Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
(Nie pokazano 3 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966 | Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966 | ||
===Kolejka 10=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|[[???]] | |||
| ALIGN=center|'''? : ?''' | |||
|} | |||
===Kolejka 11=== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=14%|Rozgrywki | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=17%|data | |||
! WIDTH=7%|godz. | |||
! WIDTH=23%|gospodarze | |||
! WIDTH=23%|goście | |||
! WIDTH=12%|wynik | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | |||
| ALIGN=center|[[CKS Czeladź|CKS III Czeladź]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 5''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Polonia Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Klimontów]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 5''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[LZS Koziegłowy]] | |||
| ALIGN=center|[[Włókniarz Zawiercie|Włókniarz II Zawiercie]] | |||
| ALIGN=center|'''2 : 6''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[AKS Niwka|AKS Górnik Niwka]] | |||
| ALIGN=center|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 1''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Stal Poręba|Stal II Poręba]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' | |||
|- | |||
| ALIGN=center|[[Klasa B]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|[[???]] [[???]] (?) | |||
| ALIGN=center|??? | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | |||
| ALIGN=center|[[Górnik Kazimierz]] | |||
| ALIGN=center|'''6 : 0''' | |||
|} | |||
==TABELA PO I RUNDZIE== | ==TABELA PO I RUNDZIE== | ||
Linia 24: | Linia 158: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|65 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[AKS Górnik Niwka]] | | ALIGN=LEFT|[[AKS Niwka|AKS Górnik Niwka]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[RKS Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|54 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
Linia 53: | Linia 187: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Wojkowice|Górnik II Wojkowice]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|45 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|31 | ||
|- | |- | ||
Linia 64: | Linia 198: | ||
| ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS III Czeladź]] | | ALIGN=LEFT|[[CKS Czeladź|CKS III Czeladź]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|46 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|36 | ||
|- | |- | ||
Linia 75: | Linia 209: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba|Stal II Poręba]] | | ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba|Stal II Poręba]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|43 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
|- | |- | ||
Linia 86: | Linia 220: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Piaski|Górnik II Piaski]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|42 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|34 | ||
|- | |- | ||
Linia 97: | Linia 231: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Klimontów]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|32 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|48 | ||
|- | |- | ||
Linia 108: | Linia 242: | ||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Koziegłowy]] | | ALIGN=LEFT|[[LZS Koziegłowy]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|40 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|51 | ||
|- | |- | ||
Linia 119: | Linia 253: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|25 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|52 | ||
|- | |- | ||
Linia 130: | Linia 264: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | | ALIGN=LEFT|[[Orzeł Bobrowniki]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|50 | ||
|- | |- | ||
Linia 141: | Linia 275: | ||
| ALIGN=LEFT|[[Górnik Kazimierz]] | | ALIGN=LEFT|[[Górnik Kazimierz]] | ||
| ALIGN=center|11 | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|63 | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria: Tenis stołowy]] | [[Kategoria: Tenis stołowy]] |
Aktualna wersja na dzień 20:56, 27 cze 2022
Tenis stołowy: Klasa B (M) - Sezon 1965/1966
Kolejka 10
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Klasa B | 10 | ??? ??? (?) | ??? | ??? | ??? | ? : ? |
Kolejka 11
Rozgrywki | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Górnik II Piaski | CKS III Czeladź | 6 : 5 |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Polonia Sosnowiec | Górnik Klimontów | 3 : 5 |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | LZS Koziegłowy | Włókniarz II Zawiercie | 2 : 6 |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | AKS Górnik Niwka | Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 6 : 1 |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Górnik II Wojkowice | Stal II Poręba | 6 : 0 |
Klasa B | 11 | ??? ??? (?) | ??? | Górnik II Wojkowice | Górnik Kazimierz | 6 : 0 |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | MPkt + | MPkt - |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Włókniarz II Zawiercie | 11 | 11 | 11 | 0 | 0 | 65 | 9 |
2 | AKS Górnik Niwka | 11 | 9 | 9 | 0 | 2 | 42 | 20 |
3 | Zagłębie Dąbrowa Górnicza|Zagłębie II Dąbrowa Górnicza | 11 | 8 | 8 | 0 | 3 | 54 | 31 |
4 | Górnik II Wojkowice | 11 | 7 | 7 | 0 | 4 | 45 | 31 |
5 | CKS III Czeladź | 11 | 7 | 7 | 0 | 4 | 46 | 36 |
6 | Stal II Poręba | 11 | 6 | 6 | 0 | 5 | 43 | 32 |
7 | Górnik II Piaski | 11 | 6 | 6 | 0 | 5 | 42 | 34 |
8 | Górnik Klimontów | 11 | 4 | 4 | 0 | 7 | 32 | 48 |
9 | LZS Koziegłowy | 11 | 4 | 4 | 0 | 7 | 40 | 51 |
10 | Polonia Sosnowiec | 11 | 2 | 2 | 0 | 9 | 25 | 52 |
11 | Orzeł Bobrowniki | 11 | 2 | 2 | 0 | 9 | 12 | 50 |
12 | Górnik Kazimierz | 11 | 0 | 0 | 0 | 11 | 2 | 63 |