Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Utworzył nową stronę „Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1959”) |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1959 | '''Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1959''' - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
==SKŁAD GRUPY II (C)== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|LP | |||
! WIDTH=58%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | |||
! WIDTH=32%|MIEJSCOWOŚĆ | |||
|- | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Barbara II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Częstochowianka Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Częstochówka II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Górnik Dźbów | |||
| ALIGN=center|Dźbów | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Liswarta Krzepice | |||
| ALIGN=center|Krzepice | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Lot II Konopiska | |||
| ALIGN=center|Konopiska | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|LZS Kamyk | |||
| ALIGN=center|Kamyk | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|Pogoń II Blachownia | |||
| ALIGN=center|Blachownia | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Stradom II Częstochowa | |||
| ALIGN=center|Częstochowa | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Włókniarz Gnaszyn | |||
| ALIGN=center|Gnaszyn | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|Znicz Kłobuck | |||
| ALIGN=center|Kłobuck | |||
|} | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
Barbara II Częstochowa | |||
Częstochowianka Częstochowa | |||
Częstochówka II Częstochowa | |||
Górnik Dźbów | |||
Liswarta Krzepice | |||
Lot II Konopiska | |||
LZS Kamyk | |||
Pogoń II Blachownia | |||
Stradom II Częstochowa | |||
Włókniarz Gnaszyn | |||
Znicz Kłobuck | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
|} | |||
Barbara II Częstochowa | |||
Częstochowianka Częstochowa | |||
Częstochówka II Częstochowa | |||
Górnik Dźbów | |||
Liswarta Krzepice | |||
Lot II Konopiska | |||
LZS Kamyk | |||
Pogoń II Blachownia | |||
Stradom II Częstochowa | |||
Włókniarz Gnaszyn | |||
Znicz Kłobuck | |||
[[Kategoria: Sezon 1959|Klasa C]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1959]] | |||
[[Kategoria: Klasa C ZOZPN|1959]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1959]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN Podokręg Częstochowa|1959]] |
Aktualna wersja na dzień 11:31, 26 paź 2013
Klasa C, Grupa II (Częstochowa) - Sezon 1959 - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
SKŁAD GRUPY II (C)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Barbara II Częstochowa | Częstochowa |
2 | Częstochowianka Częstochowa | Częstochowa |
3 | Częstochówka II Częstochowa | Częstochowa |
4 | Górnik Dźbów | Dźbów |
5 | Liswarta Krzepice | Krzepice |
6 | Lot II Konopiska | Konopiska |
7 | LZS Kamyk | Kamyk |
8 | Pogoń II Blachownia | Blachownia |
9 | Stradom II Częstochowa | Częstochowa |
10 | Włókniarz Gnaszyn | Gnaszyn |
11 | Znicz Kłobuck | Kłobuck |
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 10 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Barbara II Częstochowa Częstochowianka Częstochowa Częstochówka II Częstochowa Górnik Dźbów Liswarta Krzepice Lot II Konopiska LZS Kamyk Pogoń II Blachownia Stradom II Częstochowa Włókniarz Gnaszyn Znicz Kłobuck
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
11 | ??? | 20 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Barbara II Częstochowa Częstochowianka Częstochowa Częstochówka II Częstochowa Górnik Dźbów Liswarta Krzepice Lot II Konopiska LZS Kamyk Pogoń II Blachownia Stradom II Częstochowa Włókniarz Gnaszyn Znicz Kłobuck