Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 2 wersji utworzonych przez jednego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960 - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960 - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: Czarni Sosnowiec. Brak końcowej tabeli rozgrywek. | |||
==SKŁAD GRUPY II (B)== | ==SKŁAD GRUPY II (B)== | ||
Linia 66: | Linia 68: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni przy SOS Sosnowiec| Czarni Sosnowiec]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 676: | Linia 678: | ||
|} | |} | ||
==RUNDA | ==RUNDA II== | ||
===Kolejka | ===Kolejka 8=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 693: | Linia 695: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 737: | Linia 739: | ||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
===Kolejka | ===Kolejka 9=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 796: | Linia 798: | ||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
===Kolejka | ===Kolejka 10=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 856: | Linia 858: | ||
===Kolejka | ===Kolejka 11=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 915: | Linia 917: | ||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
===Kolejka | ===Kolejka 12=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 974: | Linia 976: | ||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
===Kolejka | ===Kolejka 13=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 1033: | Linia 1035: | ||
[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | [[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice Komorne]] | ||
===Kolejka | ===Kolejka 14=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" |
Aktualna wersja na dzień 10:35, 9 sie 2022
Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Czarni Sosnowiec. Brak końcowej tabeli rozgrywek.
SKŁAD GRUPY II (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | KS Dąbrowa | Dąbrowa Górnicza |
2 | Bolesławianka Bolesław | Bolesław |
3 | Czarni Sosnowiec | Sosnowiec |
4 | Kazimierzanka Kazimierz Górniczy | Kazimierz Górniczy |
5 | LZS Żychcice-Kamyce | Żychcice |
6 | LZS Dobieszowice | Dobieszowice |
7 | Sarmacja II Będzin | Będzin |
8 | Górnik II Wojkowice Komorne | Wojkowice Komorne |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Czarni Sosnowiec (A) | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
TABELA PO RUNDZIE I
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 8 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1960 (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
KS Dąbrowa Bolesławianka Bolesław Czarni Sosnowiec Kazimierzanka Kazimierz Górniczy LZS Żychcice-Kamyce LZS Dobieszowice Sarmacja II Będzin Górnik II Wojkowice Komorne