Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „'''Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954'''”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 8 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954''' | '''Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954''' | ||
*1954 tabela Grupa I (Bytom) | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Miechowice (Silesia Bytom) (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|33 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Chropaczów (Czarni Świętochłowice) (A) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Karb (Bobrek Bytom) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Kopalnia Marchlewski (Bytom) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik II Bytom (Szombierki II Bytom) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Piekary Śl. (Polonia Piekary Śl.) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Stal Brzeziny (Orzeł Piekary Śl.) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|23 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|AZS Rokitnica (Zabrze) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Kolejarz Tarnowskie Góry | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Spójnia Lubliniec (Unia Lubliniec) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Michałkowice (Jedność Michałkowice) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT| LZS Górniki (Rodło Bytom) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki|LZS Bobrowniki Będzińskie]] (B) | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} |
Aktualna wersja na dzień 00:46, 3 maj 2022
Piłka nożna: Klasa A, Grupa I - Sezon 1954
- 1954 tabela Grupa I (Bytom)
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Miechowice (Silesia Bytom) (A) | 24 | 33 | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | Górnik Chropaczów (Czarni Świętochłowice) (A) | 24 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | Stal Karb (Bobrek Bytom) | 24 | 30 | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | Górnik Kopalnia Marchlewski (Bytom) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | Górnik II Bytom (Szombierki II Bytom) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | Górnik Piekary Śl. (Polonia Piekary Śl.) | 24 | 28 | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | Stal Brzeziny (Orzeł Piekary Śl.) | 24 | 23 | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | AZS Rokitnica (Zabrze) | 24 | 22 | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | Kolejarz Tarnowskie Góry | 24 | 21 | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | Spójnia Lubliniec (Unia Lubliniec) | 24 | 21 | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | Górnik Michałkowice (Jedność Michałkowice) | 24 | 17 | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | LZS Górniki (Rodło Bytom) | 24 | 16 | ? | ? | ? | ? | ? |
13 | LZS Bobrowniki Będzińskie (B) | 24 | 15 | ? | ? | ? | ? | ? |