Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016 (kolejka 27) 23.04.2016: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 16 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | |||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale| | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>4:2 (1:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Sezon 2015/2016]] - I Liga (2 poz.) - Kolejka 27: [[23 kwietnia]] [[2016]] (sobota, godz. 18.00), '''Grudziądz''', '''Stadion ???''', (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: Łukasz Szczech - Jakub Wójcik, Bolesław Rosa (Warszawa) | |||
----- | ----- | ||
{{gol}} '''0 : 1''' [[ | {{gol}} '''1 : 0''' Nildo (42')<br> | ||
{{gol}} '''1 : 1''' [[Sebastian Dudek]] (50') /rzut karny/<br> | |||
{{gol}} '''1 : 2''' [[Michał Fidziukiewicz]] (65')<br> | |||
{{gol}} '''2 : 2''' Marcin Smoliński (71')<br> | |||
{{gol}} '''3 : 2''' Dejan Žigon (81')<br> | |||
{{gol}} '''4 : 2''' Adam Banasiak (90 +3')<br> | |||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[ | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|'''OLIMPIA GRUDZIĄDZ''']] | ||
----- | ----- | ||
26. Bartosz Fabiniak<br> | |||
25. Damian Ciechanowski<br> | |||
24. Matic Žitko<br> | |||
19. Mariusz Malec<br> | |||
50. Jakub Szarpak<br> | |||
6. Adam Banasiak<br> | |||
28. Michal Piter-Bučko<br> | |||
11. Marcin Smoliński (86' 8. Kamil Kurowski)<br> | |||
99. Sebastian Bartlewski (66' 10. Dejan Žigon)<br> | |||
9. Marcin Kaczmarek (46' 16. Piotr Darmochwał)<br> | |||
12. Nildo 80' {{Zk}} | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Jacek Paszulewicz | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
[[ | 12. [[Wojciech Fabisiak]]<br> | ||
[[ | 7. [[Marcin Sierczyński]]<br> | ||
[[ | 4. [[Łukasz Sołowiej]] 59' {{Zk}}<br> | ||
[[ | 10. [[Krzysztof Markowski]]<br> | ||
[[ | 22. [[Żarko Udovicić|Žarko Udovičić]]<br> | ||
[[ | 27. [[Michał Bajdur]] (84' 21. [[Jakub Wilk]])<br> | ||
[[ | 29. [[Łukasz Matusiak]] 48' {{Zk}}<br> | ||
[[ | 17. [[Sebastian Dudek]]<br> | ||
[[ | 9. [[Michał Fidziukiewicz]]<br> | ||
[[ | 8. [[Robert Bartczak]]<br> | ||
[[ | 87. [[Adrian Paluchowski]] (80' 18. [[Jakub Arak]]) | ||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Artur Derbin]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 48: | Linia 53: | ||
|- | |- | ||
|[[ | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz''']] | ||
|} | |} | ||
Linia 64: | Linia 69: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 kwietnia]] [[2016]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 126: | Linia 131: | ||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' (wo) | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (wo) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO 27 KOLEJCE== | ==TABELA PO 27 KOLEJCE== | ||
Linia 156: | Linia 148: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|56 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|55 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZAWISZA BYDGOSZCZ|Zawisza Bydgoszcz]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|47 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|44 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN |Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BYTOVIA BYTÓW |Bytovia Bytów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#GKS BEŁCHATÓW|GKS Bełchatów]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIGRY Suwałki|Wigry Suwałki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# OLIMPIA GRUDZIĄDZ|Olimpia Grudziądz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHOJNICZANKA CHOJNICE|Chojniczanka Chojnice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POGOŃ SIEDLCE|Pogoń Siedlce]] (B) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MKS KLUCZBORK|MKS Kluczbork]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ROZWÓJ KATOWICE|Rozwój Katowice]] (b) (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
|} | |} | ||
Po rundzie jesiennej (i dwóch meczach rundy wiosennej rozegranych awansem w listopadzie [[2015]] roku) z rozgrywek wycofał się klub [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcan Ząbki]]. Został tym samym przesunięty w tabeli na ostatnie spadkowe miejsce. Od 20 kolejki rywale [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#DOLCAN ZĄBKI|Dolcanu Ząbki]] otrzymują punkty walkowerem, natomiast wyniki wcześniejszych meczów tego klubu (17+2) zostały zaliczone. | |||
'''''Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK''''' | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2015/2016|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 10:02, 20 lip 2016
SPRAWOZDANIE
Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 4:2 (1:0) |
---|
Sezon 2015/2016 - I Liga (2 poz.) - Kolejka 27: 23 kwietnia 2016 (sobota, godz. 18.00), Grudziądz, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Łukasz Szczech - Jakub Wójcik, Bolesław Rosa (Warszawa) 1 : 0 Nildo (42') |
26. Bartosz Fabiniak
25. Damian Ciechanowski
24. Matic Žitko
19. Mariusz Malec
50. Jakub Szarpak
6. Adam Banasiak
28. Michal Piter-Bučko
11. Marcin Smoliński (86' 8. Kamil Kurowski)
99. Sebastian Bartlewski (66' 10. Dejan Žigon)
9. Marcin Kaczmarek (46' 16. Piotr Darmochwał)
12. Nildo 80'
Trener: Jacek Paszulewicz
12. Wojciech Fabisiak
7. Marcin Sierczyński
4. Łukasz Sołowiej 59'
10. Krzysztof Markowski
22. Žarko Udovičić
27. Michał Bajdur (84' 21. Jakub Wilk)
29. Łukasz Matusiak 48'
17. Sebastian Dudek
9. Michał Fidziukiewicz
8. Robert Bartczak
87. Adrian Paluchowski (80' 18. Jakub Arak)
Trener: Artur Derbin
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Grudziądz |
POZOSTAŁE MECZE KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 22 kwietnia 2016 | Sandecja Nowy Sącz | Arka Gdynia | 0 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 23 kwietnia 2016 | GKS Bełchatów (s) | MKS Kluczbork (b) | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 23 kwietnia 2016 | Bytovia Bytów | Wisła Płock | 1 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 23 kwietnia 2016 | Chojniczanka Chojnice | Chrobry Głogów | 1 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 23 kwietnia 2016 | Pogoń Siedlce | Miedź Legnica | 0 : 0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 23 kwietnia 2016 | Stomil Olsztyn | Zawisza Bydgoszcz (s) | 1 : 1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | 24 kwietnia 2016 | Rozwój Katowice (b) | GKS Katowice | 1 : 2 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 27 | ---- 2016 | Dolcan Ząbki | Wigry Suwałki | 0 : 3 (wo) |
TABELA PO 27 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arka Gdynia (A) | 27 | 56 | 16 | 8 | 3 | 47 | 26 |
2 | Wisła Płock (A) | 27 | 55 | 17 | 4 | 6 | 41 | 22 |
3 | Zawisza Bydgoszcz (s) | 27 | 43 | 12 | 7 | 8 | 47 | 38 |
4 | Zagłębie Sosnowiec (b) | 27 | 40 | 12 | 4 | 11 | 43 | 44 |
5 | Chrobry Głogów | 27 | 40 | 11 | 7 | 9 | 36 | 25 |
6 | GKS Katowice | 27 | 40 | 12 | 4 | 11 | 32 | 31 |
7 | Stomil Olsztyn | 27 | 39 | 10 | 9 | 8 | 31 | 32 |
8 | Bytovia Bytów | 27 | 36 | 8 | 12 | 7 | 37 | 37 |
9 | Sandecja Nowy Sącz | 27 | 35 | 9 | 8 | 10 | 38 | 33 |
10 | GKS Bełchatów (s) | 27 | 34 | 9 | 7 | 11 | 26 | 29 |
11 | Miedź Legnica | 27 | 34 | 8 | 10 | 9 | 31 | 33 |
12 | Wigry Suwałki | 27 | 33 | 9 | 6 | 12 | 33 | 28 |
13 | Olimpia Grudziądz | 27 | 32 | 8 | 8 | 11 | 30 | 34 |
14 | Chojniczanka Chojnice | 27 | 32 | 9 | 5 | 13 | 31 | 39 |
15 | Pogoń Siedlce (B) | 27 | 31 | 8 | 7 | 12 | 26 | 39 |
16 | MKS Kluczbork (b) (S) | 27 | 29 | 7 | 8 | 12 | 27 | 45 |
17 | Rozwój Katowice (b) (S) | 27 | 29 | 9 | 2 | 16 | 31 | 43 |
18 | Dolcan Ząbki (S) | 27 | 30 | 8 | 6 | 13 | 37 | 46 |
Po rundzie jesiennej (i dwóch meczach rundy wiosennej rozegranych awansem w listopadzie 2015 roku) z rozgrywek wycofał się klub Dolcan Ząbki. Został tym samym przesunięty w tabeli na ostatnie spadkowe miejsce. Od 20 kolejki rywale Dolcanu Ząbki otrzymują punkty walkowerem, natomiast wyniki wcześniejszych meczów tego klubu (17+2) zostały zaliczone.
Redakcja: Dariusz JUREK & Krzysztof JUREK