Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1968/1969: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 9 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1967/1968 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1967/1968 | ||
Linia 77: | Linia 79: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|Rozgr. | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=18%|wynik | ! WIDTH=18%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1968]] (s) | | ALIGN=center|[[9 listopada]] [[1968]] (s) | ||
Linia 95: | Linia 97: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 listopada]] [[1968]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
Linia 104: | Linia 106: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1968]] (s) | | ALIGN=center|[[16 listopada]] [[1968]] (s) | ||
Linia 113: | Linia 115: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[17 listopada]] [[1968]] (n) | | ALIGN=center|[[17 listopada]] [[1968]] (n) | ||
Linia 122: | Linia 124: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1968]] (s) | | ALIGN=center|[[23 listopada]] [[1968]] (s) | ||
Linia 131: | Linia 133: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[24 listopada]] [[1968]] (n) | | ALIGN=center|[[24 listopada]] [[1968]] (n) | ||
Linia 140: | Linia 142: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[7 grudnia]] [[1968]] (s) | | ALIGN=center|[[7 grudnia]] [[1968]] (s) | ||
Linia 149: | Linia 151: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[8 grudnia]] [[1968]] (n) | | ALIGN=center|[[8 grudnia]] [[1968]] (n) | ||
Linia 158: | Linia 160: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[14 grudnia]] [[1968]] (s) | | ALIGN=center|[[14 grudnia]] [[1968]] (s) | ||
Linia 166: | Linia 168: | ||
| ALIGN=center|'''3 : 5''' (1:0, 1:3, 1:2) | | ALIGN=center|'''3 : 5''' (1:0, 1:3, 1:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[II Liga]] | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center|[[15 grudnia]] [[1968]] (n) | | ALIGN=center|[[15 grudnia]] [[1968]] (n) | ||
Linia 174: | Linia 176: | ||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' (2:0, 2:0, 2:0) | | ALIGN=center|'''6 : 0''' (2:0, 2:0, 2:0) | ||
|} | |} | ||
===TABELA PO I RUNDZIE=== | ===TABELA PO I RUNDZIE=== | ||
Linia 263: | Linia 264: | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|Rozgr. | ||
! WIDTH=6%|kolejka | ! WIDTH=6%|kolejka | ||
! WIDTH=17%|data | ! WIDTH=17%|data | ||
! WIDTH=7%|godz. | ! WIDTH=7%|godz. | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|gospodarze | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=22%|goście | ||
! WIDTH=18%|wynik | ! WIDTH=18%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[4 stycznia]] [[1969]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[KTH Krynica]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0, 0:0, 1:0) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[5 stycznia]] [[1969]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[KTH Krynica]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 5''' (1:3, 0:1, 1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[11 stycznia]] [[1969]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 2''' (1:0, 1:1, 1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 stycznia]] [[1969]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''3 : 5''' (1:0, 1:2, 1:3) | |||
| ALIGN=center|''' | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[18 stycznia]] [[1969]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | ||
| ALIGN=center|'''1 : 4''' (0:1, 0:2, 1:1) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 stycznia]] [[1969]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Bytom]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 4''' (0:2, 4:2, 2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|* [[1 lutego]] [[1969]] (s) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Fortuna Wyry]] | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''5 : 5''' (2:2, 1:1, 2:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] ( | | ALIGN=center|* [[2 lutego]] [[1969]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Fortuna Wyry]] | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 3''' (0:1, 2:1, 1:1) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[15 lutego]] [[1969]] (s) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|'''4 : 0''' (2:0, 2:0, 0:0) | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[II Liga (Płd.)]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[16 lutego]] [[1969]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Oświęcim]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 4''' (3:2, 0:1, 4:1) | ||
|} | |} | ||
* Mecze odbyły się na Stadionie Zimowym w Sosnowcu, lecz rolę "gospodarza" spotkań pełnił zespół Fortuna Wyry. | |||
===TABELA KOŃCOWA=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Unia Oświęcim]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|94 | |||
| ALIGN=center|66 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[KTH Krynica]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|106 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''20''' | |||
| ALIGN=center|'''25''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''?''' | |||
| ALIGN=center|'''73''' | |||
| ALIGN=center|'''60''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Odra Opole]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|88 | |||
| ALIGN=center|88 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Fortuna Wyry]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|80 | |||
| ALIGN=center|96 | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|56 | |||
| ALIGN=center|110 | |||
|} | |||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1968/1969]] |
Aktualna wersja na dzień 15:06, 5 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1967/1968
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Wzrost | Data urodz. | Pozycja | Poprzedni klub/Uwagi |
1. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
2. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
3. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
4. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
5. | ??? | - cm | ??? | bramkarz | ??? |
6. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
7. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
8. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
9. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
10. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
11. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
12. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
13. | ??? | - cm | ??? | obrońca | ??? |
14. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
15. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
16. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
17. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
18. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
19. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
20. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
21. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
22. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
23. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
24. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
25. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
26. | ??? | - cm | ??? | napastnik | ??? |
Trener: ???
II trener: ???
Kierownik drużyny: ???
Prezes: ???
Wiceprezes: ???
SEZON ZASADNICZY
RUNDA I
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Odra Opole | 10 | 13 | ? | ? | ? | 48 | 33 |
2 | KTH Krynica | 10 | 13 | ? | ? | ? | 49 | 40 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 10 | 13 | ? | ? | ? | 35 | 30 |
4 | Unia Oświęcim | 10 | 10 | ? | ? | ? | 44 | 36 |
5 | Fortuna Wyry | 10 | 6 | ? | ? | ? | 40 | 47 |
6 | Polonia Bytom | 10 | 5 | ? | ? | ? | 21 | 49 |
RUNDA II
- Mecze odbyły się na Stadionie Zimowym w Sosnowcu, lecz rolę "gospodarza" spotkań pełnił zespół Fortuna Wyry.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Oświęcim | 20 | 26 | ? | ? | ? | 94 | 66 |
2 | KTH Krynica | 20 | 25 | ? | ? | ? | 106 | 77 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 20 | 25 | ? | ? | ? | 73 | 60 |
4 | Odra Opole | 20 | 18 | ? | ? | ? | 88 | 88 |
5 | Fortuna Wyry | 20 | 17 | ? | ? | ? | 80 | 96 |
6 | Polonia Bytom | 20 | 9 | ? | ? | ? | 56 | 110 |