Piłka nożna: Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 12 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961''' | '''Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961''' | ||
* Awans do Klasy A Sosnowiec Górnik Kazimierz. Spadek do Klasy C Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza. ZA zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | |||
* Górnik Kazimierz przystąpił do rozgrywek pod nazwą Zew Ostrowy Górnicze. W przerwie zimowej połączył się z grającą w Klasie C [[Kazimierzanka Kazimierz Górniczy|Kazimierzanką Kazimierz Górniczy]] i do rundy rewanżowej przystąpił pod nazwą Górnik Kazimierz. | |||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
Linia 16: | Linia 20: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz |Górnik Kazimierz]] (A) (w rundzie jesiennej jako Zew Ostrowy Górnicze) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|21 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec |Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|35 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|39 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka |AKS II Niwka Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|30 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II Dąbrowa Górn.]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|37 | ||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II Dąbrowa Górn.]] (S) | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
|} | |} | ||
Linia 120: | Linia 124: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 4''' (2:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 176: | Linia 173: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 3''' (2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''8 : 4''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3 w.o.''' | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 232: | Linia 221: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[25 września]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 288: | Linia 270: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 4''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[2 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 5''' (2:2) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 344: | Linia 319: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (0:3) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0 w.o.''' | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 400: | Linia 368: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 3''' (3:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 5''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[16 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 6''' (0:5) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 456: | Linia 418: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 października]] [[1960]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz |Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 3''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== | ||
Linia 511: | Linia 465: | ||
! WIDTH=8%|Br- | ! WIDTH=8%|Br- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zew Kazimierz| Zew Ostrowy Górnicze]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|29 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS II Niwka Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
|} | |} | ||
Linia 615: | Linia 569: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (2:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[23 kwietnia]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (1:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 9=== | ===Kolejka 9=== | ||
Linia 671: | Linia 617: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3 w.o.''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 3''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[7 maja]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 10=== | ===Kolejka 10=== | ||
Linia 760: | Linia 698: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | [[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | [[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | [[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
[[ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
===Kolejka 11=== | ===Kolejka 11=== | ||
Linia 785: | Linia 723: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1961]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik Kazimierz]] | | ALIGN=center|[[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''7 : 0''' (1:0) | | ALIGN=center|'''7 : 0''' (1:0) | ||
Linia 864: | Linia 802: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | [[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | [[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | [[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
[[ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
===Kolejka 13=== | ===Kolejka 13=== | ||
Linia 920: | Linia 858: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | [[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | [[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | [[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
[[ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
===Kolejka 14=== | ===Kolejka 14=== | ||
Linia 976: | Linia 914: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Kazimierz]] | [[Zew Kazimierz| Górnik Kazimierz]] | ||
[[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | [[Zagłębianka Dąbrowa Górnicza|Zagłębianka II DG]] | ||
[[Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | [[GKS Górnik Sosnowiec|Górnik II Sosnowiec]] | ||
[[Górnik Klimontów]] | [[Górnik Klimontów]] | ||
[[Kotlarz Sosnowiec]] | [[Kotlarz Sosnowiec]] | ||
[[ | [[Zagłębie Dąbrowa Górnicza|RKS Zagłębie II DG]] | ||
[[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | [[AKS Niwka|AKS II Niwka]] | ||
[[ZNME | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME II DG]] | ||
Aktualna wersja na dzień 20:43, 8 sie 2022
Klasa B, Grupa I (Sosnowiec) - Sezon 1960/1961
- Awans do Klasy A Sosnowiec Górnik Kazimierz. Spadek do Klasy C Górnik ZNME II Dąbrowa Górnicza. ZA zwycięstwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
- Górnik Kazimierz przystąpił do rozgrywek pod nazwą Zew Ostrowy Górnicze. W przerwie zimowej połączył się z grającą w Klasie C Kazimierzanką Kazimierz Górniczy i do rundy rewanżowej przystąpił pod nazwą Górnik Kazimierz.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik Kazimierz (A) (w rundzie jesiennej jako Zew Ostrowy Górnicze) | 14 | 24 | 12 | 0 | 2 | 46 | 19 |
2 | Górnik Klimontów | 14 | 18 | 29 | 21 | |||
3 | Zagłębianka II Będzin | 14 | 16 | 37 | 33 | |||
4 | Górnik II Sosnowiec | 14 | 12 | 35 | 39 | |||
5 | Kotlarz Sosnowiec | 14 | 12 | 36 | 45 | |||
6 | AKS II Niwka Sosnowiec | 14 | 12 | 22 | 30 | |||
7 | RKS Zagłębie II Dąbrowa Górn. | 14 | 10 | 33 | 37 | |||
8 | Górnik ZNME II Dąbrowa Górn. (S) | 14 | 8 | 27 | 41 |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 1 | 11 września 1960 | ??? | Zagłębianka II DG | Górnik Klimontów | 3 : 2 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 11 września 1960 | ??? | Górnik ZNME II DG | Kotlarz Sosnowiec | 3 : 2 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 11 września 1960 | ??? | RKS Zagłębie II DG | AKS II Niwka | 1 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 1 | 11 września 1960 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 4 (2:1) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 2 | 18 września 1960 | ??? | RKS Zagłębie II DG | Zagłębianka II DG | 2 : 3 (2:2) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 18 września 1960 | ??? | AKS II Niwka | Górnik ZNME II DG | 1 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 18 września 1960 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik II Sosnowiec | 8 : 4 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 2 | 18 września 1960 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik Klimontów | 0 : 3 w.o. |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 3 | 25 września 1960 | ??? | Górnik Klimontów | Kotlarz Sosnowiec | 1 : 2 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 25 września 1960 | ??? | Górnik II Sosnowiec | AKS II Niwka | 4 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 25 września 1960 | ??? | Górnik ZNME II DG | RKS Zagłębie II DG | 5 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 3 | 25 września 1960 | ??? | Zagłębianka II DG | Zew Ostrowy Górnicze | 1 : 2 (1:1) |
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 4 | 2 października 1960 | ??? | Górnik ZNME II DG | Zagłębianka II DG | 4 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 2 października 1960 | ??? | RKS Zagłębie II DG | Górnik II Sosnowiec | 0 : 4 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 2 października 1960 | ??? | AKS II Niwka | Górnik Klimontów | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 4 | 2 października 1960 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Zew Ostrowy Górnicze | 2 : 5 (2:2) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 5 | 9 października 1960 | ??? | Zagłębianka II DG | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 3 (0:3) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 9 października 1960 | ??? | Górnik Klimontów | RKS Zagłębie II DG | 4 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 9 października 1960 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Górnik ZNME II DG | 4 : 2 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 5 | 9 października 1960 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | AKS II Niwka | 3 : 0 w.o. |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 6 | 16 października 1960 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Zagłębianka II DG | 6 : 3 (3:1) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 16 października 1960 | ??? | Górnik ZNME II DG | Górnik Klimontów | 1 : 1 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 16 października 1960 | ??? | RKS Zagłębie II DG | Zew Ostrowy Górnicze | 0 : 5 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 6 | 16 października 1960 | ??? | AKS II Niwka | Kotlarz Sosnowiec | 2 : 6 (0:5) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 7 | 23 października 1960 | ??? | Zagłębianka II DG | AKS II Niwka | 3 : 1 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 23 października 1960 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | RKS Zagłębie II DG | 5 : 3 (1:2) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 23 października 1960 | ??? | Górnik Klimontów | Górnik II Sosnowiec | 1 : 3 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 7 | 23 października 1960 | ??? | Zew Ostrowy Górnicze | Górnik ZNME II DG | 5 : 3 (0:1) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zew Ostrowy Górnicze | 7 | 12 | 6 | 0 | 1 | 23 | 11 |
2 | Górnik II Sosnowiec | 7 | 10 | ? | ? | ? | 28 | 19 |
3 | Zagłębianka II DG | 7 | 10 | ? | ? | ? | 22 | 17 |
4 | Kotlarz Sosnowiec | 7 | 8 | ? | ? | ? | 29 | 23 |
5 | Górnik Klimontów | 7 | 7 | ? | ? | ? | 14 | 12 |
6 | Górnik ZNME II DG | 7 | 6 | ? | ? | ? | 16 | 18 |
7 | AKS II Niwka Sosnowiec | 7 | 3 | 1 | 1 | 5 | 8 | 20 |
8 | RKS Zagłębie II DG | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | 28 |
RUNDA II
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 8 | 23 kwietnia 1961 | ??? | Górnik Klimontów | Zagłębianka II DG | 3 : 2 (2:1) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 23 kwietnia 1961 | ??? | Kotlarz Sosnowiec | Górnik ZNME II DG | 3 : 1 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 23 kwietnia 1961 | ??? | AKS II Niwka | RKS Zagłębie II DG | 1 : 2 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 8 | 23 kwietnia 1961 | ??? | Górnik Kazimierz | Górnik II Sosnowiec | 4 : 1 (1:1) |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 9 | 7 maja 1961 | ??? | Zagłębianka II DG | RKS Zagłębie II DG | 0 : 3 w.o. |
Klasa B, Grupa I | 9 | 7 maja 1961 | ??? | Górnik II Sosnowiec | Kotlarz Sosnowiec | 5 : 0 (2:0) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 7 maja 1961 | ??? | Górnik ZNME II DG | AKS II Niwka | 1 : 3 (1:1) |
Klasa B, Grupa I | 9 | 7 maja 1961 | ??? | Górnik Klimontów | Górnik Kazimierz | 0 : 3 (0:0) |
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 10 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Kazimierz | Kotlarz Sosnowiec | 7 : 0 (1:0) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik Klimontów | AKS II Niwka | 2 : 2 (0:1) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Zagłębianka II DG | Górnik ZNME II DG | 5 : 3 (0:2) |
Klasa B, Grupa I | 11 | ??? 1961 | ??? | Górnik II Sosnowiec | RKS Zagłębie II DG | 1 : 6 (1:3) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 12 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 13 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa I | 14 | ??? 1961 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Kazimierz Zagłębianka II DG Górnik II Sosnowiec Górnik Klimontów Kotlarz Sosnowiec RKS Zagłębie II DG AKS II Niwka Górnik ZNME II DG