MKS Dąbrowa Górnicza II (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 133: | Linia 133: | ||
| ALIGN=center|[[10 listopada]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[10 listopada]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|18.30 | | ALIGN=center|18.30 | ||
| ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' | ||
Linia 147: | Linia 147: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | | ALIGN=center|UKS Net Piekary Śląskie | ||
| ALIGN=center|MKS Dąbrowa Górnicza II | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' | ||
| ALIGN=center|18:25 | | ALIGN=center|18:25 | ||
Linia 159: | Linia 159: | ||
| ALIGN=center|[[26 listopada]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[26 listopada]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.30 | | ALIGN=center|17.30 | ||
| ALIGN=center|MKS Dąbrowa Górnicza II | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | | ALIGN=center|[[MKS "Dwójka" Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
Linia 172: | Linia 172: | ||
| ALIGN=center|[[3 grudnia]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[3 grudnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|15.30 | | ALIGN=center|15.30 | ||
| ALIGN=center|MKS Dąbrowa Górnicza II | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|KPKS Halemba | | ALIGN=center|KPKS Halemba | ||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' | ||
Linia 186: | Linia 186: | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | | ALIGN=center|UKS Spartakus Zabrze | ||
| ALIGN=center|MKS Dąbrowa Górnicza II | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' | ||
| ALIGN=center|25:22 | | ALIGN=center|25:22 | ||
Linia 198: | Linia 198: | ||
| ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[2016]] | | ALIGN=center|[[17 grudnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|17.00 | | ALIGN=center|17.00 | ||
| ALIGN=center|MKS Dąbrowa Górnicza II | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | | ALIGN=center|SMS Sokół Chorzów | ||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' | ||
Linia 212: | Linia 212: | ||
| ALIGN=center|18.30 | | ALIGN=center|18.30 | ||
| ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | | ALIGN=center|AZS Politechnika Częstochowska | ||
| ALIGN=center|MKS Dąbrowa Górnicza | | ALIGN=center|[[MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet)|MKS Dąbrowa Górnicza II]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 3''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' | ||
| ALIGN=center|25:15 | | ALIGN=center|25:15 | ||
Linia 358: | Linia 358: | ||
==TABELA KOŃCOWA II ETAPU== | ==TABELA KOŃCOWA II ETAPU== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 367: | Linia 365: | ||
! WIDTH=6%|M | ! WIDTH=6%|M | ||
! WIDTH=6%|Pkt | ! WIDTH=6%|Pkt | ||
! WIDTH=6%|Z | ! WIDTH=6%|Z | ||
! WIDTH=6%|P | |||
! WIDTH=6%|P | |||
! WIDTH=6%|Sety (+) | ! WIDTH=6%|Sety (+) | ||
! WIDTH=6%|Sety (-) | ! WIDTH=6%|Sety (-) | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|KS BURZA Mosir Mikołów | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|39 | |||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Płomień Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[MKS II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|26 | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|UKS Spartakus Zabrze | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|MKS Imielin | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|32 | |||
| ALIGN=center|22 | |- | ||
| ALIGN=center| | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|SPS AZS Politechnika Częstochowska | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|UKS Krzanowice | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|} | |} | ||
=ROZGRYWKI TURNIEJOWE= | =ROZGRYWKI TURNIEJOWE= | ||
==TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY== | ==TURNIEJ PÓŁFINAŁOWY== | ||
==TURNIEJ FINAŁOWY== | ==TURNIEJ FINAŁOWY== |
Aktualna wersja na dzień 13:47, 7 lis 2021
MKS Dąbrowa Górnicza (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2016/2017 - III Liga
http://system.szps.pl/index.php?mode=12&type=10
ROZGRYWKI ZASADNICZE
ETAP I
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 25 września 2016 | 17.00 | Płomień Sosnowiec | MKS Dąbrowa Górnicza II | 3 : 1 | 26:24 | 19:25 | 25:23 | 25:21 | - |
2 | 1 października 2016 | 17.00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | UKS Net Piekary Śląskie | 3 : 0 | 25:14 | 25:15 | 25:14 | - | - |
3 | 8 października 2016 | 17.00 | MKS "Dwójka" Zawiercie | MKS Dąbrowa Górnicza II | 0 : 3 | 19:25 | 22:25 | 19:25 | - | - |
4 | 4 grudnia 2016 | 11.00 | KPKS Halemba | MKS Dąbrowa Górnicza II | 0 : 3 | 14:25 | 19:25 | 18:25 | - | - |
5 | 22 października 2016 | 17.00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | UKS Spartakus Zabrze | 1 : 3 | 14:25 | 25:12 | 24:26 | 19:25 | - |
6 | 28 października 2016 | 17.00 | SMS Sokół Chorzów | MKS Dąbrowa Górnicza II | 1 : 3 | 18:25 | 17:25 | 25:23 | 20:25 | - |
7 | 5 listopada 2016 | 16.00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | AZS Politechnika Częstochowska | 3 : 2 | 25:18 | 16:25 | 26:24 | 13:25 | 15:9 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 10 listopada 2016 | 18.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 28:26 | 25:20 | 25:21 | - | - |
9 | 18 listopada 2016 | 17.00 | UKS Net Piekary Śląskie | MKS Dąbrowa Górnicza II | 0 : 3 | 18:25 | 10:25 | 25:27 | - | - |
10 | 26 listopada 2016 | 17.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | MKS "Dwójka" Zawiercie | 3 : 1 | 25:23 | 17:25 | 25:19 | 25:13 | - |
11 | 3 grudnia 2016 | 15.30 | MKS Dąbrowa Górnicza II | KPKS Halemba | 1 : 3 | 25:19 | 15:25 | 18:25 | 19:25 | - |
12 | 10 grudnia 2016 | 17.00 | UKS Spartakus Zabrze | MKS Dąbrowa Górnicza II | 3 : 2 | 25:22 | 22:25 | 26:24 | 18:25 | 15:9 |
13 | 17 grudnia 2016 | 17.00 | MKS Dąbrowa Górnicza II | SMS Sokół Chorzów | 3 : 1 | 25:12 | 25:15 | 24:26 | 25:16 | - |
14 | 18 grudnia 2016 | 18.30 | AZS Politechnika Częstochowska | MKS Dąbrowa Górnicza II | 2 : 3 | 25:15 | 15:25 | 23:25 | 29:27 | 12:15 |
TABELA KOŃCOWA I ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z (3) | Z (2) | P (1) | P (0) | Sety (+) | Sety (-) | Pkt (+) | Pkt (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Płomień Sosnowiec | 14 | 36 | 10 | 3 | 0 | 1 | 39 | 13 | 1220 | 1085 |
2 | MKS Dąbrowa Górnicza II | 14 | 29 | 8 | 2 | 1 | 3 | 35 | 19 | 1228 | 1091 |
3 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 27 | 8 | 0 | 3 | 3 | 31 | 21 | 1173 | 1054 |
4 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 22 | 6 | 2 | 0 | 6 | 26 | 23 | 1095 | 995 |
5 | KPKS Halemba | 14 | 22 | 7 | 0 | 1 | 6 | 25 | 25 | 1102 | 1106 |
6 | MKS "Dwójka" Zawiercie | 14 | 15 | 4 | 1 | 1 | 8 | 22 | 31 | 1123 | 1152 |
7 | UKS Net Piekary Śląskie | 14 | 9 | 2 | 0 | 3 | 9 | 14 | 37 | 1008 | 1172 |
8 | SMS Sokół Chorzów | 14 | 8 | 2 | 1 | 0 | 11 | 13 | 36 | 853 | 1147 |
ETAP II
RUNDA I
RUNDA II
TABELA KOŃCOWA II ETAPU
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS BURZA Mosir Mikołów | 14 | 39 | 14 | 0 | 42 | 11 |
2 | Płomień Sosnowiec | 14 | 30 | 10 | 4 | 34 | 17 |
3 | MKS II Dąbrowa Górnicza | 14 | 21 | 8 | 6 | 30 | 28 |
4 | TS STAL Śrubiarnia /SMS ŻAPN Żywiec | 14 | 20 | 6 | 8 | 26 | 28 |
5 | UKS Spartakus Zabrze | 14 | 15 | 6 | 8 | 21 | 31 |
6 | MKS Imielin | 14 | 15 | 4 | 10 | 22 | 32 |
7 | SPS AZS Politechnika Częstochowska | 14 | 15 | 4 | 10 | 21 | 33 |
8 | UKS Krzanowice | 14 | 13 | 4 | 10 | 15 | 31 |