Płomień Sosnowiec (piłka siatkowa kobiet) - Sezon 2003/2004

Z WikiZagłębie
Skocz do: nawigacji, wyszukiwania

Spis treści

ROZGRYWKI LIGOWE - II LIGA KOBIET GRUPA 2

TABELA KOŃCOWA

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P Sety (+) Sety (-)
1 LKS Pszczyna 16 30 14 2 45 20
2 POLONIA Świdnica 16 29 13 3 44 18
3 OLIMPIA Jawor 16 26 10 6 38 23
4 GWARDIA II Wrocław 16 25 9 7 31 28
5 Płomień Sosnowiec 16 24 8 8 30 32
6 BESKID Andrychów 16 23 7 9 32 33
7 ORZEŁ Kozy 16 21 5 11 25 38
8 SMS PZPS II Sosnowiec 16 21 5 11 23 40
9 GAUDIA Trzebnica 16 17 1 15 12 46

RUNDA I

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
1 04.10.2003 Płomień Sosnowiec pauza ' - - - - -
2 11.10.2003 Płomień Sosnowiec GAUDIA Trzebnica 3 : 1 25-23 11-25 25-22 25-11 -
3 18.10.2003 OLIMPIA Jawor Płomień Sosnowiec 3 : 0 25-13 25-13 25-22 - -
4 25.10.2003 Płomień Sosnowiec LKS PTR Pszczyna 3 : 1 25-23 17-25 25-19 25-10 -
5 31.10.2003 ORZEŁ Kozy Płomień Sosnowiec 2 : 3 16-25 25-20 21-25 25-19 18-20
6 08.11.2003 Płomień Sosnowiec GWARDIA II Wrocław 3 : 0 29-27 25-19 25-19 - -
7 15.11.2003 POLONIA Świdnica Płomień Sosnowiec 3 : 2 25-20 25-27 19-25 26-24 15-9
8 22.11.2003 Płomień Sosnowiec MKS BESKID Andrychów 3 : 1 20-25 25-20 25-21 25-21 -
9 29.11.2003 SMS PZPS II Sosnowiec Płomień Sosnowiec 0 : 3 21-25 20-25 15-25 - -

TABELA PO I RUNDZIE

M-ce Nazwa klubu M Pkt Z P Sety (+) Sety (-)
1 LKS Pszczyna 8 15 7 2 22 9
2 POLONIA Świdnica 8 14 6 2 22 10
3 Płomień Sosnowiec 8 14 6 2 20 11
4 OLIMPIA Jawor 8 12 4 4 16 12
5 BESKID Andrychów 8 12 4 4 15 15
6 GWARDIA II Wrocław 8 12 4 4 14 17
7 ORZEŁ Kozy 8 10 2 6 12 21
8 SMS PZPS II Sosnowiec 8 10 2 6 10 21
9 GAUDIA Trzebnica 8 9 1 7 7 22

RUNDA II

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5
10 06.12.2003 Płomień Sosnowiec pauza ' - - - - -
11 13.12.2003 GAUDIA Trzebnica Płomień Sosnowiec 1 : 3 25-18 18-25 17-25 15-25 -
12 20.12.2003 Płomień Sosnowiec OLIMPIA Jawor 3 : 2 25-17 21-25 18-25 25-16 15-13
13 07.01.2004 LKS PTR Pszczyna Płomień Sosnowiec 3 : 1 25-19 20-25 25-22 25-17 -
14 10.01.2004 Płomień Sosnowiec ORZEŁ Kozy 1 : 3 25-20 25-27 22-25 19-25 -
15 17.01.2004 GWARDIA II Wrocław Płomień Sosnowiec 3 : 0 25-13 26-24 25-15 - -
16 21.01.2004 Płomień Sosnowiec POLONIA Świdnica 0 : 3 20-25 24-26 17-25 - -
17 24.01.2004 MKS BESKID Andrychów Płomień Sosnowiec 3 : 1 27-25 25-20 21-25 25-15 -
18 30.01.2004 Płomień Sosnowiec SMS PZPS II Sosnowiec 1 : 3 23-25 25-20 18-25 25-27 -

PLAY OFF

O MIEJSCA 5-8 (DO 3 ZWYCIĘSTW)

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5 BILANS
1 14.02.2004 Płomień Sosnowiec GAUDIA Trzebnica 3 : 0 25-16 27-25 25-13 - - 1:0
2 15.02.2004 Płomień Sosnowiec GAUDIA Trzebnica 3 : 1 25-17 27-25 24-26 25-16 - 2:0
3 21.02.2004 GAUDIA Trzebnica Płomień Sosnowiec 0 : 3 16-25 20-25 20-25 - - 0:3

O MIEJSCA 5-6 (DO 2 ZWYCIĘSTW)

kolejka data godz. gospodarze goście wynik set 1 set 2 set 3 set 4 set 5 BILANS
1 14.03.2004 Płomień Sosnowiec BESKID Andrychów 0 : 3 23-25 18-25 23-25 - - 0:1
2 21.03.2004 BESKID Andrychów Płomień Sosnowiec 3 : 1 22-25 25-22 25-22 25-22 - 2:0
Nawigacja
Poznajemy Zagłębie Dąbrowskie
  • Projekt realizuje
  • Herb Zagłębia Dąbrowskiego