Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Zawiercie) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 4 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Zawiercie) - Sezon 1960/1961''' | '''Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Zawiercie) - Sezon 1960/1961''' | ||
[['''UWAGA !!! Hasło w opracowaniu; poniższe treści nie odnoszą się do tego sezonu gdyż są tylko klonem innego. Jest to wersja tymczasowa mająca ułatwić dokładne opracowanie tego konkretnego i właściwego sezonu''']] | |||
'''Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961''' | |||
* Awans do Klasy A Sosnowiec: Unia Myszków. Brak końcowej tabeli rozgrywek. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 21: | Linia 23: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[MKS Myszków|Unia Myszków]] (A) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 100: | Linia 102: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
Linia 112: | Linia 136: | ||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | ! WIDTH=18%|Rozgrywki | ||
Linia 125: | Linia 147: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 134: | Linia 165: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 143: | Linia 174: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 152: | Linia 183: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa III]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1960]] | ||
Linia 161: | Linia 192: | ||
|} | |} | ||
[[ | [[Łazowianka Łazy|Łazowianka II Łazy]] | ||
[[ | [[Stal Poręba|Stal Poręba]] | ||
[[ | [[Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | ||
[[ | [[Włókniarz Zawiercie]] | ||
[[Unia | [[Światowit Myszków]] | ||
[[ | [[Unia Myszków]] | ||
[[ | [[LZS Mrzygłód]] | ||
[[ | [[LZS Siewierz]] | ||
[[Budowlani Ogrodzieniec]] | |||
[[Górnik Poraj]] | |||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== |
Aktualna wersja na dzień 08:44, 16 sie 2022
Piłka nożna: Klasa B, Grupa III (Zawiercie) - Sezon 1960/1961
Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961
- Awans do Klasy A Sosnowiec: Unia Myszków. Brak końcowej tabeli rozgrywek. Za zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Myszków (A) | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 14 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa III | 1 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Łazowianka II Łazy Stal Poręba Warta II Zawiercie Włókniarz Zawiercie Światowit Myszków Unia Myszków LZS Mrzygłód LZS Siewierz Budowlani Ogrodzieniec Górnik Poraj
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 6 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 7 | ??? 1960 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 7 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 8 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 9 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Budowlani Grodziec | Unia Ząbkowice | 9 : 3 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | KS Dąbrowa Górnicza | LZS Kamyce | 10 : 0 (7:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik II Wojkowice | LZS Dobieszowice | 3 : 0 (vo) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | CKS II Czeladź | Sarmacja Będzin | 4 : 1 (2:0) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Budowlani Grodziec Górnik II Wojkowice KS Dąbrowa LZS Dobieszowice Unia Ząbkowice CKS II Czeladź Sarmacja Będzin LZS Kamyce