Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1957: Różnice pomiędzy wersjami
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 22 wersji utworzonych przez 2 użytkowników) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
1957 Klasa B, Grupa II - [[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]] | 1957 Klasa B, Grupa II - '''[[Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej]]''' | ||
===BARAŻE O GRĘ W KLASIE B LUB C SOSNOWIEC=== | |||
Wzięły w nim udział: [[LZS Dobieszowice]] i [[Przemsza Okradzionów|LZS Okradzionów]] rozgrywając mecz na neutralnym terenie. W wyniku barażu awans do Klasy B Sosnowiec wywalczył [[LZS Dobieszowice]], a [[Przemsza Okradzionów|LZS Okradzionów]] zagrał w Klasie C. | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=18%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=22%|gospodarze | |||
! WIDTH=22%|goście | |||
! WIDTH=10%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center| [[?]]] [[?]] | |||
| ALIGN=center|BARAŻ | |||
| ALIGN=center|[[? marzec]] [[1957]] | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[LZS Dobieszowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Przemsza Okradzionów|LZS Okradzionów]] | |||
| ALIGN=center|'''8 : 0''' (?:?) | |||
|} | |||
==SKŁAD GRUPY II (B)== | ==SKŁAD GRUPY II (B)== | ||
Linia 7: | Linia 32: | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=10%|LP | ! WIDTH=10%|LP | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=30%|MIEJSCOWOŚĆ | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gołonóg (Dąbrowa Górnicza)|Gołonóg]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Kolejarz Gródków]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gródków (gm. Psary)|Gródków]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LZS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Dobieszowice (gm. Bobrowniki)|Dobieszowice]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|Stal | | ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Cedler]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Stal Huta Sosnowiec]] ([[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]]) | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Sosnowiec]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Strzemieszyce (Dąbrowa Górnicza)|Strzemieszyce]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ząbkowice (Dąbrowa Górnicza)|Ząbkowice]] | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Będzin]] | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Gołonóg]] | |||
[[Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Kolejarz Gródków]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Sosnowiec]] ([[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]]) | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | |||
==RUNDA WIOSENNA== | ==RUNDA WIOSENNA== | ||
Linia 77: | Linia 114: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 86: | Linia 123: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 95: | Linia 132: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 104: | Linia 141: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 113: | Linia 150: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 122: | Linia 159: | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Gołonóg]] | |||
[[Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Kolejarz Gródków]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | |||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 136: | Linia 183: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 145: | Linia 192: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 154: | Linia 201: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 163: | Linia 210: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 172: | Linia 219: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 180: | Linia 227: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Gołonóg]] | |||
[[Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Kolejarz Gródków]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | |||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 195: | Linia 253: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 204: | Linia 262: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 213: | Linia 271: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 222: | Linia 280: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 231: | Linia 289: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 239: | Linia 297: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Gołonóg]] | |||
[[Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Kolejarz Gródków]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | |||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 254: | Linia 323: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''7 : 1''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Gródków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''4 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''6 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 313: | Linia 382: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Gródków]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 372: | Linia 441: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 1''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''3 : 0''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''2 : 2''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Gródków]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|'''1 : 0''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 431: | Linia 500: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Gródków]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 475: | Linia 544: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
===Kolejka 8=== | ===Kolejka 8=== | ||
Linia 490: | Linia 562: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Unia Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[LZS Dobieszowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Kolejarz Gródków]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Górnik Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
Linia 549: | Linia 621: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 558: | Linia 630: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 567: | Linia 639: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 576: | Linia 648: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 585: | Linia 657: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa B, Grupa II]] | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | | ALIGN=center|[[???]] [[1957]] | ||
Linia 593: | Linia 665: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|} | |} | ||
[[Górnik Gołonóg]] | |||
[[Górnik Sosnowiec]] | |||
[[Kolejarz Gródków]] | |||
[[LZS Dobieszowice]] | |||
[[Stal Huta Buczek Sosnowiec]] | |||
[[Stal Huta Cedler Sosnowiec]] | |||
[[Stal Sosnowiec|Stal III Sosnowiec]] | |||
[[Unia Strzemieszyce]] | |||
[[Unia Ząbkowice]] | |||
[[Zagłębianka Będzin|Zagłębianka II Będzin]] | |||
==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | ==TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ== | ||
Linia 1271: | Linia 1354: | ||
|- BGCOLOR=#ffff55 | |- BGCOLOR=#ffff55 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
Linia 1379: | Linia 1462: | ||
| ALIGN=center|? | | ALIGN=center|? | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1957]] | |||
[[Kategoria: Sezon 1957|Klasa B]] | |||
[[Kategoria: Klasa B|1957]] | |||
[[Kategoria: Klasa B ZOZPN|1957]] | |||
[[Kategoria: ZOZPN|1957]] |
Aktualna wersja na dzień 10:35, 5 kwi 2022
1957 Klasa B, Grupa II - Zagłębiowski Okręgowy Związek Piłki Nożnej
BARAŻE O GRĘ W KLASIE B LUB C SOSNOWIEC
Wzięły w nim udział: LZS Dobieszowice i LZS Okradzionów rozgrywając mecz na neutralnym terenie. W wyniku barażu awans do Klasy B Sosnowiec wywalczył LZS Dobieszowice, a LZS Okradzionów zagrał w Klasie C.
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
?] ? | BARAŻ | ? marzec 1957 | ? | LZS Dobieszowice | LZS Okradzionów | 8 : 0 (?:?) |
SKŁAD GRUPY II (B)
LP | NAZWA KLUBU (DRUŻYNY) | MIEJSCOWOŚĆ |
---|---|---|
1 | Górnik Gołonóg | Gołonóg |
2 | Górnik Sosnowiec | Sosnowiec |
3 | Kolejarz Gródków | Gródków |
4 | LZS Dobieszowice | Dobieszowice |
5 | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Sosnowiec |
6 | Stal Huta Cedler | Sosnowiec |
7 | Stal Huta Sosnowiec (Stal III Sosnowiec) | Sosnowiec |
8 | Unia Strzemieszyce | Strzemieszyce |
9 | Unia Ząbkowice | Ząbkowice |
10 | Zagłębianka II Będzin | Będzin |
Górnik Gołonóg
Górnik Sosnowiec
Kolejarz Gródków
LZS Dobieszowice
Stal Huta Buczek Sosnowiec
Stal Huta Cedler Sosnowiec
Stal Huta Sosnowiec (Stal III Sosnowiec)
Unia Strzemieszyce
Unia Ząbkowice
Zagłębianka II Będzin
RUNDA WIOSENNA
Kolejka 1
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 1 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Gołonóg Górnik Sosnowiec Kolejarz Gródków LZS Dobieszowice Stal Huta Buczek Sosnowiec Stal Huta Cedler Sosnowiec Stal III Sosnowiec Unia Strzemieszyce Unia Ząbkowice Zagłębianka II Będzin
Kolejka 2
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 2 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Gołonóg Górnik Sosnowiec Kolejarz Gródków LZS Dobieszowice Stal Huta Buczek Sosnowiec Stal Huta Cedler Sosnowiec Stal III Sosnowiec Unia Strzemieszyce Unia Ząbkowice Zagłębianka II Będzin
Kolejka 3
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 3 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Gołonóg Górnik Sosnowiec Kolejarz Gródków LZS Dobieszowice Stal Huta Buczek Sosnowiec Stal Huta Cedler Sosnowiec Stal III Sosnowiec Unia Strzemieszyce Unia Ząbkowice Zagłębianka II Będzin
Kolejka 4
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1957 | ??? | Unia Ząbkowice | Unia Strzemieszyce | 7 : 1 (0:1) |
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1957 | ??? | Stal Huta Cedler Sosnowiec | Zagłębianka II Będzin | 4 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1957 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Kolejarz Gródków | 4 : 2 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1957 | ??? | LZS Dobieszowice | Stal III Sosnowiec | 6 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 4 | ??? 1957 | ??? | Górnik Sosnowiec | Górnik Gołonóg | 1 : 0 (?:?) |
Kolejka 5
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1957 | ??? | Unia Ząbkowice | Stal III Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1957 | ??? | Unia Strzemieszyce | Górnik Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1957 | ??? | Górnik Sosnowiec | Zagłębianka II Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1957 | ??? | Stal Huta Cedler Sosnowiec | Kolejarz Gródków | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 5 | ??? 1957 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | LZS Dobieszowice | ? : ? (?:?) |
Kolejka 6
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1957 | ??? | Unia Ząbkowice | Stal Huta Buczek Sosnowiec | 3 : 1 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1957 | ??? | Górnik Gołonóg | Stal III Sosnowiec | 1 : 2 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1957 | ??? | LZS Dobieszowice | Stal Huta Cedler Sosnowiec | 3 : 0 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1957 | ??? | Górnik Sosnowiec | Unia Strzemieszyce | 2 : 2 (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 6 | ??? 1957 | ??? | Zagłębianka II Będzin | Kolejarz Gródków | 1 : 0 (?:?) |
Kolejka 7
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1957 | ??? | Stal Huta Cedler Sosnowiec | Unia Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1957 | ??? | Górnik Sosnowiec | Kolejarz Gródków | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1957 | ??? | Zagłębianka II Będzin | LZS Dobieszowice | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1957 | ??? | Stal Huta Buczek Sosnowiec | Górnik Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 7 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Stal III Sosnowiec Unia Strzemieszyce
Kolejka 8
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 8 | ??? 1957 | ??? | Unia Ząbkowice | Zagłębianka II Będzin | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 8 | ??? 1957 | ??? | Unia Strzemieszyce | Stal Huta Buczek Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 8 | ??? 1957 | ??? | Stal III Sosnowiec | Górnik Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 8 | ??? 1957 | ??? | LZS Dobieszowice | Kolejarz Gródków | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 8 | ??? 1957 | ??? | Górnik Gołonóg | Stal Huta Cedler Sosnowiec | ? : ? (?:?) |
Kolejka 9
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B, Grupa II | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa B, Grupa II | 9 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Górnik Gołonóg Górnik Sosnowiec Kolejarz Gródków LZS Dobieszowice Stal Huta Buczek Sosnowiec Stal Huta Cedler Sosnowiec Stal III Sosnowiec Unia Strzemieszyce Unia Ząbkowice Zagłębianka II Będzin
TABELA PO RUNDZIE WIOSENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 9 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
RUNDA JESIENNA
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 10 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 11 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 12
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 12 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 13
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 13 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 14
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 14 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 15
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 15 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 16
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 16 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 17
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 17 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Kolejka 18
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
Klasa A, Grupa I | 18 | ??? 1957 | ??? | ??? | ??? | ? : ? (?:?) |
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Unia Ząbkowice | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
9 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
10 | ??? | 18 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |