Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 01) 31.07.2021: Różnice pomiędzy wersjami
(Nie pokazano 16 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 1: | Linia 1: | ||
==SPRAWOZDANIE== | ==SPRAWOZDANIE== | ||
{| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | {| class="collapsible" width="100%" style="border:2px solid #000000; margin:0px;" cellspacing="0" cellpadding="5"| | ||
! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>1:1 (0:0)''' | ! style="font: 150% Verdana; color:black;" align="center" bgcolor="#808456" cellpadding="0" valign="top"|'''[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] - [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]<br>1:1 (0:0)''' | ||
|- | |- | ||
| style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | | style="border-top:2px solid #000000;" bgcolor="#d0d4a5"| <center> | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Sezon 2021/2022]] – I Liga - Kolejka 1: [[31 | [[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Sezon 2021/2022]] – I Liga - Kolejka 1: [[31 lipca]] [[2021]] (sobota, godz. 20:30), '''Gdynia''', '''Stadion ???''', (widzów: ???) | ||
----- | ----- | ||
Sędziowie: | Sędziowie: Radosław Trochimiuk (Ciechanów) - Jakub Wójcik (Warszawa), Dariusz Bohonos (Gdańsk). Techniczny: Dominik Sulikowski (Gdańsk) | ||
{{gol}} ''' 1:0 ''' | {{gol}} ''' 1:0 ''' Michał Bednarski 62'<br> | ||
{{gol}} ''' 1:1 ''' | {{gol}} ''' 1:1 ''' [[Aléx Tanque]] 72' (k)<br> | ||
|} | |} | ||
<div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|'''ARKA GDYNIA''']] | <div style="float: left; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec#ARKA GDYNIA|'''ARKA GDYNIA''']] | ||
----- | ----- | ||
22. Daniel Kajzer<br> | |||
15. Arkadiusz Kasperkiewicz<br> | |||
29. Michał Marcjanik<br> | |||
4. Martin Dobrotka {{Zk}}86'<br> | |||
37. Mateusz Stępień {{Zk}}70' (75' 21. Kacper Skóra)<br> | |||
36. Michał Bednarski (85' 8. Marcus Vinicius)<br> | |||
7. Adam Deja<br> | |||
20. Nestor Gordillo (58' 11. Hubert Adamczyk)<br> | |||
10. Christian Aleman<br> | |||
14. Luis Valcarce<br> | |||
77. Mateusz Żebrowski<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: | Trener: Dariusz Marzec | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
<div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | <div style="float: right; width: 50%;"><div style="border: 2px solid #000080;"><div style="font-size:10pt; text-align:center; padding:5px; height: auto">[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|'''ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC''']] | ||
----- | ----- | ||
2. [[Kamil Bielikow]]<br> | |||
4. [[Mateusz Machała]] (90+4' 18. [[Lukáš Ďuriška]])<br> | |||
77. [[Dominik Jończy]] {{Zk}}90+1'<br> | |||
13. [[Vedran Dalić]]<br> | |||
94. [[Dawid Gojny]]<br> | 94. [[Dawid Gojny]]<br> | ||
96. [[Wojciech Szumilas]] (84' 21. [[Nikolas Korzeniecki]] {{Zk}}90+3')<br> | |||
28. [[Maciej Ambrosiewicz]]<br> | |||
6. [[João Oliveira]] {{Zk}}53' (63' 11. [[Wojciech Kamińsk]]i)<br> | |||
9. [[Szymon Sobczak]] (64' 67.[[Aléx Tanque]])<br> | |||
10. [[Maksymilian Banaszewski]] (84' 22. [[Quentin Seedorf]])<br> | |||
7. [[Patryk Bryła]]<br> | |||
----- | ----- | ||
Trener: [[ | Trener: [[Kazimierz Moskal]] | ||
</div></div></div> | </div></div></div> | ||
{| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | {| class="wikitable" style="font-size:90%; text-align:center; width:100%;" | ||
Linia 69: | Linia 69: | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 lipca]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ODRA OPOLE|Odra Opole]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 1 : 4 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 lipca]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] (b) | ||
| ALIGN=center|''' 0 | | ALIGN=center|''' 2 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[30 lipca]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 1 : 1''' (0:0) | ||
|- 7 | |- 7 | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | | ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 2 : 2 ''' (1:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[31 lipca]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | |||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 0 : 2 ''' (0:1) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZWE ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|''' | | ALIGN=center|''' 3 : 0''' (2:0) | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center|''' 1 : 1''' (0:1) | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | | ALIGN=center|[[I Liga (2 poziom rozgr.)]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|[[ | | ALIGN=center|[[1 sierpnia]] [[2021]] | ||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | |||
| ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | | ALIGN=center|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|''' 1 : 2''' (0:2) | |||
| ALIGN=center|''' 1: | |||
|} | |} | ||
Linia 146: | Linia 146: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# MIEDŹ LEGNICA|Miedź Legnica]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 153: | Linia 153: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# WIDZWE ŁÓDŹ|Widzew Łódź]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 163: | Linia 163: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PUSZCZA NIEPOŁOMICE|Puszcza Niepołomice]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 174: | Linia 174: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# KORONA KIELCE|Korona Kielce]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 185: | Linia 185: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# CHROBRY GŁOGÓW|Chrobry Głogów]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
Linia 196: | Linia 196: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |-BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS KATOWICE|GKS Katowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# RESOVIA|Resovia]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|2 | |||
| ALIGN=center|2 | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ARKA GDYNIA|Arka Gdynia]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 233: | Linia 232: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GÓRNIK POLKOWICE|Górnik Polkowice]] (b) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 244: | Linia 243: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS TYCHY|GKS Tychy]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 251: | Linia 250: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# ŁKS ŁÓŹ|ŁKS Łódź]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 262: | Linia 261: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA|Podbeskidzie Bielsko-Biała]] (s) | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna)|Zagłębie Sosnowiec]]''' | ||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|14 | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT| [[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# STOMIL OLSZTYN|Stomil Olsztyn]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 296: | Linia 295: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|15 | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# PSKRA CZĘSTOCHOWA|Skra Częstochowa]] (b) | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 306: | Linia 306: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# GKS 1962 JASTRZĘBIE|GKS 1962 Jastrzębie]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
Linia 317: | Linia 317: | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|2 | ||
|-BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
Linia 327: | Linia 327: | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |-BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|18 | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# | | ALIGN=LEFT|[[Rywale piłkarskiego Zagłębia Sosnowiec# SANDECJA NOWY SĄCZ|Sandecja Nowy Sącz]] | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
| ALIGN=center|0 | | ALIGN=center|0 | ||
Linia 341: | Linia 341: | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
|} | |} | ||
'''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | '''''Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK''''' | ||
[[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Kolejka]] | [[Kategoria: Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022|Kolejka]] |
Aktualna wersja na dzień 18:41, 1 sie 2021
SPRAWOZDANIE
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0) |
---|
Sezon 2021/2022 – I Liga - Kolejka 1: 31 lipca 2021 (sobota, godz. 20:30), Gdynia, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Radosław Trochimiuk (Ciechanów) - Jakub Wójcik (Warszawa), Dariusz Bohonos (Gdańsk). Techniczny: Dominik Sulikowski (Gdańsk) 1:0 Michał Bednarski 62' |
22. Daniel Kajzer
15. Arkadiusz Kasperkiewicz
29. Michał Marcjanik
4. Martin Dobrotka 86'
37. Mateusz Stępień 70' (75' 21. Kacper Skóra)
36. Michał Bednarski (85' 8. Marcus Vinicius)
7. Adam Deja
20. Nestor Gordillo (58' 11. Hubert Adamczyk)
10. Christian Aleman
14. Luis Valcarce
77. Mateusz Żebrowski
Trener: Dariusz Marzec
2. Kamil Bielikow
4. Mateusz Machała (90+4' 18. Lukáš Ďuriška)
77. Dominik Jończy 90+1'
13. Vedran Dalić
94. Dawid Gojny
96. Wojciech Szumilas (84' 21. Nikolas Korzeniecki 90+3')
28. Maciej Ambrosiewicz
6. João Oliveira 53' (63' 11. Wojciech Kamiński)
9. Szymon Sobczak (64' 67.Aléx Tanque)
10. Maksymilian Banaszewski (84' 22. Quentin Seedorf)
7. Patryk Bryła
Trener: Kazimierz Moskal
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 lipca 2021 | Odra Opole | Miedź Legnica | 1 : 4 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 lipca 2021 | Korona Kielce | Skra Częstochowa (b) | 2 : 0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 lipca 2021 | GKS Tychy | ŁKS Łódź | 1 : 1 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 31 lipca 2021 | GKS Katowice (b) | Resovia | 2 : 2 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 31 lipca 2021 | GKS 1962 Jastrzębie | Puszcza Niepołomice | 0 : 2 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2021 | Widzew Łódź | Sandecja Nowy Sącz | 3 : 0 (2:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2021 | Górnik Polkowice (b) | Podbeskidzie Bielsko-Biała (s) | 1 : 1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 1 sierpnia 2021 | Stomil Olsztyn | Chrobry Głogów | 1 : 2 (0:2) |
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Miedź Legnica | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 |
2 | Widzew Łódź | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
3 | Puszcza Niepołomice | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
- | Korona Kielce | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 |
5 | Chrobry Głogów | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 |
6 | GKS Katowice (b) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
- | Resovia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 |
8 | Arka Gdynia | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Górnik Polkowice (b) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | GKS Tychy | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | ŁKS Łódź | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Podbeskidzie Bielsko-Biała (s) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
- | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
14 | Stomil Olsztyn | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 |
15 | Skra Częstochowa (b) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
- | GKS 1962 Jastrzębie | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 |
17 | Odra Opole | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
18 | Sandecja Nowy Sącz | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK