Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 1971/1972: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 1971/1972”) |
|||
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 1971/1972 | Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 1971/1972 | ||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] (A) | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Płomień Milowice]]''' (A) | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Jastrzębie | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Ruch | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Zgoda | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza]]''' | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Górnik Kazimierz]]''' | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|BBTS | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia II | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Siemianowice | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Lędziny | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Knurów | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|Victoria | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|Rozwój | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza]]''' | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=LEFT|Urania II | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=LEFT|Biskupice | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|38 | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 08:37, 29 cze 2017
Piłka nożna: Liga Okręgowa, Grupa II (Katowice) - Sezon 1971/1972
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? (A) | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
14 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
15 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
16 | ??? | 30 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Milowice (A) | 15 | 22 | ? | ? | ? | 26 | 10 |
2 | Jastrzębie | 15 | 21 | ? | ? | ? | 25 | 9 |
3 | Ruch | 15 | 21 | ? | ? | ? | 19 | 9 |
4 | Zgoda | 15 | 18 | ? | ? | ? | 24 | 13 |
5 | Zagłębianka Dąbrowa Górnicza | 15 | 18 | ? | ? | ? | 16 | 11 |
6 | Górnik Kazimierz | 15 | 17 | ? | ? | ? | 24 | 16 |
7 | BBTS | 15 | 17 | ? | ? | ? | 18 | 14 |
8 | Polonia II | 15 | 16 | ? | ? | ? | 15 | 16 |
9 | Siemianowice | 15 | 15 | ? | ? | ? | 15 | 15 |
10 | Lędziny | 15 | 14 | ? | ? | ? | 20 | 14 |
11 | Knurów | 15 | 14 | ? | ? | ? | 14 | 17 |
12 | Victoria | 15 | 14 | ? | ? | ? | 18 | 22 |
13 | Rozwój | 15 | 10 | ? | ? | ? | 10 | 24 |
14 | RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza | 15 | 9 | ? | ? | ? | 6 | 18 |
15 | Urania II | 15 | 8 | ? | ? | ? | 14 | 28 |
16 | Biskupice | 15 | 6 | ? | ? | ? | 10 | 38 |