Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2014/2015: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 18 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2014/2015''' | '''[[Czarni Sosnowiec]] (piłka nożna kobiet) - Sezon 2014/2015''' | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''22''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |||
=='''ROZGRYWKI'''== | |||
===RUNDA JESIENNA=== | ===RUNDA JESIENNA=== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=15%|Rozgrywki | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=20%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH=22%|gospodarze | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
Linia 14: | Linia 163: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[2 sierpnia]] [[2014]] (s) | | ALIGN=center|[[2 sierpnia]] [[2014]] (s) | ||
Linia 23: | Linia 172: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[9 sierpnia]] [[2014]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14.00 | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''0 : | | ALIGN=center|AZS Biała Podlaska | ||
| ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 sierpnia]] [[2014]] (-) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|1. FC AZS AWF Katowice | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Górnik Łęczna | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 września]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Stilon Gorzów Wlkp. | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 września]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Olimpia Szczecin | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Medyk Konin | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Mitech Żywiec | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|Zagłębie Lubin | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[18 października]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|AZS Wrocław | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[25 października]] [[2014]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|GOSiRKi Piaseczno | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|} | |||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[ | | ALIGN=LEFT|******************* | ||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=LEFT|******************* | |||
| ALIGN=center|'''11''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
|} | |||
===RUNDA WIOSENNA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=15%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=20%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|KKP Bydgoszcz | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|14.00 | |||
| ALIGN=center|AZS Biała Podlaska | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|1. FC AZS AWF Katowice | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Górnik Łęczna | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Stilon Gorzów Wlkp. | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Olimpia Szczecin | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Medyk Konin | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|Mitech Żywiec | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|Zagłębie Lubin | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|AZS Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Ekstraliga]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[2015]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Czarni Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|GOSiRKi Piaseczno | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet)|Sezon 2014/2015]] |
Aktualna wersja na dzień 12:20, 20 sie 2014
Czarni Sosnowiec (piłka nożna kobiet) - Sezon 2014/2015
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ******************* | 22 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
ROZGRYWKI
RUNDA JESIENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 1 | 2 sierpnia 2014 (s) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | KKP Bydgoszcz | 1 : 0 (1:0) |
Ekstraliga | 2 | 9 sierpnia 2014 (s) | 14.00 | Czarni Sosnowiec | AZS Biała Podlaska | 0 : 0 (0:0) |
Ekstraliga | 3 | 24 sierpnia 2014 (-) | ??? | 1. FC AZS AWF Katowice | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 4 | ??? 2014 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | Górnik Łęczna | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 5 | 6 września 2014 (?) | ??? | Stilon Gorzów Wlkp. | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 6 | 21 września 2014 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | Olimpia Szczecin | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 7 | ??? 2014 (?) | ??? | Medyk Konin | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 8 | ??? 2014 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | Mitech Żywiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 9 | ??? 2014 (?) | ??? | Zagłębie Lubin | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 10 | 18 października 2014 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | AZS Wrocław | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 11 | 25 października 2014 (?) | ??? | GOSiRKi Piaseczno | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
12 | ******************* | 11 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA WIOSENNA
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Ekstraliga | 12 | ??? 2015 (?) | 14.00 | KKP Bydgoszcz | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 13 | ??? 2015 (?) | 14.00 | AZS Biała Podlaska | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 14 | ??? 2015 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | 1. FC AZS AWF Katowice | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 15 | ??? 2015 (?) | ??? | Górnik Łęczna | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 16 | ??? 2015 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | Stilon Gorzów Wlkp. | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 17 | ??? 2015 (?) | ??? | Olimpia Szczecin | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 18 | ??? 2015 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | Medyk Konin | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 19 | ??? 2015 (?) | ??? | Mitech Żywiec | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 20 | ??? 2015 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | Zagłębie Lubin | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 21 | ??? 2015 (?) | ??? | AZS Wrocław | Czarni Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Ekstraliga | 22 | ??? 2015 (?) | ??? | Czarni Sosnowiec | GOSiRKi Piaseczno | ? : ? (?:?) |