Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2003/2004: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
(Nie pokazano 1 pośredniej wersji utworzonej przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 325: | Linia 325: | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center|22 | | ALIGN=center|22 | ||
|} | |||
==RUNDA II== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=6%|kolejka | |||
! WIDTH=18%|data | |||
! WIDTH=5%|godz. | |||
! WIDTH=20%|gospodarze | |||
! WIDTH=20%|goście | |||
! WIDTH=6%|wynik | |||
! WIDTH=4%|set 1 | |||
! WIDTH=4%|set 2 | |||
! WIDTH=4%|set 3 | |||
! WIDTH=4%|set 4 | |||
! WIDTH=4%|set 5 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|10 | |||
| ALIGN=center|06.12.2003 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|pauza | |||
| ALIGN=center|'''''' | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|13.12.2003 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|GAUDIA Trzebnica | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-18 | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|15-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|12 | |||
| ALIGN=center|20.12.2003 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|OLIMPIA Jawor | |||
| ALIGN=center|'''3 : 2''' | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|25-16 | |||
| ALIGN=center|15-13 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|13 | |||
| ALIGN=center|07.01.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|LKS PTR Pszczyna | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|25-19 | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|25-22 | |||
| ALIGN=center|25-17 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|10.01.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|ORZEŁ Kozy | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|25-27 | |||
| ALIGN=center|22-25 | |||
| ALIGN=center|19-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|17.01.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|GWARDIA II Wrocław | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 0''' | |||
| ALIGN=center|25-13 | |||
| ALIGN=center|26-24 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|21.01.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|POLONIA Świdnica | |||
| ALIGN=center|'''0 : 3''' | |||
| ALIGN=center|20-25 | |||
| ALIGN=center|24-26 | |||
| ALIGN=center|17-25 | |||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|24.01.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|MKS BESKID Andrychów | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''3 : 1''' | |||
| ALIGN=center|27-25 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|21-25 | |||
| ALIGN=center|25-15 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|- | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|30.01.2004 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|[[Płomień Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|[[SMS PZPS Sosnowiec|SMS PZPS II Sosnowiec]] | |||
| ALIGN=center|'''1 : 3''' | |||
| ALIGN=center|23-25 | |||
| ALIGN=center|25-20 | |||
| ALIGN=center|18-25 | |||
| ALIGN=center|25-27 | |||
| ALIGN=center|- | |||
|} | |} | ||
Aktualna wersja na dzień 16:57, 4 kwi 2022
ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA KOBIET GRUPA 2
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Pszczyna | 16 | 30 | 14 | 2 | 45 | 20 |
2 | POLONIA Świdnica | 16 | 29 | 13 | 3 | 44 | 18 |
3 | OLIMPIA Jawor | 16 | 26 | 10 | 6 | 38 | 23 |
4 | GWARDIA II Wrocław | 16 | 25 | 9 | 7 | 31 | 28 |
5 | Płomień Sosnowiec | 16 | 24 | 8 | 8 | 30 | 32 |
6 | BESKID Andrychów | 16 | 23 | 7 | 9 | 32 | 33 |
7 | ORZEŁ Kozy | 16 | 21 | 5 | 11 | 25 | 38 |
8 | SMS PZPS II Sosnowiec | 16 | 21 | 5 | 11 | 23 | 40 |
9 | GAUDIA Trzebnica | 16 | 17 | 1 | 15 | 12 | 46 |
RUNDA I
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 04.10.2003 | Płomień Sosnowiec | pauza | ' | - | - | - | - | - | |
2 | 11.10.2003 | Płomień Sosnowiec | GAUDIA Trzebnica | 3 : 1 | 25-23 | 11-25 | 25-22 | 25-11 | - | |
3 | 18.10.2003 | OLIMPIA Jawor | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-13 | 25-13 | 25-22 | - | - | |
4 | 25.10.2003 | Płomień Sosnowiec | LKS PTR Pszczyna | 3 : 1 | 25-23 | 17-25 | 25-19 | 25-10 | - | |
5 | 31.10.2003 | ORZEŁ Kozy | Płomień Sosnowiec | 2 : 3 | 16-25 | 25-20 | 21-25 | 25-19 | 18-20 | |
6 | 08.11.2003 | Płomień Sosnowiec | GWARDIA II Wrocław | 3 : 0 | 29-27 | 25-19 | 25-19 | - | - | |
7 | 15.11.2003 | POLONIA Świdnica | Płomień Sosnowiec | 3 : 2 | 25-20 | 25-27 | 19-25 | 26-24 | 15-9 | |
8 | 22.11.2003 | Płomień Sosnowiec | MKS BESKID Andrychów | 3 : 1 | 20-25 | 25-20 | 25-21 | 25-21 | - | |
9 | 29.11.2003 | SMS PZPS II Sosnowiec | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 21-25 | 20-25 | 15-25 | - | - |
TABELA PO I RUNDZIE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | P | Sety (+) | Sety (-) |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LKS Pszczyna | 8 | 15 | 7 | 2 | 22 | 9 |
2 | POLONIA Świdnica | 8 | 14 | 6 | 2 | 22 | 10 |
3 | Płomień Sosnowiec | 8 | 14 | 6 | 2 | 20 | 11 |
4 | OLIMPIA Jawor | 8 | 12 | 4 | 4 | 16 | 12 |
5 | BESKID Andrychów | 8 | 12 | 4 | 4 | 15 | 15 |
6 | GWARDIA II Wrocław | 8 | 12 | 4 | 4 | 14 | 17 |
7 | ORZEŁ Kozy | 8 | 10 | 2 | 6 | 12 | 21 |
8 | SMS PZPS II Sosnowiec | 8 | 10 | 2 | 6 | 10 | 21 |
9 | GAUDIA Trzebnica | 8 | 9 | 1 | 7 | 7 | 22 |
RUNDA II
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 06.12.2003 | Płomień Sosnowiec | pauza | ' | - | - | - | - | - | |
11 | 13.12.2003 | GAUDIA Trzebnica | Płomień Sosnowiec | 1 : 3 | 25-18 | 18-25 | 17-25 | 15-25 | - | |
12 | 20.12.2003 | Płomień Sosnowiec | OLIMPIA Jawor | 3 : 2 | 25-17 | 21-25 | 18-25 | 25-16 | 15-13 | |
13 | 07.01.2004 | LKS PTR Pszczyna | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 25-19 | 20-25 | 25-22 | 25-17 | - | |
14 | 10.01.2004 | Płomień Sosnowiec | ORZEŁ Kozy | 1 : 3 | 25-20 | 25-27 | 22-25 | 19-25 | - | |
15 | 17.01.2004 | GWARDIA II Wrocław | Płomień Sosnowiec | 3 : 0 | 25-13 | 26-24 | 25-15 | - | - | |
16 | 21.01.2004 | Płomień Sosnowiec | POLONIA Świdnica | 0 : 3 | 20-25 | 24-26 | 17-25 | - | - | |
17 | 24.01.2004 | MKS BESKID Andrychów | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 27-25 | 25-20 | 21-25 | 25-15 | - | |
18 | 30.01.2004 | Płomień Sosnowiec | SMS PZPS II Sosnowiec | 1 : 3 | 23-25 | 25-20 | 18-25 | 25-27 | - |
PLAY OFF
O MIEJSCA 5-8 (DO 3 ZWYCIĘSTW)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | BILANS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14.02.2004 | Płomień Sosnowiec | GAUDIA Trzebnica | 3 : 0 | 25-16 | 27-25 | 25-13 | - | - | 1:0 | |
2 | 15.02.2004 | Płomień Sosnowiec | GAUDIA Trzebnica | 3 : 1 | 25-17 | 27-25 | 24-26 | 25-16 | - | 2:0 | |
3 | 21.02.2004 | GAUDIA Trzebnica | Płomień Sosnowiec | 0 : 3 | 16-25 | 20-25 | 20-25 | - | - | 0:3 |
O MIEJSCA 5-6 (DO 2 ZWYCIĘSTW)
kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik | set 1 | set 2 | set 3 | set 4 | set 5 | BILANS |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 14.03.2004 | Płomień Sosnowiec | BESKID Andrychów | 0 : 3 | 23-25 | 18-25 | 23-25 | - | - | 0:1 | |
2 | 21.03.2004 | BESKID Andrychów | Płomień Sosnowiec | 3 : 1 | 22-25 | 25-22 | 25-22 | 25-22 | - | 2:0 |