Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1989/1990: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 32 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec | [[Plik:Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) LOGO.JPG|thumb|250px|]] | ||
'''[[HASŁO W BUDOWIE]]''' | |||
== | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1989/1990 | ||
=ROZGRYWKI LIGOWE= | |||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=10%|M-ce | |||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|UWAGI | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|MISTRZ | |||
|- BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | |||
| ALIGN=center|II | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|III | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |- | ||
| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|Towimor Toruń | |||
| | | ALIGN=center|- | ||
| | |||
| | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Tychy | |||
|- | | ALIGN=center|- | ||
| | |||
|- | |||
| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | |||
| | | ALIGN=center|- | ||
|- | |||
|- BGCOLOR=#F08099 | |||
|- | | ALIGN=center|10 | ||
| | | ALIGN=LEFT|Stoczniowiec Gdańsk | ||
| ALIGN=center|SPADEK | |||
|9 | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |} | ||
==RUNDA ZASADNICZA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
= | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
= | |||
= | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
===TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH=4%|M-ce | ! WIDTH=4%|M-ce | ||
Linia 137: | Linia 322: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|99 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|107 | |||
| ALIGN=center|56 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|'''Zagłębie Sosnowiec''']] | |||
| ALIGN=center|'''18''' | |||
| ALIGN=center|'''25 ''' | |||
| ALIGN=center|'''12''' | |||
| ALIGN=center|'''1''' | |||
| ALIGN=center|'''5''' | |||
| ALIGN=center|'''91''' | |||
| ALIGN=center|'''54''' | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
| ALIGN=center|87 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|Towimor Toruń | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|75 | |||
| ALIGN=center|79 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|82 | |||
| ALIGN=center|77 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|Unia Oświęcim | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|59 | |||
| ALIGN=center|80 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Tychy | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|73 | |||
| ALIGN=center|84 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|Cracovia Kraków | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|76 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|95 | ||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=LEFT|Stoczniowiec Gdańsk | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|41 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|130 | ||
| ALIGN=center| | |} | ||
Runda zasadnicza | |||
Tabela | |||
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− | |||
1 Polonia Bytom 18 31 14 3 1 99 36 +63 | |||
2 Podhale Nowy Targ 18 28 13 2 3 107 56 +51 | |||
3 Zagłębie Sosnowiec 18 25 12 1 5 91 54 +37 | |||
4 GKS Katowice 18 18 7 4 7 75 87 -12 | |||
5 Towimor Toruń 18 18 8 2 8 75 79 -4 | |||
6 Naprzód Janów 18 17 8 1 9 82 77 +5 | |||
7 Unia Oświęcim 18 14 6 2 10 59 80 -21 | |||
8 GKS Tychy 18 14 6 2 10 73 84 -11 | |||
9 Cracovia 18 13 5 3 10 76 95 -19 | |||
10 Stoczniowiec Gdańsk 18 2 1 0 17 41 130 -89 | |||
==RUNDA GRUPOWA== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY GRUPOWEJ=== | |||
Grupa "Silniejsza" | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|20 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|21 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|23 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=8%|Rozgr. | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=8%|wynik | |||
! WIDTH=5%|ter. 1 | |||
! WIDTH=5%|ter. 2 | |||
! WIDTH=5%|ter. 3 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|26 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[I Liga]] | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|'''? : ?''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|? : ? | ||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga]] | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[????]] (?) | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|Zagłębie Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
| ALIGN=center|? : ? | |||
|} | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|Polonia Bytom | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|146 | |||
| ALIGN=center|51 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)|'''Zagłębie Sosnowiec''']] | |||
| ALIGN=center|'''28''' | |||
| ALIGN=center|'''37''' | |||
| ALIGN=center|'''17''' | |||
| ALIGN=center|'''3''' | |||
| ALIGN=center|'''8''' | |||
| ALIGN=center|'''136''' | |||
| ALIGN=center|'''84''' | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|Podhale Nowy Targ | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|36 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=center|145 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|101 | ||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|Naprzód Janów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|27 | ||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|122 | |||
| ALIGN=center|118 | |||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|GKS Katowice | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|111 | |||
| ALIGN=center|146 | |||
|- BGCOLOR=# | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|Towimor Toruń | |||
| ALIGN=center|28 | |||
| ALIGN=center|24 | |||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN= | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|109 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|129 | ||
| | |} | ||
Grupa "Silniejsza" | |||
Tabela | |||
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− | |||
1 Polonia Bytom 28 47 21 5 2 146 51 +95 | |||
2 Zagłębie Sosnowiec 28 37 17 3 8 136 84 +52 | |||
3 Podhale Nowy Targ 28 36 17 2 9 145 101 +44 | |||
4 Naprzód Janów 28 27 13 1 14 122 118 +4 | |||
5 GKS Katowice 28 26 11 4 13 111 146 -35 | |||
6 Towimor Toruń 28 24 10 4 14 109 129 | |||
Grupa "Słabsza" | |||
Tabela | |||
Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− | |||
7 Cracovia 30 33 15 3 12 167 141 +26 | |||
8 GKS Tychy 30 28 12 4 14 145 146 +9 | |||
9 Unia Oświęcim 30 24 10 4 16 111 134 -23 | |||
10 Stoczniowiec Gdańsk 30 6 6 2 26 76 228 -152 | |||
==RUNDA PLAY OFF== | |||
===ROZGRYWKI RUNDY PLAY OFF=== | |||
Play-off | |||
Ćwierćfinały | |||
Polonia Bytom - GKS Tychy 2-0 6:3, 4:3 | |||
Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 2-1 5:1, 2:6, 6:3 | |||
Podhale Nowy Targ - Towimor Toruń 2-0 6:0, 5:3 | |||
Naprzód Janów - GKS Katowice 2-1 1:3, 5:3, 6:3 | |||
Półfinały | |||
Polonia Bytom - Naprzód Janów 2-0 10:2, 7:1 | |||
Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 2-0 3:2, 5:2 | |||
Mecze o miejsca 5-8 | |||
GKS Katowice - GKS Tychy 2-0 7:6, 5:3 | |||
Towimor Toruń - Cracovia 2-0 2:5, 2:14 | |||
Mecz o 7. miejsce | |||
Towimor Toruń - GKS Tychy 1-0 6:3 | |||
Mecz o 5. miejsce | |||
Cracovia - GKS Katowice 1-0 4:3 | |||
Mecz o 3. miejsce | |||
Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów 1-0 7:3 | |||
Finał | |||
Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ 1-0 3:0[6] | |||
Baraż o utrzymanie | |||
Unia Oświęcim - Stoczniowiec Gdańsk 2-0 12:0, 7:2 | |||
Spadek: Stoczniowiec Gdańsk | |||
=ROZGRYWKI PP= | |||
=KADRA= | |||
| | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec - sezony hokeja na lodzie|Sezon 1989/1990]] |
Aktualna wersja na dzień 14:02, 8 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1989/1990
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | UWAGI |
---|---|---|
1 | Polonia Bytom | MISTRZ |
2 | Podhale Nowy Targ | II |
3 | Zagłębie Sosnowiec | III |
4 | Naprzód Janów | - |
5 | Cracovia Kraków | - |
6 | GKS Katowice | - |
7 | Towimor Toruń | - |
8 | GKS Tychy | - |
9 | Unia Oświęcim | - |
10 | Stoczniowiec Gdańsk | SPADEK |
RUNDA ZASADNICZA
ROZGRYWKI RUNDY ZASADNICZEJ
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 1 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 2 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 3 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 4 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 5 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 6 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 7 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 8 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 9 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 10 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 11 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 12 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 13 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 14 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 15 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 16 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 17 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 18 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
TABELA KOŃCOWA RUNDY ZASADNICZEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 18 | 31 | 14 | 3 | 1 | 99 | 36 |
2 | Podhale Nowy Targ | 18 | 28 | 13 | 2 | 3 | 107 | 56 |
3 | Zagłębie Sosnowiec | 18 | 25 | 12 | 1 | 5 | 91 | 54 |
4 | GKS Katowice | 18 | 18 | 7 | 4 | 7 | 75 | 87 |
5 | Towimor Toruń | 18 | 18 | 8 | 2 | 8 | 75 | 79 |
6 | Naprzód Janów | 18 | 17 | 8 | 1 | 9 | 82 | 77 |
7 | Unia Oświęcim | 18 | 14 | 6 | 2 | 10 | 59 | 80 |
8 | GKS Tychy | 18 | 14 | 6 | 2 | 10 | 73 | 84 |
9 | Cracovia Kraków | 18 | 13 | 5 | 3 | 10 | 76 | 95 |
10 | Stoczniowiec Gdańsk | 18 | 2 | 1 | 0 | 17 | 41 | 130 |
Runda zasadnicza Tabela Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− 1 Polonia Bytom 18 31 14 3 1 99 36 +63 2 Podhale Nowy Targ 18 28 13 2 3 107 56 +51 3 Zagłębie Sosnowiec 18 25 12 1 5 91 54 +37 4 GKS Katowice 18 18 7 4 7 75 87 -12 5 Towimor Toruń 18 18 8 2 8 75 79 -4 6 Naprzód Janów 18 17 8 1 9 82 77 +5 7 Unia Oświęcim 18 14 6 2 10 59 80 -21 8 GKS Tychy 18 14 6 2 10 73 84 -11 9 Cracovia 18 13 5 3 10 76 95 -19 10 Stoczniowiec Gdańsk 18 2 1 0 17 41 130 -89
RUNDA GRUPOWA
ROZGRYWKI RUNDY GRUPOWEJ
Grupa "Silniejsza"
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 19 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 20 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 21 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 22 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 23 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | ter. 1 | ter. 2 | ter. 3 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 24 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 25 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 26 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 27 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
I Liga | 28 | ??? ???? (?) | ? | Zagłębie Sosnowiec | ??? | ? : ? | ? : ? | ? : ? | ? : ? |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polonia Bytom | 28 | 47 | 21 | 5 | 2 | 146 | 51 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 28 | 37 | 17 | 3 | 8 | 136 | 84 |
3 | Podhale Nowy Targ | 28 | 36 | 17 | 2 | 9 | 145 | 101 |
4 | Naprzód Janów | 28 | 27 | 13 | 1 | 14 | 122 | 118 |
5 | GKS Katowice | 28 | 26 | 11 | 4 | 13 | 111 | 146 |
6 | Towimor Toruń | 28 | 24 | 10 | 4 | 14 | 109 | 129 |
Grupa "Silniejsza" Tabela Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− 1 Polonia Bytom 28 47 21 5 2 146 51 +95 2 Zagłębie Sosnowiec 28 37 17 3 8 136 84 +52 3 Podhale Nowy Targ 28 36 17 2 9 145 101 +44 4 Naprzód Janów 28 27 13 1 14 122 118 +4 5 GKS Katowice 28 26 11 4 13 111 146 -35 6 Towimor Toruń 28 24 10 4 14 109 129
Grupa "Słabsza" Tabela Lp. Zespół M Pkt W R P G+ G− +/− 7 Cracovia 30 33 15 3 12 167 141 +26 8 GKS Tychy 30 28 12 4 14 145 146 +9 9 Unia Oświęcim 30 24 10 4 16 111 134 -23 10 Stoczniowiec Gdańsk 30 6 6 2 26 76 228 -152
RUNDA PLAY OFF
ROZGRYWKI RUNDY PLAY OFF
Play-off Ćwierćfinały Polonia Bytom - GKS Tychy 2-0 6:3, 4:3 Zagłębie Sosnowiec - Cracovia 2-1 5:1, 2:6, 6:3 Podhale Nowy Targ - Towimor Toruń 2-0 6:0, 5:3 Naprzód Janów - GKS Katowice 2-1 1:3, 5:3, 6:3 Półfinały Polonia Bytom - Naprzód Janów 2-0 10:2, 7:1 Podhale Nowy Targ - Zagłębie Sosnowiec 2-0 3:2, 5:2 Mecze o miejsca 5-8 GKS Katowice - GKS Tychy 2-0 7:6, 5:3 Towimor Toruń - Cracovia 2-0 2:5, 2:14 Mecz o 7. miejsce Towimor Toruń - GKS Tychy 1-0 6:3 Mecz o 5. miejsce Cracovia - GKS Katowice 1-0 4:3 Mecz o 3. miejsce Zagłębie Sosnowiec - Naprzód Janów 1-0 7:3 Finał Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ 1-0 3:0[6] Baraż o utrzymanie Unia Oświęcim - Stoczniowiec Gdańsk 2-0 12:0, 7:2
Spadek: Stoczniowiec Gdańsk