RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (piłka nożna) - Sezon 1951: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 14 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 95: | Linia 95: | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|'''8''' | | ALIGN=center|'''8''' | ||
| ALIGN=LEFT|'''[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]]''' | | ALIGN=LEFT|'''[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]]''' (S) | ||
| ALIGN=center|'''14''' | | ALIGN=center|'''14''' | ||
| ALIGN=center|'''6''' | | ALIGN=center|'''6''' | ||
Linia 123: | Linia 123: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Włókniarz Chełmek | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 132: | Linia 132: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 141: | Linia 141: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Gwardia Kielce | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 150: | Linia 150: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Budowlani Przemyśl | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 159: | Linia 159: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Ogniwo Tarnów | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 168: | Linia 168: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Knurów | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
Linia 177: | Linia 177: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|OWKS Kraków | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
== | ===TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
== | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|? (A) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|? | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|? (S) | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==RUNDA JESIENNA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|Włókniarz Chełmek | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
''' | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|Gwardia Kielce | |||
| ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Budowlani Przemyśl | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Ogniwo Tarnów | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|Górnik Knurów | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (2 poziom rozgr.)]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1951]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Stal Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|OWKS Kraków | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' (?:?) | |||
|} | |||
[[Kategoria:RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza (piłka nożna)|Sezon 1951]] |
Aktualna wersja na dzień 13:34, 11 lip 2017
Liga II, Grupa IV - pod nazwą Stal Dąbrowa Górnicza, pod którą klub RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza występował w latach 194? - 19?? (system rozgrywek wiosna/jesień)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OWKS Kraków (A) | 14 | 25 | 12 | 1 | 1 | 40 | 10 |
2 | Stal Sosnowiec | 14 | 20 | 9 | 2 | 3 | 32 | 13 |
3 | Górnik Knurów | 14 | 15 | 7 | 1 | 6 | 28 | 24 |
4 | Ogniwo Tarnów | 14 | 14 | 6 | 2 | 6 | 20 | 22 |
5 | Gwardia Kielce | 14 | 12 | 5 | 2 | 7 | 26 | 30 |
6 | Budowlani Tarnów | 14 | 10 | 4 | 2 | 8 | 20 | 31 |
7 | Włókniarz Chełmek | 14 | 10 | 4 | 2 | 8 | 15 | 30 |
8 | Stal Dąbrowa Górnicza (S) | 14 | 6 | 2 | 2 | 10 | 12 | 34 |
RUNDA WIOSENNA
ROZGRYWKI RUNDY WIOSENNEJ
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
II Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | ??? 1951 (?) | ? | Włókniarz Chełmek | Stal Dąbrowa Górnicza | 3 : 1 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 2 | ??? 1951 (?) | ? | Stal Dąbrowa Górnicza | Stal Sosnowiec | 2 : 3 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 3 | ??? 1951 (?) | ? | Gwardia Kielce | Stal Dąbrowa Górnicza | 2 : 3 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 4 | ??? 1951 (?) | ? | Stal Dąbrowa Górnicza | Budowlani Przemyśl | 2 : 1 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 5 | ??? 1951 (?) | ? | Stal Dąbrowa Górnicza | Ogniwo Tarnów | 0 : 2 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 6 | ??? 1951 (?) | ? | Stal Dąbrowa Górnicza | Górnik Knurów | 1 : 2 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 7 | ??? 1951 (?) | ? | OWKS Kraków | Stal Dąbrowa Górnicza | 2 : 0 (?:?) |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ? (A) | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ? (S) | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
ROZGRYWKI RUNDY JESIENNEJ
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
II Liga (2 poziom rozgr.) | 8 | ??? 1951 (?) | ? | Stal Dąbrowa Górnicza | Włókniarz Chełmek | 1 : 1 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | ??? 1951 (?) | ? | Stal Sosnowiec | Stal Dąbrowa Górnicza | 6 : 0 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 10 | ??? 1951 (?) | ? | Stal Dąbrowa Górnicza | Gwardia Kielce | 1 : 1 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 11 | ??? 1951 (?) | ? | Budowlani Przemyśl | Stal Dąbrowa Górnicza | 2 : 0 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 12 | ??? 1951 (?) | ? | Ogniwo Tarnów | Stal Dąbrowa Górnicza | 3 : 0 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 13 | ??? 1951 (?) | ? | Górnik Knurów | Stal Dąbrowa Górnicza | 3 : 0 (?:?) |
II Liga (2 poziom rozgr.) | 14 | ??? 1951 (?) | ? | Stal Dąbrowa Górnicza | OWKS Kraków | 1 : 3 (?:?) |