MKS "Dwójka" Zawiercie (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 6 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 września]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | ||
| ALIGN=center|'''3 | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21:25 | ||
| ALIGN=center|25:21 | | ALIGN=center|25:21 | ||
| ALIGN=center|23:25 | |||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|KPKS Halemba | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24:26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 52: | Linia 52: | ||
| ALIGN=center|[[9 października]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[9 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|'''3 | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|19:25 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|22:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 63: | Linia 63: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[15 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|11.00 | | ALIGN=center|11.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:17 | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 78: | Linia 78: | ||
| ALIGN=center|[[23 października]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[23 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | ||
| ALIGN=center|'''3 : | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24:26 | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:11 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 października]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center|25:16 | | ALIGN=center|25:16 | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:16 | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:17 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 113: | Linia 113: | ||
| ALIGN=center|7:15 | | ALIGN=center|7:15 | ||
|} | |} | ||
===RUNDA II=== | ===RUNDA II=== | ||
Linia 147: | Linia 132: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 listopada]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|18.30 | | ALIGN=center|18.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|'''3 | | ALIGN=center|'''2 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14:25 | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:16 | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24:26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13:15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 listopada]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|KPKS Halemba | ||
| ALIGN=center|'''3 | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|25: | | ALIGN=center|25:15 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|23:25 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|17:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 173: | Linia 158: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[26 listopada]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:19 | ||
| ALIGN=center|21:25 | | ALIGN=center|21:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:13 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[3 grudnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | ||
| ALIGN=center|'''3 : | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
Linia 201: | Linia 186: | ||
| ALIGN=center|[[10 grudnia]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[10 grudnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4:25 | ||
| ALIGN=center|26:24 | | ALIGN=center|26:24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15:25 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 214: | Linia 199: | ||
| ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
| ALIGN=center|17:25 | | ALIGN=center|17:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25:22 | ||
| ALIGN=center|25 | | ALIGN=center|20:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18:25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
Linia 236: | Linia 221: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} | ||
==TABELA KOŃCOWA I ETAPU== | ==TABELA KOŃCOWA I ETAPU== | ||
Linia 385: | Linia 355: | ||
==ETAP II== | ==ETAP II== | ||
===RUNDA I=== | ===RUNDA I=== | ||
2 2017-03-16 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (12:25, 12:25, 15:25) | |||
4 2017-02-18 VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:0, 25:0, 25:0) | |||
8 2017-03-04 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:23, 25:15, 25:11) | |||
10 2017-03-18 MKS Dwójka Zawiercie - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 3:0 (25:22, 28:26, 25:20) | |||
===RUNDA II=== | ===RUNDA II=== | ||
Linia 407: | Linia 387: | ||
! WIDTH=6%|Pkt (-) | ! WIDTH=6%|Pkt (-) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KPKS Halemba | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|UKS Net Piekary Śląskie | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=LEFT|Victoria-MOSiR Cieszyn | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|UKS | | ALIGN=LEFT|UKS Jedynka ERBUD Rybnik | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|00 | ||
| ALIGN=center|00 | |||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
| ALIGN=center|0000 | | ALIGN=center|0000 | ||
Linia 524: | Linia 462: | ||
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt - | Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt - | ||
1 | 1 KPKS Halemba 8 21 7 21 7 668 560 | ||
2 UKS Net Piekary Śląskie 8 15 5 18 13 695 635 | |||
3 MKS Dwójka Zawiercie 8 14 5 17 11 576 578 | |||
4 VC Victoria-MOSiR Cieszyn 8 8 2 13 19 661 670 | |||
5 UKS Jedynka ERBUD Rybnik 8 2 1 4 23 499 656 | |||
7 | ==KADRA== | ||
1. Żyła Julia | |||
2. Smok Lilianna | |||
3. Milka Weronika | |||
4. Lendor Wiktoria | |||
5. Perkowska Anna | |||
6. Gąsowska Patrycja | |||
7. Czernicka Julia | |||
8. Kłosowska Julia | |||
9. Jarzyńska Wiktoria | |||
10. Wydrych Zuzanna | |||
11. Kwiędacz Agata | |||
12. Wajdzik Karolina | |||
13. Gajewska Maja | |||
14. Butkowska Julia | |||
16. Mizera Katarzyna | |||
17. Rak Natalia | |||
18. Miłosz Natalia | |||
19. Walczak Magdalena | |||
20. Wyderka Emilia | |||
21. Wyderka Julia | |||
TRENER: ZBIGNIEW GRZEGORCZYK | |||
== | ==LINKI ZEWNĘTRZNE== | ||
*http://www.mksdwojkazawiercie.pl/ |
Aktualna wersja na dzień 10:31, 10 maj 2017
MKS "Dwójka" Zawiercie (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga
http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10
ROZGRYWKI ZASADNICZE
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 24 września 2016 | 17.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | UKS Net Piekary Śląskie | 1 : 3 | 22:25 | 21:25 | 25:21 | 23:25 | - |
2 | 2 października 2016 | 17.00 | KPKS Halemba | MKS "Dwójka" Zawiercie | 0 : 3 | 24:26 | 19:25 | 17:25 | - | - |
3 | 9 października 2016 | 17.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | MKS Dąbrowa Górnicza II | 0 : 3 | 19:25 | 22:25 | 19:25 | - | - |
4 | 15 października 2016 | 11.00 | UKS Spartakus Zabrze | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 0 | 25:17 | 25:14 | 25:22 | - | - |
5 | 23 października 2016 | 17.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | SMS Sokół Chorzów | 3 : 1 | 25:17 | 24:26 | 25:20 | 25:11 | - |
6 | 29 października 2016 | 17.00 | AZS Politechnika Częstochowska | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 0 | 25:16 | 25:16 | 25:17 | - | - |
7 | 5 listopada 2016 | 16.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 17:25 | 27:29 | 25:23 | 25:14 | 7:15 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 12 listopada 2016 | 18.30 | UKS Net Piekary Śląskie | MKS "Dwójka" Zawiercie | 2 : 3 | 14:25 | 25:16 | 25:16 | 24:26 | 13:15 |
9 | 19 listopada 2016 | 17.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | KPKS Halemba | 1 : 3 | 25:15 | 23:25 | 17:25 | - | - |
10 | 26 listopada 2016 | 17.30 | Tauron MKS Dąbrowa Górnicza II | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 1 | 25:23 | 25:19 | 21:25 | 25:13 | - |
11 | 3 grudnia 2016 | 15.30 | MKS "Dwójka" Zawiercie | UKS Spartakus Zabrze | 3 : 0 | 25:22 | 25:21 | 25:14 | - | - |
12 | 10 grudnia 2016 | 17.00 | SMS Sokół Chorzów | MKS "Dwójka" Zawiercie | 1 : 3 | 4:25 | 26:24 | 14:25 | 15:25 | - |
13 | 17 grudnia 2016 | 17.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | AZS Politechnika Częstochowska | 1 : 3 | 17:25 | 25:22 | 20:25 | 18:25 | - |
14 | 16 grudnia 2016 | 18.30 | Płomień Sosnowiec | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 1 | 25:17 | 25:20 | 20:25 | 25:17 | - |
TABELA KOŃCOWA I ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 1220 | 1085 |
2 | MKS Dąbrowa Górnicza II | 14 | 29 | 8 | 2 | 1 | 3 | 35 | 19 | 1228 | 1091 |
3 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 27 | 8 | 0 | 3 | 3 | 31 | 21 | 1173 | 1054 |
4 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 22 | 6 | 2 | 0 | 6 | 26 | 23 | 1095 | 995 |
5 | KPKS Halemba | 14 | 22 | 7 | 0 | 1 | 6 | 25 | 25 | 1102 | 1106 |
6 | MKS "Dwójka" Zawiercie | 14 | 15 | 4 | 1 | 1 | 8 | 22 | 31 | 1123 | 1152 |
7 | UKS Net Piekary Śląskie | 14 | 9 | 2 | 0 | 3 | 9 | 14 | 37 | 1008 | 1172 |
8 | SMS Sokół Chorzów | 14 | 8 | 2 | 1 | 0 | 11 | 13 | 36 | 853 | 1147 |
ETAP II
RUNDA I
2 2017-03-16 UKS Jedynka ERBUD Rybnik - MKS Dwójka Zawiercie 0:3 (12:25, 12:25, 15:25)
4 2017-02-18 VC Victoria-MOSiR Cieszyn - MKS Dwójka Zawiercie 3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
8 2017-03-04 MKS Dwójka Zawiercie - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 3:0 (25:23, 25:15, 25:11)
10 2017-03-18 MKS Dwójka Zawiercie - VC Victoria-MOSiR Cieszyn 3:0 (25:22, 28:26, 25:20)
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA II ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KPKS Halemba | 8 | 21 | ? | ? | ? | ? | 00 | 00 | 0000 | 0000 |
2 | UKS Net Piekary Śląskie | 8 | 15 | ? | ? | ? | ? | 00 | 00 | 0000 | 0000 |
3 | MKS "Dwójka" Zawiercie | 8 | 14 | ? | ? | ? | ? | 00 | 00 | 0000 | 0000 |
4 | Victoria-MOSiR Cieszyn | 8 | 8 | ? | ? | ? | ? | 00 | 00 | 0000 | 0000 |
5 | UKS Jedynka ERBUD Rybnik | 8 | 2 | ? | ? | ? | ? | 00 | 00 | 0000 | 0000 |
Lp. Zespół Mecze Pkt Zw. Sety + Sety - pkt + pkt -
1 KPKS Halemba 8 21 7 21 7 668 560
2 UKS Net Piekary Śląskie 8 15 5 18 13 695 635
3 MKS Dwójka Zawiercie 8 14 5 17 11 576 578
4 VC Victoria-MOSiR Cieszyn 8 8 2 13 19 661 670
5 UKS Jedynka ERBUD Rybnik 8 2 1 4 23 499 656
KADRA
1. Żyła Julia 2. Smok Lilianna 3. Milka Weronika 4. Lendor Wiktoria 5. Perkowska Anna 6. Gąsowska Patrycja 7. Czernicka Julia 8. Kłosowska Julia 9. Jarzyńska Wiktoria 10. Wydrych Zuzanna 11. Kwiędacz Agata 12. Wajdzik Karolina 13. Gajewska Maja 14. Butkowska Julia 16. Mizera Katarzyna 17. Rak Natalia 18. Miłosz Natalia 19. Walczak Magdalena 20. Wyderka Emilia 21. Wyderka Julia
TRENER: ZBIGNIEW GRZEGORCZYK