=48|Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|PKT | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|SETY + | |||
! WIDTH=8%|SETY - | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|??? (A) | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|??? | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
[[Kategoria:Piłka siatkowa w Zagłębiu Dąbrowskim]] | |||
[[Kategoria:RKS Grodziec (piłka siatkowa)]] | |||
[[Kategoria:RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1974/1975]] | [[Kategoria:RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn)|Sezon 1974/1975]] |
Aktualna wersja na dzień 22:45, 23 gru 2021
RKS Grodziec (piłka siatkowa mężczyzn) - Sezon 1974/1975 (Klasa Okręgowa)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Grodziec | 22 | 21 | 21 | 1 | 64 | 6 |
2 | BBTS Włókniarz Bielsko-Biała | 22 | 19 | 19 | 3 | 61 | 20 |
3 | AKS Niwka | 22 | 16 | 16 | 6 | 55 | 31 |
4 | KS Cieszyn | 22 | 16 | 16 | 6 | 52 | 33 |
5 | Olimpia Goleszów | 22 | 12 | 12 | 10 | 43 | 41 |
6 | Jedność II Michałkowice | 22 | 10 | 10 | 12 | 39 | 47 |
7 | SZS AZS Katowice | 22 | 9 | 9 | 13 | 40 | 44 |
8 | Warta Zawiercie | 22 | 9 | 9 | 13 | 38 | 47 |
9 | Górnik II Kazimierz | 22 | 8 | 8 | 14 | 29 | 53 |
10 | SZS AZS Gliwice | 22 | 6 | 6 | 16 | 35 | 52 |
11 | Unia Ząbkowice | 22 | 4 | 4 | 18 | 26 | 56 |
12 | Baildon Katowice | 22 | 2 | 2 | 20 | 11 | 63 |
TURNIEJ ELIMINACYJNY
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RKS Grodziec (A) | 5 | 5 | 5 | 0 | 15 | 6 |
2 | AZS II Warszawa (A) | 5 | 4 | 4 | 1 | 13 | 4 |
3 | Gwardia Zielona Góra | 5 | 3 | 3 | 2 | 11 | 7 |
4 | MZKS Nysa | 5 | 2 | 2 | 3 | 8 | 10 |
5 | Zagłębie Konin | 5 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 |
6 | Skórzaki Skarżysko | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 15 |
TURNIEJ FINAŁOWY
M-ce | Nazwa klubu | M | PKT | Z | P | SETY + | SETY - |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? (A) | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 5 | ? | ? | ? | ? | ? |