Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 19 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
'''Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934''' | '''Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934''' | ||
==TABELA KOŃCOWA== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|- | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=LEFT|[[???]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
| ALIGN=center|?? | |||
|} | |||
==RUNDA I== | ==RUNDA I== | ||
===Kolejka 1=== | ===Kolejka 1=== | ||
Linia 52: | Linia 161: | ||
| ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[15 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SMP Porąbka]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|pauza | | ALIGN=center|pauza | ||
|} | |} | ||
===Kolejka 2=== | ===Kolejka 2=== | ||
Linia 70: | Linia 177: | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 78: | Linia 185: | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 87: | Linia 194: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 96: | Linia 203: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
Linia 103: | Linia 210: | ||
| ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | | ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|[[22 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Brygada]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 3=== | ===Kolejka 3=== | ||
Linia 118: | Linia 232: | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SMP Porąbka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TUR]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orlęta]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=center|[[29 kwietnia]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 4=== | ===Kolejka 4=== | ||
Linia 174: | Linia 286: | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TUR]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orlęta]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SMP Porąbka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|[[6 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Gołonóg]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 5=== | ===Kolejka 5=== | ||
Linia 230: | Linia 340: | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orlęta]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SMP Porąbka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TUR]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|[[10 maja]] [[1934]] (cz) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 6=== | ===Kolejka 6=== | ||
Linia 285: | Linia 394: | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TUR]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SMP Porąbka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orlęta]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|[[13 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Makabi Dąbrowa]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 7=== | ===Kolejka 7=== | ||
Linia 340: | Linia 448: | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orlęta]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SMP Porąbka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TUR]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|[[21 maja]] [[1934]] (pn) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Naprzód]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 8=== | ===Kolejka 8=== | ||
Linia 395: | Linia 502: | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SMP Porąbka]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orlęta]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|[[27 maja]] [[1934]] (n) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[TUR]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
===Kolejka 9=== | ===Kolejka 9=== | ||
Linia 450: | Linia 556: | ||
! WIDTH=11%|wynik | ! WIDTH=11%|wynik | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] ( | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Brygada Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Naprzód]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[RKS Gołonóg]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Makabi Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[Orzeł Dąbrowa]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[Klasa | | ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | ||
| ALIGN=center|??? | | ALIGN=center|??? | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[TUR]] | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[SMP Porąbka]] | ||
| ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | | ALIGN=center|'''? : ?''' (?:?) | ||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa C (Sosnowiec), (4)]] | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|[[31 maja]] [[1934]] (cz) | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|[[Orlęta]] | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Sezon|1934]] | |||
[[Kategoria: Klasa C|1934]] | |||
[[Kategoria: KOZPN|1934]] | |||
[[ | |||
[[ | |||
[[ |
Aktualna wersja na dzień 19:50, 4 lip 2022
Piłka nożna: Klasa C, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1934
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
2 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
3 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
4 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
5 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
6 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
7 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
8 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
9 | ??? | - | ? | ? | ? | ? | ?? | ?? |
RUNDA I
Kolejka 1
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orzeł Dąbrowa | TUR | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Ząbkowice | Makabi | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Naprzód | Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orlęta | Brygada | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 1 | 15 kwietnia 1934 (n) | ??? | SMP Porąbka | - | pauza |
Kolejka 2
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Gołonóg | Orlęta | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Makabi | Naprzód | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | TUR | Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | SMP Porąbka | Orzeł Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 2 | 22 kwietnia 1934 (n) | ??? | Brygada | - | pauza |
Kolejka 3
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Ząbkowice | SMP Porąbka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Naprzód | TUR | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orlęta | Makabi | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Brygada | Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 3 | 29 kwietnia 1934 (n) | ??? | Orzeł Dąbrowa | - | pauza |
Kolejka 4
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Makabi | Brygada | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | TUR | Orlęta | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | SMP Porąbka | Naprzód | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Orzeł Dąbrowa | Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 4 | 6 maja 1934 (n) | ??? | Gołonóg | - | pauza |
Kolejka 5
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Naprzód | Orzeł Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Orlęta | SMP Porąbka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Brygada | TUR | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | ??? | Gołonóg | Makabi | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 5 | 10 maja 1934 (cz) | - | Ząbkowice | - | pauza |
Kolejka 6
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | TUR | RKS Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | SMP Porąbka | Brygada Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Orzeł Dąbrowa | Orlęta | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Ząbkowice | Naprzód | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 6 | 13 maja 1934 (n) | ??? | Makabi Dąbrowa | - | pauza |
Kolejka 7
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | Orlęta | Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | Brygada Strzemieszyce | Orzeł Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | RKS Gołonóg | SMP Porąbka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | ??? | Makabi Dąbrowa | TUR | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 7 | 21 maja 1934 (pn) | - | Naprzód | - | pauza |
Kolejka 8
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | SMP Porąbka | Makabi Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Orzeł Dąbrowa | RKS Gołonóg | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Ząbkowice | Brygada Strzemieszyce | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | Naprzód | Orlęta | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 8 | 27 maja 1934 (n) | ??? | TUR | - | pauza |
Kolejka 9
Rozgrywki (poziom) | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | Brygada Strzemieszyce | Naprzód | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 cz) | ??? | RKS Gołonóg | Ząbkowice | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | Makabi Dąbrowa | Orzeł Dąbrowa | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | ??? | TUR | SMP Porąbka | ? : ? (?:?) |
Klasa C (Sosnowiec), (4) | 9 | 31 maja 1934 (cz) | - | Orlęta | - | pauza |