Piłka nożna: Klasa A, Grupa II (Zagłębie) - Sezon 1959: Różnice pomiędzy wersjami
mNie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 24 wersji utworzonych przez 3 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1959 Klasa A, Grupa II - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | '''1959 Klasa A, Grupa II - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
== | * Awans do III Ligi Sosnowiec: Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Victoria II Częstochowa, Barbara Częstochowa, LZS Mrzygłód. Za zwyciestwo 2 pkt, za remis 1 pkt. | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
! WIDTH= | ! Nazwa klubu | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=8%|M | ||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|29 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|15 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Cedler]] ([[Polonia Sosnowiec]]) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|46 | |||
| ALIGN=center|29 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|41 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|31 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Victoria II Częstochowa]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Barbara Częstochowa]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|41 | |||
|- | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LZS Mrzygłód]] (S) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
|} | |} | ||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
==RUNDA WIOSENNA== | |||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
Linia 90: | Linia 147: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 kwietnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Victoria II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 kwietnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec |Stal Huta Cedler]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (3:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 kwietnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Mrzygłód]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 kwietnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin |Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[12 kwietnia]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 0''' (2:0) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 160: | Linia 206: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin |Stal Huta Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Mrzygłód]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec |Stal Huta Cedler]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[19 kwietnia]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Victoria II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 3=== | |||
===Kolejka 3=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 272: | Linia 307: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[CKS Czeladź]] | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Hutnik Będzin]] | [[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
[[LZS Mrzygłód]] | [[LZS Mrzygłód]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec |Stal Huta Cedler]] | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice]] | ||
Linia 342: | Linia 376: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[CKS Czeladź]] | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Hutnik Będzin]] | [[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
[[LZS Mrzygłód]] | [[LZS Mrzygłód]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec |Stal Huta Cedler]] | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice]] | ||
Linia 416: | Linia 449: | ||
[[CKS Czeladź]] | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Hutnik Będzin]] | [[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
[[LZS Mrzygłód]] | [[LZS Mrzygłód]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec |Stal Huta Cedler]] | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice]] | ||
Linia 486: | Linia 519: | ||
[[CKS Czeladź]] | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Hutnik Będzin]] | [[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
[[LZS Mrzygłód]] | [[LZS Mrzygłód]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
[[Polonia Sosnowiec]] | [[Polonia Sosnowiec |Stal Huta Cedler]] | ||
[[RKS Grodziec]] | [[RKS Grodziec]] | ||
[[Unia Ząbkowice]] | [[Unia Ząbkowice]] | ||
Linia 510: | Linia 543: | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Victoria II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Mrzygłód]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | | ALIGN=center|[[Klasa A, Grupa I]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[24 maja]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:0) | ||
|} | |} | ||
Od VII kolejki Stal Huta Cedler powróciła do dawnej nazwy: [[Polonia Sosnowiec]] | |||
===Kolejka 8=== | |||
===Kolejka 8=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 626: | Linia 649: | ||
[[CKS Czeladź]] | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Hutnik Będzin]] | [[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
[[LZS Mrzygłód]] | [[LZS Mrzygłód]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
Linia 692: | Linia 715: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Barbara Częstochowa]] | [[Barbara Częstochowa]] | ||
[[CKS Czeladź]] | [[CKS Czeladź]] | ||
[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | [[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
[[Hutnik Będzin]] | [[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
[[LZS Mrzygłód]] | [[LZS Mrzygłód]] | ||
[[Orzeł Bobrowniki]] | [[Orzeł Bobrowniki]] | ||
Linia 721: | Linia 743: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Będzin |Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Victoria II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LZS Mrzygłód]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
|} | |} | ||
Linia 910: | Linia 932: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[LZS Mrzygłód]] | | ALIGN=center|[[LZS Mrzygłód]] | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin|Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 920: | Linia 942: | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 0''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 929: | Linia 951: | ||
| ALIGN=center|[[Victoria II Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Victoria II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
Linia 936: | Linia 958: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 945: | Linia 967: | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1959]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 2''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 12=== | ===Kolejka 12=== | ||
Linia 1381: | Linia 1400: | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Gór.]] | | ALIGN=center|[[Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza|Górnik ZNME Dąbrowa Gór.]] | ||
| ALIGN=center|[[Hutnik Będzin]] | | ALIGN=center|[[Stal Będzin| Hutnik Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1391: | Linia 1410: | ||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[Victoria II Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Victoria II Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 1''' (0:0) | ||
|- | |- | ||
Linia 1400: | Linia 1419: | ||
| ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | | ALIGN=center|[[RKS Grodziec]] | ||
| ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' w.o. | ||
|- | |- | ||
Linia 1409: | Linia 1428: | ||
| ALIGN=center|[[LZS Mrzygłód]] | | ALIGN=center|[[LZS Mrzygłód]] | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''0 : 3''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
Linia 1418: | Linia 1437: | ||
| ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | | ALIGN=center|[[Barbara Częstochowa]] | ||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | | ALIGN=center|[[CKS Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 1''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Klasa A|1959]] | |||
[[Kategoria: Klasa A ZOZPN|1959]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1959]] | |||
| | |||
| | |||
| | |||
Aktualna wersja na dzień 10:09, 12 lip 2023
1959 Klasa A, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
- Awans do III Ligi Sosnowiec: Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza. Spadek do Klasy B Sosnowiec: Victoria II Częstochowa, Barbara Częstochowa, LZS Mrzygłód. Za zwyciestwo 2 pkt, za remis 1 pkt.
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza (A) | 18 | 29 | ? | ? | ? | 42 | 6 |
2 | Hutnik Będzin | 18 | 26 | ? | ? | ? | 36 | 15 |
3 | Stal Huta Cedler (Polonia Sosnowiec) | 18 | 24 | ? | ? | ? | 46 | 29 |
4 | Orzeł Bobrowniki | 18 | 20 | ? | ? | ? | 41 | 22 |
5 | Unia Ząbkowice | 18 | 19 | ? | ? | ? | 31 | 30 |
6 | CKS Czeladź | 18 | 18 | ? | ? | ? | 25 | 26 |
7 | RKS Grodziec | 18 | 14 | ? | ? | ? | 28 | 24 |
8 | Victoria II Częstochowa (S) | 18 | 13 | ? | ? | ? | 19 | 27 |
9 | Barbara Częstochowa (S) | 18 | 12 | ? | ? | ? | 26 | 41 |
10 | LZS Mrzygłód (S) | 18 | 1 | 0 | 1 | 17 | 5 | 77 |
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 | ??? | CKS Czeladź | Victoria II Częstochowa | 2 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 | ??? | Stal Huta Cedler | Orzeł Bobrowniki | 3 : 1 (3:0) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 | ??? | LZS Mrzygłód | Unia Ząbkowice | 0 : 3 (0:2) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 | ??? | RKS Grodziec | Stal Huta Będzin | 0 : 1 (0:1) |
Klasa A, Grupa I | 1 | 12 kwietnia 1959 | ??? | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | Barbara Częstochowa | 4 : 0 (2:0) |
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1957 | ??? | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | CKS Czeladź | 1 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1957 | ??? | Barbara Częstochowa | RKS Grodziec | 2 : 0 (1:0) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1957 | ??? | Stal Huta Będzin | LZS Mrzygłód | 3 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1957 | ??? | Unia Ząbkowice | Stal Huta Cedler | 0 : 2 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 2 | 19 kwietnia 1957 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Victoria II Częstochowa | 0 : 0 |
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Stal Huta Cedler RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 4 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Stal Huta Cedler RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 5 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Stal Huta Cedler RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 6 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Stal Huta Cedler RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | Unia Ząbkowice | Barbara Częstochowa | 3 : 1 (2:0) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | 1 : 2 (1:0) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | Victoria II Częstochowa | RKS Grodziec | 0 : 0 |
Klasa A, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | Polonia Sosnowiec | LZS Mrzygłód | 3 : 0 (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 7 | 24 maja 1959 | ??? | CKS Czeladź | Hutnik Będzin | 0 : 2 (0:0) |
Od VII kolejki Stal Huta Cedler powróciła do dawnej nazwy: Polonia Sosnowiec
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 8 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CKS Czeladź | 9 | 14 | ? | ? | ? | 16 | 9 |
2 | Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza | 9 | 13 | ? | ? | ? | 18 | 3 |
3 | Polonia Sosnowiec | 9 | 13 | ? | ? | ? | 23 | 11 |
4 | Hutnik Będzin | 9 | 12 | ? | ? | ? | 15 | 9 |
5 | Unia Ząbkowice | 9 | 11 | ? | ? | ? | 15 | 13 |
6 | Orzeł Bobrowniki | 9 | 8 | ? | ? | ? | 16 | 11 |
7 | Victoria II Częstochowa | 9 | 7 | ? | ? | ? | 8 | 12 |
8 | Barbara Częstochowa | 9 | 7 | ? | ? | ? | 12 | 19 |
9 | RKS Grodziec | 9 | 5 | ? | ? | ? | 10 | 11 |
10 | LZS Mrzygłód | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | 38 |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Barbara Częstochowa | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | 1 : 6 (1:3) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Orzeł Bobrowniki | Polonia Sosnowiec | 7 : 0 (4:0) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Unia Ząbkowice | LZS Mrzygłód | 6 : 1 (4:0) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Hutnik Będzin | RKS Grodziec | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1959 | ??? | Victoria II Częstochowa | CKS Czeladź | 2 : 1 (1:0) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | LZS Mrzygłód | Hutnik Będzin | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Polonia Sosnowiec | Unia Ząbkowice | 0 : 0 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | Victoria II Częstochowa | Orzeł Bobrowniki | 1 : 1 (1:1) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | RKS Grodziec | Barbara Częstochowa | 2 : 0 (2:0) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1959 | ??? | CKS Czeladź | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | 0 : 2 (0:1) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Barbara Częstochowa CKS Czeladź Górnik ZNME Dąbrowa Górnicza Hutnik Będzin LZS Mrzygłód Orzeł Bobrowniki Polonia Sosnowiec RKS Grodziec Unia Ząbkowice Victoria II Częstochowa
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | CKS Czeladź | Polonia Sosnowiec | 0 : 1 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | Orzeł Bobrowniki | RKS Grodziec | 4 : 1 (1:0) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | Unia Ząbkowice | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | 0 : 2 (0:2) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | Hutnik Będzin | Barbara Częstochowa | 7 : 2 (3:2) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1959 | ??? | Victoria II Częstochowa | LZS Mrzygłód | 3 : 0 (wo) |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | Górnik ZNME Dąbrowa Gór. | Hutnik Będzin | 1 : 1 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | Polonia Sosnowiec | Victoria II Częstochowa | 2 : 1 (0:0) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | RKS Grodziec | Unia Ząbkowice | 3 : 0 w.o. |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | LZS Mrzygłód | Orzeł Bobrowniki | 0 : 3 (0:2) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1959 | ??? | Barbara Częstochowa | CKS Czeladź | 1 : 1 (1:0) |