Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1978/1979: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 2: | Linia 2: | ||
[[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1978/1979 | [[Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie)]] - Sezon 1978/1979 | ||
=='''TABELA KOŃCOWA'''== | |||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | |||
|- BGCOLOR="#808456" style="color: white" | |||
! WIDTH=4%|M-ce | |||
! Nazwa klubu | |||
! WIDTH=8%|M | |||
! WIDTH=8%|Pkt | |||
! WIDTH=8%|Z | |||
! WIDTH=8%|R | |||
! WIDTH=8%|P | |||
! WIDTH=8%|Br+ | |||
! WIDTH=8%|Br- | |||
|- BGCOLOR=#FFD700 | |||
| ALIGN=center|1 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Podhale Nowy Targ]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|58 | |||
| ALIGN=center|27 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center|189 | |||
| ALIGN=center|109 | |||
|-BGCOLOR=#C0C0C0 | |||
| ALIGN=center|'''2''' | |||
| ALIGN=LEFT|'''[[Zagłębie Sosnowiec]]''' | |||
| ALIGN=center|'''40''' | |||
| ALIGN=center|'''56''' | |||
| ALIGN=center|'''26''' | |||
| ALIGN=center|'''4''' | |||
| ALIGN=center|'''10''' | |||
| ALIGN=center|'''198''' | |||
| ALIGN=center|'''124''' | |||
|- BGCOLOR=#CD853F | |||
| ALIGN=center|3 | |||
| ALIGN=LEFT|[[ŁKS Łódź]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|47 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|168 | |||
| ALIGN=center|133 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Naprzód Janów]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|44 | |||
| ALIGN=center|18 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center|159 | |||
| ALIGN=center|130 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|5 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Baildon Katowice]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|42 | |||
| ALIGN=center|19 | |||
| ALIGN=center|4 | |||
| ALIGN=center|17 | |||
| ALIGN=center|153 | |||
| ALIGN=center|161 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=LEFT|[[GKS Katowice]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|30 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|118 | |||
| ALIGN=center|156 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Legia Warszawa]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|22 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=center|6 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|111 | |||
| ALIGN=center|200 | |||
|-BGCOLOR=#F08099 | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[Stoczniowiec Gdańsk]] | |||
| ALIGN=center|40 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|7 | |||
| ALIGN=center|26 | |||
| ALIGN=center|114 | |||
| ALIGN=center|197 | |||
|} | |||
=='''SEZON ZASADNICZY'''== | =='''SEZON ZASADNICZY'''== |
Wersja z 19:04, 4 kwi 2020
Zagłębie Sosnowiec (hokej na lodzie) - Sezon 1978/1979
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ | 40 | 58 | 27 | 4 | 9 | 189 | 109 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 40 | 56 | 26 | 4 | 10 | 198 | 124 |
3 | ŁKS Łódź | 40 | 47 | 21 | 5 | 14 | 168 | 133 |
4 | Naprzód Janów | 40 | 44 | 18 | 8 | 14 | 159 | 130 |
5 | Baildon Katowice | 40 | 42 | 19 | 4 | 17 | 153 | 161 |
6 | GKS Katowice | 40 | 30 | 11 | 8 | 21 | 118 | 156 |
7 | Legia Warszawa | 40 | 22 | 8 | 6 | 26 | 111 | 200 |
8 | Stoczniowiec Gdańsk | 40 | 21 | 7 | 7 | 26 | 114 | 197 |
SEZON ZASADNICZY
22.09-14.10
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 3-5
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 8-4
- Baildon Katowice-Zagłębie Sosnowiec 4-4
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 3-3
- Stoczniowiec Gdańsk-Zagłębie Sosnowiec 7-5
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 3-1
- GKS Katowice-Zagłębie Sosnowiec 1-11
17.10-14.11
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 0-1
- Legia Warszawa-Zagłębie Sosnowiec 4-7
- Zagłębie Sosnowiec-Baildon Katowice 6-2
- Naprzód Janów-Zagłębie Sosnowiec 3-8
- Zagłębie Sosnowiec-Stoczniowiec Gdańsk 7-1
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 2-2
- Zagłębie Sosnowiec-GKS Katowice 4-2
17.11-12.01
- Zagłębie Sosnowiec-Podhale Nowy Targ 3-1
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 7-2
- Baildon Katowice-Zagłębie Sosnowiec 3-6
- Zagłębie Sosnowiec-Naprzód Janów 7-4
- Zagłębie Sosnowiec-ŁKS Łódz 0-1
- GKS Katowice-Zagłębie Sosnowiec 7-8
- Podhale Nowy Targ-Zagłębie Sosnowiec 6-2
15.01-5.02
- Zagłębie Sosnowiec-Legia Warszawa 8-1
- Zagłębie Sosnowiec-Baildon Katowice 9-2
- Naprzód Janów-Zagłębie Sosnowiec 0-2
- Stoczniowiec Gdańsk-Zagłębie Sosnowiec 6-9
- Zagłębie Sosnowiec-Stoczniowiec Gdańsk 8-3
- ŁKS Łódz-Zagłębie Sosnowiec 1-8
- Zagłębie Sosnowiec-GKS Katowice 4-3
TABELA PO SEZONIE ZASADNICZYM
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
5 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
6 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
7 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
8 | ??? | 28 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
Po sezonie zasadniczym (28 kolejek), nastąpił podział na dwie grupy rozgrywkowe:
Drużyny z miejsc 1 - 4 walczyły w Grupie Mistrzowskiej o tytuł Mistrza Polski - 4 turnieje (12 spotkań)
Drużyny z miejsc 5 - 8 walczyły w Grupie Spadkowej o uniknięcie spadku do II Ligi - 4 turnieje (12 spotkań)
GRUPA MISTRZOWSKA
TURNIEJ W ŁODZI 9-11.02 1979
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 29 | ??? 1979 | ??? | ŁKS Łódź | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 2 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 30 | ??? 1979 | ??? | Podhale Nowy Targ | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 3 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 31 | ??? 1979 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Naprzód Janów | 5 : 2 (0:0, 0:0, 0:0) |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 31 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 31 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 31 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 31 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TURNIEJ W SOSNOWCU 16-18.02 1979
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 32 | ??? 1979 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Podhale Nowy Targ | 3 : 7 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 33 | ??? 1979 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Naprzód Janów | 3 : 3 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 34 | ??? 1979 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ŁKS Łódź | 0 : 3 (0:0, 0:0, 0:0) |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 34 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TURNIEJ W NOWYM TARGU 9-11.03 1979
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 35 | ??? 1979 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Naprzód Janów | 10 : 3 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 36 | ??? 1979 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | ŁKS Łódź | 4 : 2 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 37 | ??? 1979 | ??? | Podhale Nowy Targ | Zagłębie Sosnowiec | 4 : 2 (0:0, 0:0, 0:0) |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ??? | 37 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
2 | ??? | 37 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
3 | ??? | 37 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
4 | ??? | 37 | ? | ? | ? | ? | ? | ? |
TURNIEJ W JANOWIE 16-18.03 1979
Rozgr. | kolejka | data | godz. | gospodarze | goście | wynik |
---|---|---|---|---|---|---|
I Liga | 38 | ??? 1979 | ??? | Naprzód Janów | Zagłębie Sosnowiec | 2 : 4 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 39 | ??? 1979 | ??? | ŁKS Łódź | Zagłębie Sosnowiec | 5 : 3 (0:0, 0:0, 0:0) |
I Liga | 40 | ??? 1979 | ??? | Zagłębie Sosnowiec | Podhale Nowy Targ | 5 : 4 (0:0, 0:0, 0:0) |
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Podhale Nowy Targ | 40 | 58 | 27 | 4 | 9 | 189 | 109 |
2 | Zagłębie Sosnowiec | 40 | 56 | 26 | 4 | 10 | 198 | 124 |
3 | ŁKS Łódź | 40 | 47 | 21 | 5 | 14 | 168 | 133 |
4 | Naprzód Janów | 40 | 44 | 18 | 8 | 14 | 159 | 130 |