Zagłębie Sosnowiec (piłka nożna) - Sezon 2021/2022 (kolejka 01) 31.07.2021: Różnice pomiędzy wersjami
Linia 129: | Linia 129: | ||
| ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:0) | | ALIGN=center|''' 1:1 ''' (1:0) | ||
|} | |} | ||
Odra Opole 1-4 Miedź Legnica 30 lipca, 18:00 (1998) | |||
Krzysztof Janus 66 (k) - Krzysztof Drzazga 11, 53, Maxime Dominguez 48, Kamil Zapolnik 80 | |||
W 76. minucie Krzysztof Janus (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego. | |||
Korona Kielce 2-0 Skra Częstochowa 30 lipca, 20:00 (4753) | |||
Marcin Szpakowski 44, Jakub Łukowski 45 | |||
GKS Tychy 1-1 ŁKS Łódź 30 lipca, 20:30 (3458) | GKS Tychy 1-1 ŁKS Łódź 30 lipca, 20:30 (3458) | ||
Linia 151: | Linia 147: | ||
Krzysztof Wołkowicz 74 - Antonio Domínguez 52 | Krzysztof Wołkowicz 74 - Antonio Domínguez 52 | ||
GKS Katowice 2-2 Resovia 31 lipca, 12:40 | |||
Adrian Błąd 18, Filip Szymczak 52 - Bartosz Jaroch 74, Aleksander Komor 90 | |||
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Puszcza Niepołomice 31 lipca, 18:00 | GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Puszcza Niepołomice 31 lipca, 18:00 | ||
Daniel Feruga 45 (s), Piotr Mroziński 82 | Daniel Feruga 45 (s), Piotr Mroziński 82 | ||
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1 sierpnia, 12:40 | |||
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 sierpnia, 15:00 | |||
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1 sierpnia, 18:00 | |||
==TABELA PO 1 KOLEJCE== | ==TABELA PO 1 KOLEJCE== |
Wersja z 20:41, 31 lip 2021
SPRAWOZDANIE
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:0) |
---|
Sezon 2021/2022 – I Liga - Kolejka 1: 31 lipca 2021 (sobota, godz. 20:30), Gdynia, Stadion ???, (widzów: ???) Sędziowie: Jacek Małyszek (Lublin) - Sławomir Kowalewski (Bielsko-Biała), Dominik Wrona (Kielce). Techniczny: Tomasz Wajda (Żywiec) 1:0 Michał Bednarski 62' |
99. Tomasz Loska
13. Mateusz Grzybek
32. Jonathan de Amo
77. Artem Putiwcew7'
3. Marcin Grabowski
7. Roman Gergel (81' 23. Marcin Wasielewski)
18. Piotr Wlazło90+2'
8. Samuel Štefánik (81' 66. Martin Zeman)
11. Patrik Mišak (63' 10. Adam Radwański)
16. Paweł Żyra (63' 19. Michal Bezpalec)
33. Michał Orzechowski (64' 9. Kacper Śpiewak)
Trener: Mariusz Lewandowski
13. Krystian Stępniowski
16. Dawid Ryndak22'
18. Lukáš Ďuriška
26. Mateusz Grudziński
94. Dawid Gojny
30. Patryk Małecki
6. João Oliveira
10. Martim Maia (70' 7. Gonçalo Gregório)
8. Szymon Pawłowski (70' 14. Filip Karbowy)
22. Quentin Seedorf (59' 9. Mateusz Szwed)
88. Olaf Nowak
Trener: Krzysztof Dębęk
UWAGI O MECZU:
xxxxx |
---|
Bilans pojedynków Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia |
POZOSTAŁE MECZE 1 KOLEJKI
Rozgrywki | kolejka | data | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 28 sierpnia 2020 | GKS 1962 Jastrzębie | Arka Gdynia | 0:4 (0:3) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 28 sierpnia 2020 | Odra Opole | ŁKS Łódź | 0:4 (0:2) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | Radomiak Radom | Widzew Łódź | 4:1 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | Puszcza Niepołomice | Resovia | 0:3 (0:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | Górnik Łęczna | GKS Bełchatów | 3:0 (1:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | GKS Tychy | Stomil Olsztyn | 0:0 (0:0) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 29 sierpnia 2020 | Miedź Legnica | Sandecja Nowy Sącz | 3:1 (2:1) |
I Liga (2 poziom rozgr.) | 1 | 30 sierpnia 2020 | Chrobry Głogów | Korona Kielce | 1:1 (1:0) |
Odra Opole 1-4 Miedź Legnica 30 lipca, 18:00 (1998)
Krzysztof Janus 66 (k) - Krzysztof Drzazga 11, 53, Maxime Dominguez 48, Kamil Zapolnik 80
W 76. minucie Krzysztof Janus (Odra Opole) nie wykorzystał rzutu karnego.
Korona Kielce 2-0 Skra Częstochowa 30 lipca, 20:00 (4753)
Marcin Szpakowski 44, Jakub Łukowski 45
GKS Tychy 1-1 ŁKS Łódź 30 lipca, 20:30 (3458)
Krzysztof Wołkowicz 74 - Antonio Domínguez 52
GKS Katowice 2-2 Resovia 31 lipca, 12:40
Adrian Błąd 18, Filip Szymczak 52 - Bartosz Jaroch 74, Aleksander Komor 90
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-2 Puszcza Niepołomice 31 lipca, 18:00
Daniel Feruga 45 (s), Piotr Mroziński 82
Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz 1 sierpnia, 12:40
Górnik Polkowice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1 sierpnia, 15:00
Stomil Olsztyn - Chrobry Głogów 1 sierpnia, 18:00
TABELA PO 1 KOLEJCE
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŁKS Łódź (s) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
2 | Arka Gdynia (s) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 |
3 | Radomiak Radom | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 |
4 | Resovia (b) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
5 | Górnik Łęczna (b) | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 |
6 | Miedź Legnica | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 |
7 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 |
8 | Chrobry Głogów | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
9 | Korona Kielce (s) | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 |
10 | GKS Tychy | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
11 | Stomil Olsztyn | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
12 | Zagłębie Sosnowiec | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
13 | Sandecja Nowy Sącz | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 |
14 | Widzew Łódź (b) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 |
15 | Puszcza Niepołomice | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
16 | GKS 1962 Jastrzębie | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
17 | Odra Opole | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 |
18 | GKS Bełchatów | 1 | -2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 |
Redakcja: Krzysztof JUREK & Dariusz JUREK