Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024 (kolejka 9) 24.09.2023: Różnice pomiędzy wersjami
(Utworzono nową stronę "==SPRAWOZDANIE== {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice<br>1:2 (1:0)''' |- | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> Za…") |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]] - [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]]<br>1:3 (1:1)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024|Sezon 2023/2024]] – I Liga - Kolejka | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024|Sezon 2023/2024]] – I Liga - Kolejka 9: [[24 września]] [[2023]] (niedziela, godz. 18:00), '''[[Sosnowiec]]''', [[Stadion Ludowy (Sosnowiec)|'''Stadion Ludowy''']], (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: | Sędziowie: Paweł Malec (Łódź) - Michał Gajda (Łódź), Jakub Jankowski (Łódź). Techniczny: Paweł Pskit (Łódź), VAR: Wojciech Myć (Lublin), AVAR: Szymon Łężny (Kluczbork) | ||
----- | ----- | ||
{{gol}} ''' 0: | {{gol}} ''' 0:1 ''' Kacper Karasek 7'<br> | ||
{{gol}} ''' | {{gol}} ''' 1:1 ''' [[Kamil Biliński]] 15'<br> | ||
{{gol}} ''' | {{gol}} ''' 1:2 ''' Maciej Ambrosiewicz 62'<br> | ||
{{gol}} ''' 1:3 ''' Jakub Branecki 83'<br> | |||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
33. [[Mateusz Kos]]<br> | |||
77. [[Konrad Wrzesiński]]<br> | |||
27. [[Dominik Jończy]]<br> | |||
29. [[Maksymilian Rozwandowicz]]<br> | |||
2. [[Ołeksij Bykow]]<br> | |||
19. [[Marcel Ziemann]]<br> | |||
95. [[Nikodem Zielonka]] (66' 88. [[Adrian Troć]])<br> | |||
55. [[Meik Karwot]] (79' 18. [[Dean Guezen]] {{Zk}}85')<br> | |||
14. [[Sebastian Bonecki]]<br> | |||
17. [[Joel Valencia]] (87' 28. [[Kamil Bębenek]])<br> | |||
9. [[Kamil Biliński]] (78' 11. [[Marek Fabry]])<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[Artur Derbin]] | Trener: [[Artur Derbin]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|'''BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA''']] | ||
----- | ----- | ||
1. Tomasz Loska<br> | |||
17. Taras Zawijśkyj (90+3' 88. Tomas Poznar)<br> | |||
3. Arkadiusz Kasperkiewicz<br> | |||
23. Lukas Spendlhofer<br> | |||
21. Damian Hilbrycht<br> | |||
10. Adam Radwański {{Zk}}26' (84' 90. Jakub Nowakowski {{Zk}}90+5')<br> | |||
8. Andrij Dombrowśkyj<br> | |||
28. Maciej Ambrosiewicz<br> | |||
24. Kacper Karasek (75' 53. Andrzej Trubeha)<br> | |||
14. Artem Polarus (46' 7. Morgan Faßbender)<br> | |||
9. Jakub Branecki {{Zk}}90' (90+3' 25. Arkadiusz Morąg)<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Mariusz Lewandowski | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 28: | Linia 51: | ||
|- | |- | ||
|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | |[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|'''Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza''']] | ||
|} | |} | ||
==POZOSTAŁE MECZE | ==POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 44: | Linia 67: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[22 września]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[22 września]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[22 września]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 5:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[23 września]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:0 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[23 września]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MOTOR LUBLIN|Motor Lublin ]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:4 ''' (0:2) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[23 września]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA WARSZAWA|Polonia Warszawa]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|''' : ''' (:) | | ALIGN=center|''' 4:1 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[]] [[2023]] | | ALIGN=center|[[24 września]] [[2023]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center|''' :''' (:) | | ALIGN=center|''' 1:2 ''' (0:1) | ||
|} | |} | ||
==TABELA PO | ==TABELA PO 9 KOLEJCE== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 122: | Linia 145: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK ŁĘCZNA|Górnik Łęczna]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MOTOR LUBLIN|Motor Lublin ]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA PŁOCK|Wisła Płock]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# LECHIA GDAŃSK|Lechia Gdańsk]] (s) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# BRUK-BET TERMALICA NIECIECZA|Bruk-Bet Termalica Nieciecza]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WISŁA KRAKÓW|Wisła Kraków]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|12 | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ZNICZ PRUSZKÓW|Znicz Pruszków]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|13 | | ALIGN=center|13 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|16 | | ALIGN=center|16 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# POLONIA WARSZAWA|Polonia Warszawa]] (b) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|17 | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STAL RZESZÓW|Stal Rzeszów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|22 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2023/2024|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 16:20, 21 paź 2023
SPRAWOZDANIE
Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1:3 (1:1) |
---|
Sezon 2023/2024 – I Liga - Kolejka 9: 24 września 2023 (niedziela, godz. 18:00), Sosnowiec, Stadion Ludowy, (widzów: ???) Sędziowie: Paweł Malec (Łódź) - Michał Gajda (Łódź), Jakub Jankowski (Łódź). Techniczny: Paweł Pskit (Łódź), VAR: Wojciech Myć (Lublin), AVAR: Szymon Łężny (Kluczbork) 0:1 Kacper Karasek 7' |
33. Mateusz Kos
77. Konrad Wrzesiński
27. Dominik Jończy
29. Maksymilian Rozwandowicz
2. Ołeksij Bykow
19. Marcel Ziemann
95. Nikodem Zielonka (66' 88. Adrian Troć)
55. Meik Karwot (79' 18. Dean Guezen 85')
14. Sebastian Bonecki
17. Joel Valencia (87' 28. Kamil Bębenek)
9. Kamil Biliński (78' 11. Marek Fabry)
Trener: Artur Derbin
1. Tomasz Loska
17. Taras Zawijśkyj (90+3' 88. Tomas Poznar)
3. Arkadiusz Kasperkiewicz
23. Lukas Spendlhofer
21. Damian Hilbrycht
10. Adam Radwański 26' (84' 90. Jakub Nowakowski 90+5')
8. Andrij Dombrowśkyj
28. Maciej Ambrosiewicz
24. Kacper Karasek (75' 53. Andrzej Trubeha)
14. Artem Polarus (46' 7. Morgan Faßbender)
9. Jakub Branecki 90' (90+3' 25. Arkadiusz Morąg)
Trener: Mariusz Lewandowski
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
POZOSTAŁE MECZE 9 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 22 września 2023 | Miedź Legnica | Odra Opole | 1:2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 22 września 2023 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | Górnik Łęczna | 1:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 22 września 2023 | Lechia Gdańsk | GKS Katowice | 5:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 23 września 2023 | Chrobry Głogów | Arka Gdynia | 1:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 23 września 2023 | Motor Lublin | Wisła Kraków | 1:4 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 23 września 2023 | Resovia | Polonia Warszawa | 1:1 (1:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 24 września 2023 | Wisła Płock | GKS Tychy | 4:1 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 9 | 24 września 2023 | Znicz Pruszków | Stal Rzeszów | 1:2 (0:1) |
TABELA PO 9 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Odra Opole | 9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 15 | 6 |
2 | Górnik Łęczna | 9 | 19 | 5 | 4 | 0 | 12 | 5 |
3 | GKS Tychy | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 12 | 11 |
4 | Motor Lublin (b) | 9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 12 | 12 |
5 | Wisła Płock (s) | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 15 | 10 |
6 | Miedź Legnica (s) | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 14 | 10 |
7 | Lechia Gdańsk (s) | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 16 | 12 |
8 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 19 | 14 |
9 | GKS Katowice | 9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 15 | 11 |
10 | Wisła Kraków | 9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 17 | 12 |
11 | Arka Gdynia | 9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 12 | 15 |
12 | Znicz Pruszków (b) | 9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 6 | 8 |
13 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 9 | 9 | 1 | 6 | 2 | 9 | 12 |
14 | Resovia | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 6 | 17 |
15 | Zagłębie Sosnowiec | 9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 11 | 13 |
16 | Polonia Warszawa (b) | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 14 | 18 |
17 | Stal Rzeszów | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 12 | 18 |
18 | Chrobry Głogów | 9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 9 | 22 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK