Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1986/1987: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 8: | Linia 8: | ||
==TABELA KOŃCOWA== | ==TABELA KOŃCOWA== | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
|- | |-BGCOLOR="#808456" style="color: white" | ||
! WIDTH= | ! WIDTH=10%|M-ce | ||
! WIDTH=60%|NAZWA KLUBU | |||
! WIDTH=30%|TYTUŁ | |||
! WIDTH= | |||
! WIDTH= | |||
|-BGCOLOR=#FFD700 | |- BGCOLOR=#FFD700 | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|MISTRZ | ||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |- BGCOLOR=#C0C0C0 | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Polonia Bytom]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|II | ||
|-BGCOLOR=#CD853F | |- BGCOLOR=#CD853F | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|III | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[Zagłębie Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|- | |||
| ALIGN=center| | |||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|- BGCOLOR=#F08099 | |- BGCOLOR=#F08099 | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|??? | | ALIGN=LEFT|[[???]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|SPADEK | ||
|} | |||
|} | |||
=='''KADRA'''== | =='''KADRA'''== |
Wersja z 16:09, 7 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1986/1987
ROZGRYWKI LIGOWE
TABELA KOŃCOWA
M-ce | NAZWA KLUBU | TYTUŁ |
---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ | MISTRZ |
2 | Polonia Bytom | II |
3 | Naprzód Janów | III |
4 | Zagłębie Sosnowiec | - |
5 | ??? | - |
6 | ??? | - |
7 | ??? | - |
8 | ??? | - |
9 | ??? | - |
10 | ??? | SPADEK |
KADRA
LP | Imię i nazwisko | Pozycja | Rocznik | Uwagi |
1. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
2. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
3. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
4. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
5. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
6. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
7. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
8. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
9. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
10. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
11. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
12. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
13. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
14. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
15. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
16. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
17. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
18. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
19. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
20. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
21. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
22. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
23. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
24. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
25. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
26. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
27. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
28. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
29. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
30. | ....................... | .............. | 1900 | --------- |
Trener: .............., asystent trenera: ................
Prezes klubu .........................
Kierownik zespołu: .................
Sezon zasadniczy
Runda I
- Kolejka 1 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 2 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 3 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 4 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 5 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 6 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 7 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 8 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 9 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
Tabela po I rundzie
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki |
1. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
2. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
3. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
4. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
5. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
6. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
7. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
8. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
9. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
10. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
Runda II
- Kolejka 10 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 11 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 12 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 13 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 14 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 15 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 16 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 17 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 18 - 00.00.1987 (xx) Zagłębie Sosnowiec
Tabela po II rundzie
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki |
1. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
2. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
3. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
4. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
5. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
6. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
7. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
8. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
9. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
10. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
Runda III
- Kolejka 19 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 20 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 21 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 22 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 23 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 24 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 25 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 26 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 27 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
Tabela po III rundzie
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki |
1. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
2. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
3. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
4. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
5. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
6. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
7. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
8. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
9. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
10. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
Runda IV
- Kolejka 28 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 29 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 30 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 31 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 32 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 33 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 34 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 35 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
- Kolejka 36 - 00.00.1988 (xx) Zagłębie Sosnowiec
Tabela po IV rundzie
Miejsce | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Zwycięstwa | Porażki |
1. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
2. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
3. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
4. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
5. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
6. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
7. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
8. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
9. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
10. | ................... | 00 | 00 | 000 - 000 | 00 | 00 |
Tabela końcowa
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
2 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
3 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
4 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
5 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
6 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
7 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
8 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
9 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |
10 | ??? | 00 | 00 | 0 | 0 | 0 | 000 | 000 |