Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1975/1976: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Linia 118: | Linia 118: | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LZS Mrzygłód]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|33 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|12 | ||
|- BGCOLOR=#94BE7E | |- BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT| | | ALIGN=LEFT|Azoty Chorzów | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|17 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|38 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|13 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[LZS Żarki]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|24 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Warta Zawiercie|Warta II Zawiercie]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|28 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|14 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Przemsza Siewierz]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center|14 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|25 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[Stal Poręba|Stal II Poręba]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|19 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|23 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=LEFT|[[Źródło Kromołów]] | ||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|16 | |||
| ALIGN=center|21 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Żelisławice]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Żelisławice]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center| | |||
| ALIGN=center|15 | |||
| ALIGN=center|20 | |||
|- | |||
| ALIGN=center|8 | |||
| ALIGN=LEFT|[[LZS Żelisławice]] | |||
| ALIGN=center|11 | |||
| ALIGN=center|9 | |||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LZS | | ALIGN=LEFT|[[LZS Żelisławice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center|20 | | ALIGN=center|20 | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[LZS | | ALIGN=LEFT|[[LZS Żelisławice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|11 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center| | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|15 | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|20 | ||
|} | |} | ||
[[Kategoria:Klasa A|Sezon 1975/1976]] | [[Kategoria:Klasa A|Sezon 1975/1976]] | ||
[[Kategoria:Klasa A (Zawiercie)|Sezon 1975/1976]] | [[Kategoria:Klasa A (Zawiercie)|Sezon 1975/1976]] | ||
[[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie siódmego poziomu|Sezon 1975/1976]] | [[Kategoria:Rozgrywki piłkarskie siódmego poziomu|Sezon 1975/1976]] | ||
[[Kategoria:Sezon 1975/1976|Klasa A]] | [[Kategoria:Sezon 1975/1976|Klasa A]] |
Wersja z 21:28, 28 mar 2020
Piłka nożna: Klasa A (Zawiercie) - Sezon 1975/1976
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [[]] | 14 | ||||||
2 | [[]] | 14 | ||||||
3 | [[]] | 14 | ||||||
4 | [[]] | 14 | ||||||
5 | [[]] | 14 | ||||||
6 | [[]] | 14 | ||||||
7 | [[]] | 14 | ||||||
8 | [[]] | 14 |
TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LZS Mrzygłód | 11 | 18 | 33 | 12 | |||
2 | Azoty Chorzów | 11 | 17 | 38 | 13 | |||
3 | LZS Żarki | 11 | 15 | 24 | 9 | |||
4 | Warta II Zawiercie | 11 | 14 | 28 | 14 | |||
5 | Przemsza Siewierz | 11 | 14 | 25 | 21 | |||
6 | Stal II Poręba | 11 | 11 | 19 | 23 | |||
7 | Źródło Kromołów | 11 | 9 | 16 | 21 | |||
8 | LZS Żelisławice | 11 | 9 | 15 | 20 | |||
8 | LZS Żelisławice | 11 | 9 | 15 | 20 | |||
8 | LZS Żelisławice | 11 | 9 | 15 | 20 | |||
8 | LZS Żelisławice | 11 | 9 | 15 | 20 | |||
8 | LZS Żelisławice | 11 | 9 | 15 | 20 |