Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999: Różnice pomiędzy wersjami
Z WikiZagłębie
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 1: | Linia 1: | ||
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999 | |||
='''TABELA KOŃCOWA'''= | ='''TABELA KOŃCOWA'''= | ||
{| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | {| border="6" cellpadding="2" cellspacing="1" align="center" style="margin-left: 0.5em; margin-bottom: 1.5em" | ||
Linia 15: | Linia 18: | ||
|-BGCOLOR=#94BE7E | |-BGCOLOR=#94BE7E | ||
| ALIGN=center|1 | | ALIGN=center|1 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Tucznawa]] (A) | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 26: | Linia 29: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|2 | | ALIGN=center|2 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Czarni II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 37: | Linia 40: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|3 | | ALIGN=center|3 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Wysoka]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 48: | Linia 51: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|4 | | ALIGN=center|4 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia II Ząbkowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 58: | Linia 61: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|5 | | ALIGN=center|5 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Niegowonice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 69: | Linia 72: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|6 | | ALIGN=center|6 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Olimpia Blanowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 80: | Linia 83: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|7 | | ALIGN=center|7 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Górnik II Sosnowiec]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 91: | Linia 94: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|8 | | ALIGN=center|8 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Unia II Strzemieszyce]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 102: | Linia 105: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|9 | | ALIGN=center|9 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Błędów]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 113: | Linia 116: | ||
|- | |- | ||
| ALIGN=center|10 | | ALIGN=center|10 | ||
| ALIGN=LEFT|[[ | | ALIGN=LEFT|[[Ciągowice]] | ||
| ALIGN=center| | | ALIGN=center|18 | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
Linia 187: | Linia 124: | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
| ALIGN=center|- | | ALIGN=center|- | ||
|} | |} |
Wersja z 22:10, 19 mar 2020
Piłka nożna: Klasa B, Grupa II (Sosnowiec) - Sezon 1998/1999
TABELA KOŃCOWA
M-ce | Nazwa klubu | M | Pkt | Z | R | P | Br+ | Br- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tucznawa (A) | 18 | - | - | - | - | - | - |
2 | Czarni II Sosnowiec | 18 | - | - | - | - | - | - |
3 | Wysoka | 18 | - | - | - | - | - | - |
4 | Unia II Ząbkowice | 18 | - | - | - | - | - | - |
5 | Niegowonice | 18 | - | - | - | - | - | - |
6 | Olimpia Blanowice | 18 | - | - | - | - | - | - |
7 | Górnik II Sosnowiec | 18 | - | - | - | - | - | - |
8 | Unia II Strzemieszyce | 18 | - | - | - | - | - | - |
9 | Błędów | 18 | - | - | - | - | - | - |
10 | Ciągowice | 18 | - | - | - | - | - | - |